فرانس فوتبال: مانه، نامزد PSG برای جانشینی نیمار
۹۳۷۷۶۱
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
۷۰۲۷ 
فرانس فوتبال مدعی شد باشگاه PSG که احتمال می‌دهد نیمار در نهایت از این تیم جدا شده و به بارسلونا بپیوندد، برای جانشینی او سادیو مانه، ستاره باشگاه لیورپول را در نظر گرفته است.

ورزش سه: بعد از یک تابستان داغ و پرهیاهو بین نیمار و PSG سرانجام ستاره برزیلی در پاریس ماندگار شد تا هر دو طرف متقاعد شوند که منافع‌شان در این است که نیمار این فصل را هم با پیراهن پاری سن ژرمن به میدان برود. ولی در این شکی وجود ندارد که تابستان آینده احتمال جدا شدن نیمار از PSG چیزی نزدیک به قطعی خواهد بود. هیچکس شک ندارد که مقصد مورد علاقه ستاره برزیلی کدام تیم است: بارسلونا.

با توجه به این، نشریه فرانسوی فرانس فوتبال در گزارشی مدعی است که باخبر شده باشگاه PSG از همین حالا نامزد اصلی خود برای جانشینی نیمار و جای خالی او را مشخص کرده و او کسی نیست جز سادیو مانه.

فرانس فوتبال در این گزارش می‌گوید سادیو مانه، مهاجم سنگالی لیورپول به شدت مورد علاقه لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن است. مانه 27ساله این روزها به عنوان یکی از بهترین مهاجمین دنیای فوتبال شناخته می‌شود. بر اساس گزارش فرانس فوتبال، لیورپول حاضر به از دست دادن مانه نیست ولی اگر چاره‌ای برایش باقی نماند، به هیچ عنوان مبلغی کمتر از 100 میلیون یورو را قبول نخواهد کرد.

از طرفی با توجه به اینکه PSG معتقد است در صورت فروش نیمار به بارسا، چیزی در حدود 200 میلیون یورو از این تیم بدست خواهد آورد پرداخت مبلغ مورد نظر لیورپول برای این تیم کار دشواری نخواهد بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج