احتمال ادغام طرح کمک معیشتی با یارانه نقدی
۹۴۱۷۱۳
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
۸۹۸۵ 
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: طرح کمک معیشتی در قانون بودجه سال ۹۹ با یارانه نقدی ادغام می‌شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: طرح کمک معیشتی در قانون بودجه سال ۹۹ با یارانه نقدی ادغام می‌شود.

احمد علیرضا بیگی با انتقاد از عملکرد دولت در افزایش قیمت بنزین، گفت: سئوال اساسی نمایندگان این است که چرا دولت صبر نکرد تا افزایش قیمت بنزین را در چارچوب قانون بودجه به تصویب رسانده و برای هزینه درآمدهای حاصل از افزایش قیمت بنزین در چارچوب قانون بودجه تصمیم‌گیری کند.

وی افزود: دولت حاضر نیست بپذیرد که طرح کمک معیشت، همان یارانه نقدی است و تلاش دارد کمک معیشت را جدا از یارانه در نظر بگیرد، همین موضوع موجب شده است که مردم، ادعاهای دولت درمورد ادامه پرداخت کمک هزینه معیشتی را باور نکنند و اعتراضات زیادی در این زمینه وجود دارد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت : رفتار دولت برای واقعی کردن قیمت ها نه تنها آثار مثبتی ندارد بلکه موجب سوء ظن مردم شده است، با توجه به فقدان اعتماد عمومی نسبت به دولت، به نظر می‌رسد که دولت نمی تواند، همراهی جامعه را برای واقعی کردن قیمت ها به دست آورد.

علیرضا بیگی تصریح کرد: باید این مشکلات در کمیسیون تلفیق حل شود و پرداخت یارانه و کمک معیشت در قالب یارانه های نقدی در بودجه سال ۹۹ منظور شود و درآمدهای حاصل از واقعی شدن قیمت به سمت پرداخت یارانه نقدی به توده های مردم هدایت شود تا مردم بتوانند فشار ناشی از واقعی شدن قیمت ها را تحمل کنند.

وی گفت: کارشناسان اقتصادی برای سال آینده کسری بودجه و وقوع تورم بیش از ۵۰ درصد را پیش‌بینی می‌کنند، علائم و نشانه هایی که حاکی از ایجاد آرامش در بازار باشد به چشم نمی خورد.

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه فقدان استراتژی اقتصادی در دولت موجب شده است، که میزان تورم ناشی از افزایش قیمت بیش از پیش بینی های دولت باشد، گفت: مردم انتظار دارند مجلس در راستای حل مشکلات اقتصادی کشور قدم های اساسی بر دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1398/10/01
آره انتظار داریم ولی مجلس بی بخاره تمااام
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1398/10/01
نماینده هاازاین ناراحت هستن که چراپولی به جیب نزدن تواین طرح
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/10/01
'''''' به نظر این نمایندگان ''' ولایی '' در مجلس '' اگه یارانه و کمک هزینه '' مشیعتی با هم '' ادغام '' شوند'' شاید دولت با این '' ادغام '' به هر نفر شصت هزار تومان '' ماهیانه '' اهدا ''نماید''' '''' تکبیر''''!!!!
United Arab Emirates
11:18 - 1398/10/01
واقعا متاسفم برای این سوء مدیریت مسئولین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
همنون برای جرز دیوار خوب هستید و یا از شماها بجای ملات در دیوار چینی استفاده کنند هر چند ممکن است دیوار پذیرای شما نباشد و دیوار هم خراب شود
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/10/01
دولت با کلمات بازی میکند. معیشتی همان یارانه است با اسمی جدید.
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1398/10/01
خوب این مشخصه که یارانه بزین همیشگی نیست اگه میبود همراه با یارانه ها واریزش میکردن.میحام مردمو محک بزنن و تا جایی که امکان داره تیغشون بزنن.
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1398/10/01
باز چه کلکی می خواهین سوارکنید
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1398/10/02
بوی انتخابات میاد بی عرضها شما اگه عرضه داشتین صد بار تا الان استیضاحش میکردین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج