منصوریان: خلعتبری، جوکر طلایی تیم است
۹۳۷۶۳۸
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۸
۶۳۶۹ 
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: تیم ما امروز خیلی زحمت کشید و خیلی خوب فوتبال بازی کرد.

خبرگزاری تسنیم: علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: اول جا دارد از تمام مجموعه، کادر فنی و کارخانه ذوب‌آهن تشکر کنم. تیم ما امروز خیلی زحمت کشید و خیلی خوب فوتبال بازی کرد. ما روی یک بی‌دقتی گل‌مان را به ثمر نرساندیم و نزدیک بود مشکلات بازی‌های قبل گریبانگیرمان شود.

وی گفت: به جوان خوبمان معراج اسماعیلی تبریک می‌گویم مسیر سختی را پیش رو دارد. ما امروز جدا از بحث پنالتی و عملکرد تیم نساجی، خیلی خوب توانستیم به جریان بازی برگردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری را هم به ثمر برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن بیان کرد: ما می‌توانیم از خلعتبری هم در ترکیب و هم به عنوان جوکر طلایی استفاده کنیم و هر موقع در زمین حضور داشته خیلی خوب بازی کرده و تأثیر مستقیم داشته است و 70 دقیقه‌ای که که در زمین حضور داشت کاملا مفید بود و جریان بازی را بالانس می‌کند.

وی ادامه داد: امروز مجبور شدیم به بعضی از بازیکنان استراحت دهیم چون پی در پی بازی می‌کنیم. با همدلی و تمرینات خوب و مداوم می‌توانیم پیشرفت کنیم. از تعویض‌هایی که انجام دادم هم راضی بودم، اما تعویض سوم به خاطر آسیب مچ ملکی بود. برای بازی‌های بعدی هم باید به برخی بازیکنان استراحت دهم.

منصوریان با بیان اینکه باشگاه ذوب‌آهن خیلی بریز و بپاش ندارد که با آن موافقم چون بریز و بپاش مالی می‌تواند دردسرساز شود، تصریح کرد: حضور شب گذشته محمدی مدیرعامل باشگاه و رسول کربکندی در اردوی تیم خیلی به روحیه بازیکنان کمک کرد.

وی بیان کرد: اگر خلعتبری را خوب ریکاوری کنیم می‌توانیم در بازی‌های بعد هم از او استفاده کنیم. تا پایان فصل سعی بر این داریم که از خوب بازی کردن دست برنداریم. در سه بازی آینده باید وضعیت تیم را در جدول بهتر کنیم و جایگاه خودمان را به دست آوریم. در بهمن ماه شرایط خیلی سختی داریم چون چند بازی سخت داریم؛ همچنین باید اندوخته‌های خودمان را بیشتر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره عملکرد معراج اسماعیلی تصریح کرد: برای یک جوان مثل معراج اسماعیلی خیلی سنگین است که در بازی مهمی مقابل پرسپولیس بازی کند. با معراج اسماعیلی قبل از دیدار صحبت کردم و گفتم می‌توانی بال بلندی در استادیوم فولادشهر باز کنی. امروز باید به معراج روحیه می‌دادیم و او را حفظ می‌کردیم به همین سبب همه قبل از ورود او به زمین مسابقه برایش ستون شدند و برایش ایستادند تا روحیه بگیرد.

وی اضافه کرد: علیرضا منظمی مانند معراج خوب و باکیفیت است زیرا هر موقع به بازی می‌آید به تیم شانس گلزنی می‌دهد چون باید بالانس تیم در 3 بازی بعد حفظ شود.

منصوریان گفت: سال گذشته حسن استکی را چند ماه در اختیار داشتیم، اما حسن استکی مدتی نبود که ایده و نظر بدهد. استکی خیلی به تیم کمک می‌کند چون خیلی زود با تیم هماهنگ شد و می‌دانم که دلش به حال ذوب آهن می‌سوزد چون ما امانت‌دار لباس ذوب‌آهن هستیم. از مجموعه باشگاه ذوب‌آهن تشکر میکنم که حسن استکی را معرفی کرد و خودم هم محمد صلصالی را معرفی کردم تا با یکدیگر هماهنگ شوند.

وی خاطرنشان کرد: در جریان بازی اعتراض‌مان سر جای خودش است. اعتقاد قلبی من این است که باید به داور بازی احترام گذاشت. در مورد نحوه قضاوت بازی تمکین داریم. از نظر من پنالتی که داور برای نساجی گرفت درست بود هرچند یک پنالتی هم برای ذوب‌آهن نگرفت، اما در کل اکرمی داور بازی خیلی خوب قضاوت کرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن بیان کرد: بالانس تیم از بالا درست می‌‌شود و در این درست شدن محمدرضا خلعتبری نقش بسیار مهمی داشت چون او کسی است که 18 سال تجربه دارد. همچنین ارسلان مطهری هم می‌توانست در این بازی قدرشناس‌تر باشد و هت‌تریک کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج