پرونده معلم ضاربِ دانش‌آموز در مراجع قضایی
۹۳۹۳۲۶
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۱
۶۴۸۵
به گفته مدیر آموزش و پرورش قلعه‌گنج، پرونده معلمی که در یکی از مدارس روستایی این شهرستان موجب شکسته شدن کتف دانش‌آموز ۹ ساله شده بود به هیات رسیدگی به تخلفات اداری استان و مراجع قضایی ارسال شد.

ایرنا: به گفته مدیر آموزش و پرورش قلعه‌گنج، پرونده معلمی که در یکی از مدارس روستایی این شهرستان موجب شکسته شدن کتف دانش‌آموز ۹ ساله شده بود به هیات رسیدگی به تخلفات اداری استان و مراجع قضایی ارسال شد.

سعید احمدی شامگاه شنبه اظهار داشت: به دنبال برخورد مدیر دبستان روستای جنگل‌آباد قلعه‌گنج با یکی از دانش آموزان که موجب وارد شدن آسیب به کتف دانش‌آموز شده بود پس از بررسی‌های نخستین، پرونده معلم خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات اداری استان و مراجع قضایی شهرستان ارسال شده است.

سعید احمدی افزود: بلافاصله ابلاغ مدیریت وی لغو و به مدرسه دیگری جابجا شد و دانش‌آموز مصدوم نیز در مرخصی درمان بسر می‌برد.

وی گفت: از دانش‌آموز آسیب دیده و اولیای آن دلجویی شده است.

مدیر دبستان روستای جنگل‌آباد حین بازی در زمین فوتبال بطور سهوی به دانش‌آموز ۹ ساله دختر برخورد می‌کند و دانش‌آموز پس از برخورد با زمین از ناحیه کتف دچار آسیب می‌شود، این در حالی است که مدیر مدرسه عنوان کرده برخورد وی با دانش‌آموز در حین بازی و غیر عمد بوده است.

زینب نارویی از بستگان نزدیک دانش‌آموز نیز به ایرنا گفت: حسن کهنوجی پدر دانش‌آموز مصدوم زینب کهنوجی، در حال حاضر در بستر بیماری است و قادر به پاسخگویی به خبرنگاران نیست.

وی در خصوص حادثه پیش آمده اظهار داشت: دانش‌آموز کنار زمین فوتبال مدرسه حین تماشای بازی بوده که مدیر مدرسه از پشت سر و به صورت ناگهانی وی را به طرف زمین فوتبال هُل می‌دهد و زینب پس از برخورد با زمین خاکی مدرسه از ناحیه کتف و گردن دچار آسیب می‌شود.

وی ادامه داد: زینب کهنوجی ۹ ساله و کلاس سوم دبستان روستای جنگل‌آباد از توابع بخش مرکزی قلعه‌گنج است و پس از این حادثه و مراجعه به پزشک در استان هرمزگان پزشک معالج وی گفته است که به علت نحیف بودن جثه دانش‌آموز، فعلا قادر به جایگذاری پلاتین و انجام عمل جراحی کتف وی نیستیم.

مرکز شهرستان قلعه گنج در فاصله ۴۲۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Germany
04:13 - 1398/09/24
مدارس زمان ماکه دهه شصت وهفتادبودباوجود آنهمه تنبیه بدنی باچوب و خطکش هیچکس صدمه وآسیب نمی دید،چراالان این شکلی شده واقعا؟
پاسخ ها
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اونموقع مثل حالا وحشی نبودن و بچه هارو بی هوا و با غضب نمیزدن . الان یارو با عقده تمام بچه رو هول داده .
بدون نام
-
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
جنگلی ازاین بهتر نمیشه..اگر به عمده بوده داره خودشه تبرئه میکنه ..طفلک دختربچه دردی می کشه کسانیکه قراربشن معلم باید اول تست روانی انجام بدن
بدون نام
Germany
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
دقیقاهمینطوره!اونموقع هاحتی اگرتنبیه میکردنداز روی خشم وعصبانیتشون نبودمعلم یاناظمهابخاطر متعهدبودن بودوبه نقاط حساس بدن نمیزدندمثل سروصورت!بعدازروی خیروصلاح،دانش آموزها راتنبیه بدنی میکردنددقیقا بانظرشماموافقم.
بدون نام
Germany
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
شکستگی کتف تقریباباید گفت که جبران ناپذیره!
Iran, Islamic Republic of
05:26 - 1398/09/24
زدن دانش اموز کاری اشتباه است .ولی رسانه محترم درباره وحشی گری برخی اولیا هم مطلب بنویسید.که چرا وقتی دانش اموزی از کلاس اخراج میشود بدون تنبیه.چطور به خود جرات عربده کشی و فحاشی می دهند.اولیای وحشی هم کم نیستند
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
واقعاوضعیت مدارس به این شکل شده که شمابه دانش آموزبدون برخورد یاتنبیه گفتیدفقط کلاس روترک کنه!برمیگرده وبه معلم فحش میده؟اگراین شکلی باشه واقعاادب و تربیت نشدندتوسط پدرو مادرا!
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1398/09/24
حقوق معلم زیر خط فقر است
Iran, Islamic Republic of
07:18 - 1398/09/24
خدا به خانواده بچه و این دختر بچه صبر بده ، وای عمدی نزده کتفشو بشکنه ، یه حادثه بوده ، مگه نیت شرط نیست.
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1398/09/24
معلم ،مدرسه ،
پول زورکی ازازاولیاء ،باج ها ماهانه ،پول وسایل آزمایش که وظیفه آموزش پررررررورررررش است،کلاسهای فوق برنامه تقویتی پولی اجباری توسط معلم همان درس در مدرسه مربوطه،پاس دادن دانش آموزبه فروشنده های کتاب کمک درسی موردنظر توسط مدرسه که قطعا تبانی ریالی دربین است،
کتک کاری دانش اموزش مظلوموشکستن کتف وغرورو......................این یعنی آموزش وپرورش رایگان اسلامی عدالت وفرهنگی
و.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
معلم ماهی۴ملیون میگیربره راهپیمایی فقط
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/09/24
خدا به زمین سرد بزنتت بی پدر..چرا باید عقده ای وسرخورده روانی بچه به دستش بدن؟!
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1398/09/24
زمانیکه محصل کلاس چهارم دبیرستان نظام قدیم(10)بودم توسط دبیرزیست شناسی بصورت وحشیانه ای چندتالگدخوردم وکینه ش تودلم موندتا دوسال بعدوبعداخرین امتحان کلاس ششم دبیرستان( 2)سزیعارفتم دم دره دبیرستانی که بهم گفته بودن جزءممتحنین جلسه امتحانی اونجاوصبرکردم تااومدواونقدرزدمش که بحالت نییمه بیهوش افتادودم همکلاسی هام گرم که فراریم دادن وبلاخره حقم ازاون گرفتم.
پاسخ ها
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1398/09/24
بخدا اصلا سهوی بوده هیچ وقت معلم این کار را نمیکند بخدا دروغه بخدا بخدا قصدی نداشته
United States
16:18 - 1398/09/25
برخورد شدیدی بوده که کتف دانش آموز شکسته! چرا باید مدیر اینقدر خشن با بچه 9 ساله بازی کنه؟ چرا نرفتن از بچه های مدرسه که شاهد این اتفاق بودن گزارش تهیه کنن که معلوم بشه اصل قضیه چی بوده؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج