هاشمی: مردم ری خواستار جدایی از تهران هستند
۹۴۱۴۷۰
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
۹۲۶۳
محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در آیین بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری در منطقه ۲۰ شهر تهران گفت: همان‌طور که می دانید در ابتدای روز پایانی پاییز هستیم که به روز شب یلدا از آن یاد می شود و این روز را گرامی می‌دارند.

خبرگزاری فارس: محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در آیین بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری در منطقه ۲۰ شهر تهران گفت: همان‌طور که می دانید در ابتدای روز پایانی پاییز هستیم که به روز شب یلدا از آن یاد می شود و این روز را گرامی می‌دارند.

وی ادامه داد: مفهوم یلدا و گرامی داشت آن از آن جهت است که امشب تاریک ترین شب سال به پایان میرسد و به افزایش روشنی و کاهش تاریکی حرکت می کنیم.

رئیس شورای اسلامی تهران گفت: برای ما هم این امید وجود دارد که این روزها چه سخت ترین شرایط اقتصادی را می گذرانیم طی شده و به شرایط بهتری برسیم.

هاشمی افزود: این روزها آلودگی هوا را شاهدیم و در شهر ری هم آلودگی هوا بیشتر از سایر بخش ها است و این ظلم بزرگی است که از تهران به ری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: به همین دلیل است که اهالی شهر ری بر موضوع جدایی از تهران تاکید می کنند و موضوع دیگری که آنها را به سمت جدا شدن سوق می دهد بحث کهریزک و آرادکوه است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: البته از بهشت زهرا و توسعه آن هم نباید غافل شد که این هم یکی از دلایل مردم شهر ری است که به واسطه آن حرف از جدایی ری و تهران می زنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/09/30
آخه مگه اگه ری از تهران جدا بشه دیگه آلودگی تهران به ری نمیرسه؟؟؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1398/09/30
معمولا مردمی که تحقیر بشن خواستار جدایی میشن و شاهد بودم همیشه تهرانیا مردم ری و تحقیر کردن
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1398/09/30
هیچ ساکن شهرری خواهان جدائی از تهران نیست ، مگر تعدادی که منافغشان به این بستگی دارد
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1398/09/30
اختلاف اندازی درتهران شروع وبابیشتر شد آب وگل آلودتر نکن
Iran, Islamic Republic of
05:52 - 1398/10/01
اصلا اینطود نیست هیچکی نمیخواد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج