فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن
۹۴۰۵۸۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
۱۴۵۸۳ 
محتوای حمایت‌شده
روش‌های متنوعی برای زیباسازی ابرو وجود دارد. یکی از روش‌های زیباسازی و فرم‌دهی ابرو‌ها که شاید کمتر به گوشتان خورده باشد فیبروز ابرو است.

برترین‌ها:

فیبروز چیست؟

اگر قصد انجام هاشور یا سایه ابرو را داشته باشید شاید توی تبلیغات اسم‌هایی مثل “فیبروز ابرو” یا “میکروبیلدینگ فیبروز” یا طبق متد فیبروز” را شنیده باشید. در این مطلب می‌خواهیم تمام نکاتی که باید درباره فیبروز ابرو بدانید را به صورت کامل توضیح دهیم؛ پس با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو (phibrows) یک متد جدید برای انجام هاشور و سایه ابرو است. پایه اصلی متد فیبروز، ایجاد یک هاشور یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی ابرو‌ها با شکل کلی صورت است به صورتیکه بیشترین هماهنگی و زیبایی را بقیه اجزاء صورت داشته باشد و در عین حال ظاهر هاشور‌ها کاملا شبیه به ابرو‌هایی واقعی باشد.

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۳۶۶۰۳۴۰۸

۰۹۹۰۲۲۱۶۶۸۴

روش انجام سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

برای انجام سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز از قلم دستی میکروبیلدینگ استفاده می‌شود. سوزن‌های استفاده شده در این قلم یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده تعویض می‌شوند (البته بعضی از قلم‌ها کلا یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده تعویض می‌شوند) که این امر از نظر بهداشتی بسیار اهمیت دارد. در تصویر زیر می‌توانید فرم کلی قلم‌های میکروبیلدینگ فیبروز را ببینید.

ماندگاری هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

ماندگاری هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز بستگی به نوع پوست بین یک ماه تا یک سال می‌باشد. البته با رعایت یکسری نکات می‌توان ماندگاری هاشور ابرو با متد فیبروز را تا سه سال افزایش داد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب زیر را بخوانید.

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

رنگ‌های مورد استفاده در سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز:

رنگ‌های فیبروز ساخت کشور آلمان هستند این رنگ‌ها به خاطر ویژگی‌های زیر یکی از بهترین رنگ‌ها برای استفاده برای سایه و هاشور ابرو هستند.

۱-مواد استفاده شده در رنگ‌های فیبروز کاملا گیاهی هستند و بعد از مدتی کاملا جذب پوست می‌شوند.
۲-در ترکیبات رنگ‌های فیبروز از ترکیبات حساست زایی مانند عنصر نیکل استفاده نشده است که این امر باعث می‌شود که این رنگ‌ها حساسیت زا نباشند. (حساست زا بودن عنصر نیکل در بعضی از جواهرات بدلی که باعث قرمزی و خارش می‌شوند کاملا مشهود است)
۳-رنگ‌های مخصوص سایه و هاشور فیبروز دارای ته رنگ قرمز نمی‌باشند، زیرا در ترکیبات این رنگ‌های از اکسید آهن استفاده نشده است. (شاید مشکل ته رنگ قرمز را در بعضی افراد که سال‌ها قبل تاتو ابرو کرده اند دیده باشید)
۴- ریزش رنگ در رنگ‌های فیبروز کمتر از رنگ‌های دیگر است، چون در ترکیبات این نوع رنگ از الکل استفاده نشده است.

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

tatooacademi@

  • هاشور فیبروز

دراین روش هاشور درجهت رویش مو‌های خود ابرو هست و هرکجا موی ابرو سمت رویشش فرق داشته باشه ماهم خطوط هاشور رو درهمون جهت میزنیم

  • هاشور (هاشور ابروی آسیایی)

در این نوع هاشور نقطه کانونی هاشور‌ها در قسمت پایین ابرو و جایی بین ابتدا و قوس ابرو قرار دارد.

  • هاشور (فیبروز و شیدینگ)

مناسب برای دوستانیکه هاشور بسیار طبیعی میخوان و ابرو‌های بسیار کم پشت یا گا‌ها بدون مو دارند که بعداز انجام و اتمام هاشور لابه لای خطوط رابه صورت سایه کمرنگتر زده تا کاملا حس مو‌های پرپشت ابرو رو به شما بدهد.

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

  • هاشور به سبک لیفت ابرو

دوستانیکه تکنیک لیفت ابرو روانجام دادن میدونن که دراین سبک مو‌های ابروبه سمت بالا بامواد نگهداشته میشه و ماهم برای این دسته از عزیزان سبک هاشور لیفت رو پیشنهاد میکنیم که میتونین باهاشور لیفت به نظر و دلخواهتون برسید.

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

در تاتو، جوهر به طور غیر طبیعی و یک دست و به هم پیوسته به زیر پوست تزریق می‌شود و به دلیل عمقی بودن تزریق، پاک‌کردن آن بسیار دشوار خواهد بود و در آخر هم مقداری از جوهر یر پوست باقی خواهدماند.

اما در روش فیبروز ابرو به دلیل سطحی بودن تزریق، دیگر پاک کردن آن بسیار راحت خواهد بود و اثری از ان بعد از پاک کردن به جا نمی‌ماند و می‌توانید مدل ابرو خود رابه راحتی تغییر دهید و ان را پهن یا باریک بکنید بدون ترس از به جا ماند جای تاتو قبلی.

قلمی که در هاشور فیبروز به کار می‌رود بسیار باریک است و متخصص این کار با ظرافت کامل به طراحی ابروی شما می‌پردازد و به راحتی تار مو‌ها را طراحی می‌کند به صورتی که بعد از انجام این کار کسی متوجه تاتو کردن ابرو‌های شما نشود. اما در تاتو، شکل ابرو‌ها طبیعی نخواهد بود.

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

قیمت فیبروز ابرو

عوامل بسیار زیادی در قیمت و هزینه فیبروز موثر می‌باشد که از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تخصص و مهارت تکنسین
  • میزان و نوع و برند رنگ
  • تعداد سوزن‌ها
  • موقعیت جغرافیای مرکزی که به آن مراجعه کرده اید

آموزش‌های تضمینی بلید

مدرس خانم علوی دارای گواهینامه بین المللی میکرو بلید و فی کانتور چشم ولب

ورکشاپ های آموزشی میکرو بلید،میکرو پیگمنتیشن،شیدینگ چشم و لب ،هاشور فیبروز ،فی کانتور لب و چشم ،قرینه سازی ابرو ، پوست شناسی ،رنگ شناسی ،و ......... داریم که از دوستداران به این رشته دعوت می کنیم با شرکت در کلاسهای خصوصی و عمومی از آموزش های تضمینی آکادمی علوی برخوردار شوید.

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن


تتو آکادمی 

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۳۶۶۰۳۴۰۸

۰۹۹۰۲۲۱۶۶۸۴

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

tatooacademi@

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

جهت مشاهده دوره ها و آفرهای ویژه به کانال تلگرام بپیوندید.

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

www.hashorfibroz.ir

فیبروز ابرو؛ انواع و هزینه‌ی آن

میدان شهدا، خیابان ۱۷ شهریور، چهار راه شمس، ساختمان گنج، پلاک ۱۲۱۷، طبقه ۴
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج