بن‌عطیه: رونالدو، یک انسان عادی نیست
۹۴۰۳۸۳
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۶
۴۶۴۷ 
مهدی بن عطیه، مدافع سابق یوونتوس توضیحاتی در مورد اراده بالای کریستیانو رونالدو در تمرینات ارائه داد.

ورزش سه:  مهدی بن عطیه که چند ماه قبل یوونتوس و سطح اول فوتبال اروپا را ترک کرده و راهی الدحیل قطر شد، خاطره ای جالب از دوران کوتاه هم تیمی بودن در رختکن یوونتوس با کریستیانو رونالدو تعریف کرده و مدعی شد رفتارهای این ستاره پرتغالی مانند انسان های عادی نیست.

مهدی بن عطیه گفت: "سفری به برگامو داشتیم و ما دو نفر بازی نکردیم و نیمکت نشین بودیم، زیرا سه روز بعد یک بازی دیگر داشتیم. رونالدو در راه بازگشت به من گفت چه کار می کنی؟ به او گفتم که ساعت 11 شب است و باید به خانه بروم، چطور؟

رونالدو به من گفت که آیا نمی خواهی یک جلسه تمرینی کوچک با من داشته باشی؟ من در بازی عرق نکردم و باید تمرین کنم. آیا تو می خواهی مرا تنها بگذاری؟

من دوباره به او توضیح دادم که این امکان پذیر نیست، من فقط می خواستم به خانه بروم و جلوی تلویزیون بنشینم. وقتی ما رسیدیم همه لباس عادی خود را پوشیدند ، اما رونالدو لباس ورزشی بر تن کرد، موسیقی گذاشت و به باشگاه بدنسازی رفت. با خودم فکر کردم او انسانی عادی نیست. وقتی در زندگی روزمره با او در ارتباط هستید، به رونالدو به عنوان یک انسان پیش از یک بازیکن احترام می گذارید. او تمام زندگی خود را فدای فوتبال می کند. من از شدت تمرینات او در هر روز و تکرار آن متعجب می شدم. علاوه بر کارهایی که در تمرینات گروهی انجام می دادیم ، رونالدو برنامه شخصی خود را 25 دقیقه قبل از ترک زمین پیاده می کرد."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج