جلسه پارلمان عراق به فردا موکول شد
۹۴۲۲۹۷
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲
۱۲۲۴۲
جلسه امروز (دوشنبه) پارلمان عراق به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمایندگان، به فردا (سه شنبه) موکول شد. یکی از نمایندگان پارلمان عراق از نشست مهم و تعیین کننده ائتلاف سازندگی این کشور برای انجام بررسی‌های نهائی جهت انتخاب نامزد تصدی پست نخست وزیری خبر داد.

ایسنا: جلسه امروز (دوشنبه) پارلمان عراق به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمایندگان، به فردا (سه شنبه) موکول شد. یکی از نمایندگان پارلمان عراق از نشست مهم و تعیین کننده ائتلاف سازندگی این کشور برای انجام بررسی‌های نهائی جهت انتخاب نامزد تصدی پست نخست وزیری خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، پس از تاخیر در حضور نمایندگان در جلسه امروز پارلمان و به حد نصاب نرسیدن تعداد حاضران، جلسه پارلمان برای رای گیری در خصوص قانون انتخابات به فردا موکول شد.

جلسه پارلمان عراق به فردا موکول شد

در همین حال، "نعیم العبودی"، یکی از نمایندگان پارلمان عراق از ائتلاف "صادقون" با انتشار توئیتی، از نشست مهم ائتلاف سازندگی به منظور انجام آخرین‌ بررسی‌ها در خصوص تعیین نامزد نخست وزیری خبر داد.

از سوی دیگر، یک منبع آگاه امروز اعلام کرد که در منزل هادی العامری، رهبر ائتلاف الفتح عراق نشستی برای مذاکرات در خصوص تعیین نامزد نخست وزیری برگزار شده است.

این منبع گفت که این نشست بنا به درخواست ائتلاف "گروه‌های عراقی" برگزار شده و طی آن مسأله تعیین نامزد نخست وزیری دولت انتقالی مورد بررسی قرار گرفت.

این در حالی است که شبکه دجله عراق اعلام کرد، پس از آنکه کاندیداتوری قصی السهیل برای تصدی پست نخست وزیری شکست خورد، اکنون ائتلاف سازندگی عراق "اسعد العیدانی" را برای تصدی این منصب کاندید کرده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج