اخراج سون؛ این بار گریه فایده نداشت!
۹۴۱۹۹۰
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
۴۰۴۳
سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام در نیمه دوم دیدار مقابل چلسی اخراج شد.

ورزش سه: تاتنهام که در هفته های اخیر و زیر نظر ژوزه مورینیو نتایج خوبی گرفته بود، امشب در استادیوم اختصاصی خود با دو گل مغلوب چلسی شد تا فرصت رسیدن به چهار تیم اول جدول لیگ برتر را از دست بدهد.

اما سون هیونگ مین در اواسط نیمه دوم و با حرکتی عجیب از زمین اخرج شد. این بازیکن که در کورس با آنتونی رودیگر زمین خورده بود، با لگد به شکم مدافع آلمانی چلسی زد و در نهایت با کارت قرمز داور مواجه شد. سون هیونگ مین در ابتدا مدعی شد رودیگر تمارض کرده، اما داور بعد از بازبینی صحنه نظر متفاوتی داشت و ستاره کره ای تاتنهام را از زمین اخراج کرد.

اخراج سون؛ این بار گریه فایده نداشت!

جالب اینجاست این دومین کارت قرمز سون هیونگ مین در هفته های اخیر است. چند هفته قبل این بازیکت در دیدار مقابل اورتون آندره گومز را متوقف کرد و باعث دوری طولانی مدت این بازیکن از میادین شد.

اخراج سون؛ این بار گریه فایده نداشت!

آن شب سون هیونگ مین به شدت از خطای ناخواسته خود روی هافبک پرتغالی اورتون ناراحت بود و واکنش های جالب او از سر شرمندگی به شدت مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته بود و در نهایت اتحادیه فوتبال انگلیس کارت قرمز سون هیونگ مین را بخشید. اما بعید است با توجه به ضربه او در بازی امشب به شکم آنتونی رودریگر، سون هیونگ مین دیگر بخشیده شود.

اخراج سون؛ این بار گریه فایده نداشت!

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج