آلیسون: لیورپول دوباره کلین‌شیت می‌کند
۹۳۸۲۸۸
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
۶۹۹۳ 
آلیسون دروازه‌بان لیورپول بعد از پیروزی 2-0 این تیم مقابل سالزبورگ می‌گوید از اینکه تیمش دوباره موفق به ثبت کلین‌شیت شده خوشحال است.

ورزش سه: دروازه بان برزیلی لیورپول بعد از آنکه لیورپول دیشب در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان موفق شد سالزبورگ را 2-0 شکست داده و به مراحل حذفی رقابتها صعود کند گفت از اینکه تیمش دوباره توانسته کلین‌شیت ثبت کند خوشحال است. آلیسون می‌گوید بعد از مدتی ناکامی در ثبت کلین‌شیت، تمرکز بالا عامل اصلی موفقیت لیورپول در این زمینه بوده است.

لیورپول پیش از این مدتی بود که نتوانسته بود در بازی‌های خود کلین‌شیت به ثبت برساند. آخرین کلین‌شیت لیورپولی‌ها به اواخر ماه سپتامبر برمی‌گشت ولی لیورپولی‌ها بعد از مدتها ناکامی در بسته نگه داشتن دروازه خود از چند روز پیش و پیروزی 3-0 مقابل بورنموث و دیشب با پیروزی 2-0 مقابل سالزبورگ نشان دادند که بار دیگر می‌توانند بدون اینکه گل بخورند به پیروزی برسند.

آلیسون در گفتگو با وبسایت باشگاه لیورپول گفت:" مهم فقط این بود که کمی زمان بگذرد و تمرکز خط دفاعی تیم بالا برود. ما در دو بازی قبلی در طول 90 دقیقه تمرکز بالا داشتیم و حتی وقتی حریف فرصت گلزنی بدست می‌آورد ما مقابل‌شان بودیم و نمی‌گذاشتیم. من و مدافعین به خوبی توانستیم وظیفه‌مان را انجام بدهیم".

دروازه‌بان لیورپول در ادامه گفت:" ما باید در بازی‌های آینده هم با همین تمرکز بازی کنیم چون می‌دانیم از چه کیفیت بالایی برخوردار هستیم و می‌دانیم که لیورپول می‌تواند چه کارهایی بکند. ما باید در طول 90 دقیقه با تمرکز بالا کار کنیم. بله این سخت است، می‌دانم ولی فکر کنم نشان دادیم که می‌توانیم از پسش برآییم".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج