کنایه به سخنان اخیر روحانی درباره سرنوشت برجام
۹۳۷۷۲۵
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
۷۴۳۰ 
روزنامه اصولگرای صبح نو در سرمقاله امروز خود نوشت: رییس‌جمهوری روز گذشته با حضور در دانشگاه فرهنگیان در تریبونی یکطرفه و بدون حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های گروهی دوباره به بیان آمال و آرزوهای انتخاباتی خود در سال‌92 پرداخت. آمال و آرزوهایی که اگر در سال‌92 از زبان یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیان می‌شد، امروز اما از زبان یک رییس‌جمهوری بیان می‌شود.

روزنامه اصولگرای صبح نو در سرمقاله امروز خود نوشت: رییس‌جمهوری روز گذشته با حضور در دانشگاه فرهنگیان در تریبونی یکطرفه و بدون حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های گروهی دوباره به بیان آمال و آرزوهای انتخاباتی خود در سال‌92 پرداخت. آمال و آرزوهایی که اگر در سال‌92 از زبان یک کاندیدای انتخابات  ریاست جمهوری بیان می‌شد، امروز اما از زبان یک رییس‌جمهوری بیان می‌شود.

جالب آنکه واقعیت بیرونی نه تنها نسبت به چهارسال گذشته بهبود پیدا نکرده بلکه تنزل هم یافته است. آقای روحانی در سخنان خود اشاره کرده است که بعد از برجام چه اتفاقاتی افتاده و چه مقدار ارز جابه‌جا شده و چه میزان نفت فروش رفته است. در ادامه اعلام کرده تا پیش از تحریم‌های آمریکا، دولت چنین کارنامه‌ای داشته و نابسامانی‌های فعلی اقتصادی و ارزی و حواشی آن مربوط به تحریم‌های آمریکاست نه برجام و در نهایت نتیجه گرفته که کارنامه دولت آنچنان هم که منتقدان می‌گویند بد نبوده.

گویا آقای روحانی از یاد برده که برجام، امضاء و هزینه‌های آن داده شد تا اصولاً هیچ تحریم و محدودیتی در کار نباشد و قرار بود از صبح امضای آن، همه تحریم‌ها خودکار لغو شوند نه آنکه بعد از مدت کوتاهی با فشار بیشتری ادامه یابد. آنقدر که حالا آقای رییس‌جمهور بیاید و از آمال چند سال قبل خود بگوید و افسوس بخورد!

حالا  با این صورت مسأله شاید بتوان بهتر کارنامه دولت خسته فعلی را ارزیابی کرد و صدق گفته‌های آقای رییس‌جمهوری را در محک سنجش قرار داد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1398/09/19
بابا اینقدر به روحانی گیر ندید آون الان قاطی کرده الان نمیدونه چی میگه. یه مرتبه می‌بینی افسرده شده و دست به خودکشی میزنه.ولش کنید حالا یه اشتباهی کرد شده رییس‌جمهور.
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/09/19
چرا فکر میکنید هر کی از دولت آقای روحانی انتقاد کنه میشه اصولگرا و بعد حتما تندرو ؟
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/09/19
متاسفانه اصولگرایان طرفدار ترامپ هستند چون ترامپ با خروج از برجام بهره اقتصادی می بره و اعراب را می دوشند
اصول گرایان نیز به خاطر ادامه تحریم ها و خروج از برجام مردم را می دوشند
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1398/09/19
مخالفت های داخلی باعث شد که برجام ازبین رفت، و گزنه از ابتدا کشورهای زیادی برای قرارداد آمدن آنها را رد کرد ، فروش نفت به دو میلیون و هشتصد هزار بشکه رسیده بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
چقدر خوشخیال
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1398/09/19
این روزها و شبها میگذره اما سخت
میگذره اما تلخ
میگذره اما با بغض
میگذره ولی خدایِ محمد ازَت نگذره
همین
این حرفِ دهها میلیون نفر ایرانیِ
خدای محمد ازت نگذره.
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1398/09/19
معلوم نیست این کلیدساز تو کدوم عالم سیر میکنه بدبخت :)
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1398/09/19
بخدا نگذاشتید میوه برجام کام مردم را شیرین کند
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1398/09/19
دوست نداره از خواب خوش بیدار بشه
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1398/09/19
همه چیز را تندروها به باد دادند .بی مدیریتی دولت یک طرف سوء استفاده تندروها از این بی مدیریتی و سوار موج شدن وخراب کردن برجام از داخل وهماهنگی با جناح تندرو آمریکایی باعث خروج آمریکا از برجام شد .روسها نیز در این قضیه پشت پرده کارهای مشکوک و راهنماییهای بدی دادند که منافع خودشان حفظ شود و جلوی رابطه با آمریکا وعدی شدن روابط را گرفتند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج