یک عشقِ زندان عمدا به یک دوچرخه‌سوار کوبید
۹۴۰۸۱۹
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۵
۱۷۴۰۸
دادگاه آلمان یک مرد بیکار را که در خارج از اتومبیلش زندگی می‌کرده و آرزوی محکومیت به زندان را داشته برای کوبیدن عمدی به یک دوچرخه سوار محکوم به حبس ابد کرده است.

برترین‌ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ دادگاه آلمان یک مرد بیکار را که در خارج از اتومبیلش زندگی می‌کرده و آرزوی محکومیت به زندان را داشته برای کوبیدن عمدی به یک دوچرخه سوار محکوم به حبس ابد کرده است.

این دوچرخه سوار که مهاجم او را نمی شناخته، در این حمله که در ایالت نیدرزاکسن در شمال آلمان اتفاق افتاده، شدیدا زخمی شده است. 

قضات گفتنه‌اند که این مرد بی خانمان شصت و دو ساله به دنبال "مراقبت همه جانبه در یک نهاد مجازات" بوده است. در حکم آن‌ها آمده است که انگیزه رفتار وی حرص و طمع بوده و به همین دلیل هم جرم او تلاش برای انجام قتل ارزیابی می شود. 

در دادگاه گفته شد که چگونه این مرد کار خود را به عنوان یک دانشمند رایانه از دست داده و پس انداز خود را در سفر به اروپا خرج کرده است. 

سخنگوی دادگاه گفته كه راننده از آن زمان ابراز پشیمانی كرده و تصمیم گرفته حقوق بازنشستگی اش را به قربانی خود بدهد.

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:17 - 1398/09/28
من که گیج شدم خودتون فهمیدید چی نوشتید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۸
نفس عمیق بکش چندباربخون متوجه میشی
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1398/09/28
خخ باز بگید حال همه خوبه غیر ایرونیا
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1398/09/28
نمیدانم چرا برخی اصرار به تهیه گزارش یا خبری میکنند که خودشان هم بطور کامل متوجه خبر نمیشوند. ملت را گیج میکنند با خبرهای بی سرو ته!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1398/09/28
چی شد !!!!
ما که نفهمیدبم
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/09/28
منم نفهمیدم این یعنی چی
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/09/28
خارج از ماشین زندگی کردن یعنی چه .حرص و طمع چه ربطی به زندان داره.مگه بی خانمان حقوق هم داره اگه داره پس چطور بی خانمانه یکی اینا رو برای من توضیح بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۸
12/17گرامی جونم برات بگه که در اکثر کشورهای خارجی کلیه بیکاران از بیمه بیکاری استفاده میکنند و حقوق دریافت می نمایند، این حقوقها هستند که یارو و یاور مردم بیکار میشوند اگر نمیدانستی بدان هیچ هم تفاوتی بین سفید پوست و سیاه پوست و یا انواع مهاجر تفاوت ندارد و همه شهروند هستند شهروند خودی و غیرخودی یا بر اساس مذهب ندارد، اینجوریه اگر نمی دونی بدون، تا بعد،!!!
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1398/09/29
موقع نوشتن

خبر


خوابش اومده دقیق ننوشته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج