مصطفوی: خطری فوتبال ایران را تهدید نمی‌کند
۹۳۹۸۱۶
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
۳۲۷۱ 
رییس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای گفت: با تلاش باشگاه استقلال، وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال، موضوع مربوط به مهدی رحمتی مرتفع شد.

خبرگزاری فارس: داریوش مصطفوی درباره وضعیت باشگاههای استقلال و پرسپولیس در موضوع صدور مجوز حرفه‌ای اظهار داشت: فدراسیون در موضوع حل مشکلات باشگاه‌ها در حوزه صدور مجوز تلاش گسترده ای داشت. ساعت ها جلسه، مذاکره و پیگیری در بخش‌های مختلف و مربوطه با حضور شخص رییس فدراسیون در ماه های اخیر انجام شد که به عنوان عضوی از جامعه فوتبال از مهدی تاج به دلیل توجهی که به موضوع شد، سپاسگزارم.

وی افزود: در خاطر اهالی فوتبال هست که سال‌ها تسویه حساب مربی و بازیکن با باشگاه‌ها یک رویا بود اما این موضوع این بار به حقیقت پیوست. خیلی از باشگاه‌ها با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی صورت گرفته در زمینه مباحث مربوط به صدور مجوز تلاش گسترده ای داشتند. در حوزه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید بگویم که با تلاش باشگاه استقلال، وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال موضوع مربوط به سید مهدی رحمتی هم مرتفع شد. بنابراین نه تنها استقلال بلکه پرسپولیس و هیچ باشگاه دیگری و به صورت کلی فوتبال ایران در این باره مشکلی نخواهند داشت.

مصطفوی اضافه کرد: امیدوارم فونداسیونی که اینک توسط فدراسیون فوتبال گذاشته شده برای سال های آتی هم تداوم یابد و باشگاهها با علم به مباحث حقوقی قراردادها نسبت به عقد آن اقدام کنند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/09/25
تو هم که الژایمر دایی دادااااش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج