ازغدی: مگر قرار بود به مردم شبیخون بزنید؟
۹۳۹۵۸۶
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
۲۶۷۷۰ 
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در موضوع سهمیه‌بندی بنزین شاهد ناکارآمدی، بی‌کفایتی و حتی تخلف از قانون مسئولان دولتی و همچنین سوءاستفاده و فرصت‌طلبی دشمنان بودیم.

خبرگزاری فارس: حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در همایش "بررسی نقش دانشجو در اتفاقات اخیر کشور" که به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیر کبیر در دانشکده پلمیر این دانشگاه برگزار شد، گفت: در موضوع سهمیه بندی بنزین شاهد ناکارآمدی، بی‌کفایتی و حتی تخلف از قانون مسولان دولتی و همچین سواستفاده و فرصت طلبی از سوی نیروهای سازماندهی شده و دشمنان داخلی و خارجی بودیم.

وی امر به معروف و نهی از منکر حق تک تک مردم است، خاطرنشان کرد: این حق مردم است که نسبت به عالی ترین نهادهای تصمیم گیری نظارت کنند، سوال کنند و نقد کنند و پاسخ بخواهند، این در فرهنگ اسلامی نه تنها حق بلکه وظیفه است.

َرحیم پور ازغدی با بیان اینکه ما در حکومت اسلام، مخفی کاری نداریم، تصریح کرد: در تصمیم اخیر درباره بنزین دیدید مسولان دولتی می‌گفتند ما مراقب بودیم مردم نفهمند! مگر قرار بود به مردم شبیخون بزنید؟ مگر جنگ با مردم است؟ بعد هم میگویند خودمان هم نمی‌دانستیم!

کنایه ازغدی: مگر قرار بود به مردم شبیخون بزنید؟

وی در ادامه با اشاره وظایف دانشجویان در قبال جامعه و کشور یادآور شد: انتخابات مجلس نزدیک است، باید عملکرد نمایندگان فعلی چه در تهران و چه در شهرستان های دیگر را بررسی کنید و ببینید آنها چگونه کار کردند تا بدانید چگونه باید رای بدهید، البته اینها ربطی به جناح و گروه خاصی ندارد.

رحیم پور ازغدی اظهار داشت: همانطور که امام(ره) گفتند شما اگر دیدید مسولان از مستضعفان فاصله گرفتند و با اشراف نزدیک شدند باید از آنها سوال کنید و بگوئید کسی حق ندارد در جمهوری اسلامی از مسولیتی که دارد کاسبی کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با اشاره به اتفاقات ۱۶ آذر سال ۳۲ اظهار داشت: یک زمانی وکلا، وزرا و حتی روسای دانشگاه‌های ما با اجازه و تایید سفارتخانه‌های آمریکا و انگلیس منصوب می‌شدند، اصلا آمریکا و انگلیس در این راستا سهمیه داشتند. صدا و سیما، ارتش و همه نهادها باید زیر نظر آمریکا و انگلیس کار می‌کردند و کشور در مشت آمریکا و انگلیس بود، ولی ملت ما آنها را بیرون کردند و حالا این کشورها دوباره می‌خواهند به ایران برگردند.

رحیم پور ازغدی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما می‌بینیم که برای اولین بار در تاریخ ایران و منطقه یک جمهوری تشکیل شد و برای اولین بار در جهان جمهوریت و اسلامیت یک کاسه تعریف شدند. در منطقه هیچ کشوری قانون اساسی‌اش را به رای مردم نگذاشته است و فقط در انقلاب این کار انجام شد. در ۴۰ سال گذشته حتی یک بار انتخابات ما هم تعطیل نشده حتی در بدترین شرایط جنگ هم انتخابات را برگزار کردیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: شما اگر فلان مجلس و دولت را نمی‌خواهید باید صبر کنید ۴ سالش تمام شود، البته حق نقد و اعتراض دارید ولی چون اکثریت به آنها رای دادند، باید صبر کنید.گاهی می‌بینیم برخی بحث عزل و عدم کفایت را مطرح می‌کنند ولی نمی شود هر وقت اتفاقی رخ داد بگوییم انتخابات بی‌ انتخابات.

وی گفت: در انتخابات اکثریت مردم به این دولت و مجلس رای دادند و باید صبر کنید چهارسال این‌ها تمام شود، نباید اشتباه سال ۸۸ را کرد که طرف در تهران بیشتر رای آورد و حالا یا فکر می‌کرد یا می‌خواست اینگونه بگوید که در کل کشور هم همین طور بوده است. بعد هم می‌گفت انتخابات را بر هم بزنید، اگر اینگونه می شد دفعه بعد هم هر کسی شکست می خورد همین خواسته را داشت.

رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه مقام معظم رهبری سال ۸۸ از انتخابات، صندوق رای و جمهوریت دفاع کردند، گفت: اگر ایشان در آن زمان تسلیم می‌شدند دیگر نمی توانستیم در کشور انتخابات برگزار کنیم.

وی با اشاره به اختیارات نمایندگان مجلس به عنوان منتخبان مردم، گفت: قانون اساسی ما می‌گوید نمایندگان مردم حق دارند در تمام امور کشور تحقیق و تفحص کنند، حتی گفته شده هیچ قراردادی نباید با خارج بدون تصویب نمایندگان امضا شود. البته ما می‌بینیم بیشترین قرارداد های خارجی طی این چند سال بسته شده و سوالی که وجود دارد این است که آیا مجلس هم این قراردادها را تصویب کرده یا نه؟ گاهی می گویند این قراردادها محرمانه است ولی برای مردم محرمانه است با برای دشمنان؟

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1398/09/24
اقای رحیم پور را دعوت می کنم به مطالعه قوانین مختلف مثل قانون بودجه و توسعه و مصوبات مختلف در جلسات متعدد و انجام یا عدم انجام وظایف صدا و سیما و در یک کلمه دعوت میکنم به راست گویی و درست گویی نه درشت گویی
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1398/09/24
آقای ازغدی چکاره این مملکت است که هر حرفی دلش خواست میزنه و هیچکس هم بازخواستش نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1398/09/24
فقط برای ایرانی ها متاسفم که این سرنوشتمون شده
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1398/09/24
آقای ازغدی کلی تریبون در اختیارش بوده و هست و خواهد بود واقعا چه کار مفیدی برای کشور و مردم کرده . اگر بنا به حرف زدن باشه که میلیونها نفر بهتر از ازغدی در کشور برای خطابه داریم . به عمل مرد برآید به سخندانی نیست
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1398/09/24
آقایون ازغدی و عباسی و رائفی پور پولهای کلانی از بیت المال میگیرن که فقط حرف بزنن و ذهن مردم را مشوش کنن . خواهشا اول کار مفید و عملی انجام بدید بعد بیایید برا مردم تعریف کنید
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1398/09/24
مرحبا استاد احسنت و درود بر شما
فوق العاده دلنشین و پر محتوا
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/09/24
ازغدی چند تا زن دارد؟
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1398/09/24
یعنی کار به کار این آقا میگن!
چرت و پرت میگه پول درمیاره!!
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/09/24
ایدئولوژی حضرتعالی و هنفکرانت در کشور داری و سیاست خارجی و داخلی باعث بوجود آمدن این نوع شبیخونها و بدتر از اینهاست . هر مشکلی از این قبیل که کشور را تهدید کند نانی است که شما در دامان ملت گذاشتید.
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1398/09/24
تو که از اول دولت روحانی گفتی من با روی مخالفت می کنم حالا میخواهی مچ گیری کنی اصلا تو خرج زندگیت را و مسافرت های خارج از کشور را از کجا می آوری که ما خانواده شهدا و ایثارگران نداریم .دایه عزیز تر از مادر شدی
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1398/09/24
شبیخون در چند مرحله زده شد و ادامه دارد.
اصلاح طلبان با تمام قوا در انتخابات شرکت کردن.
هم چالش زا هستند. در زمینه صلاحیت و هم زمینه ساز فریب مردم و متولیان.آنها برنامه زنجیره ای را در دست اقدام دارند.هم نفوذ کردن وهم 70 کاندیداها را شرکت کردن و همه در رسانه های خارجی و داخلی مهندسی کلامی را در دست دارند.
منتظر گیجی مردم و مسئولین هستند.
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1398/09/24
همه غلط کردند، شما چکار کردی؟
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1398/09/24
ترابخدا ساکت شو حرفات دیگه رو اعصابه و زخم میزنه.ایکاش میشد یکی به تو جواب بده
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1398/09/25
مردم بیچاره چی دردست دارن که شبیحخون بخورن؟آقای ازغدی برادرشهید ؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
07:44 - 1398/09/25
مردم به انها شبیخون زدن
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1398/09/25
ملت نادان=== مجلس و دولت نادان
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1398/09/25
ملت نادان === نمایندگان نادان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج