روایت واعظی از تخریب دولت برای رای آوردن
۹۴۲۶۹۸
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۵
۵۰۲۱
رئیس دفتر رئیس‌جمهور ضرورت هماهنگی و همکاری بیش از پیش همه دستگاه‌ها بویژه بانک‌ها به منظور فعال کردن تمام ظرفیت‌ها و اولویت‌های سرمایه‌گذاری در استان اردبیل را مورد تأکید قرار داد.

ایسنا: محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور روز سه‌شنبه در جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان اردبیل، با تأکید بر این که «در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگری به وحدت، همدلی و همکاری در مسیر توسعه کشور نیاز داریم»، اظهار داشت: همکاری صمیمانه دستگاه‌های مختلف با یکدیگر و حضور و مشارکت فعال بانک‌ها در انجام پروژه‌ها بویژه در دوره تحریم و فشارهای حداکثری دشمنان، بیش از پیش تقویت شده است.

وی شرایط کنونی کشور را به واسطه تحریم‌های ظالمانه بسیار سخت و دشوار توصیف کرد و گفت: در تمام تجربه فعالیت سیاسی خود سراغ ندارم که یک کشوری اینچنین تحت فشار و تحریم اقتصادی یکجانبه قرار گرفته باشد و یک دولت با قلدری تمام در مسیر فعالیت اقتصادی کشوری مانع‌تراشی کند.

روایت واعظی از تخریب دولت برای رای آوردن

وی گفت: در شرایط کنونی و برای عبور از مشکلات، باید بیش از گذشته به توانایی‌های داخلی و تولیدات و صنعت بومی خود اتکا کنیم و این مسیری است که دولت به طور همه جانبه آن را در پیش گرفته است و امروز با حمایت‌های انجام شده بسیاری از قطعات و مواد اولیه‌ای که وارد می‌کردیم، در داخل کشور تولید می‌شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: متأسفانه با نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی، برخی از جناح‌ها و گروه‌های سیاسی را به این فکر انداخته که اگر دولت را تخریب کنند موجب استقبال مردم و رای آوری آنها خواهد شد در صورتی که توجه ندارند، که تخریب دولت در اذهان عمومی در نهایت تخریب بخشی از نظام است و در صورتی که ادامه یابد، نتیجه آن ناامیدی مردم است و با ایجاد چنین شرایطی بدون تردید شاهد مشارکت باشکوه در انتخابات نخواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت تصویب دو لایحه مانده در مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی هر دو لایحه دولت را در این زمینه تصویب کرده‌ و شورای نگهبان نیز در این راستا به وظیفه خود عمل کرده است، متأسفانه یک سال است که این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلایل مختلف معطل مانده است.

وی گفت: این مسأله یک موضوع بسیار مهم و کلیدی برای اقتصاد کشور است چنانکه در لیست سیاه قرار بگیریم می‌تواند ضربه سنگینی به اقتصاد کشورمان باشید. متأسفانه "FATF" را سیاسی کرده‌اند و این مسأله قطعاً به ضرر کشور است و مردم بایستی نسبت به ابعاد مختلف آن اطلاع و آگاهی داشته باشند و همه مسئولین و فعالان اقتصادی وظیفه دارند که تبعات آن را برای مردم تبیین و تشریح کنند.

وی خاطرنشان کرد: در موضوع مخالفت با دو لایحه با توجه به اینکه علاوه بر مردم، بیشترین آسیب را فعالان اقتصادی کشور متحمل می‌شوند، لذا در خصوص ابعاد آن با مردم سخن بگویید به نحوی که مخالفان باید به مردم و فعالان اقتصادی پاسخگو باشند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در ادامه با بیان این‌که «برغم تمامی مشکلات اقتصادی، در هر استان ده‌ها هزار میلیارد طرح و پروژه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد»، اظهار داشت: امروز نیازمند ایجاد و تقویت امید در جامعه هستیم و بدون تردید چنانچه مردم به اینده امیدوار باشند، می‌توان بر همه مشکلات غلبه کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های استان در حوزه کشاورزی، گردشگری و معدن، اظهار داشت: مصمم هستیم با همکاری و هماهنگی خوبی که بانک‌های کشور با یکدیگر دارند، همه ظرفیت‌ها را در راستای رفاه بیشتر مردم فعال کنیم.

وی اضافه کرد: استان اردبیل با توجه به برخورداری از مرز مشترک با کشور جمهوری آذربایجان می‌تواند به مرکزی برای صادرات کالاهای مختلف به قفقاز و روسیه باشد.

واعظی با بیان این‌که «حمایت و تقویت بخش خصوصی از جمله سیاست‌های جدی دولت است»، گفت: باید تا جایی که امکان دارد، دولت را از تصدی‌گری خارج کرده و شرکت‌های مختلف را در اختیار بخش خصوصی واقعی قرار دهیم و تا زمانی که چنین اتفاقی نیفتد تحولی نیز در اقتصاد صورت نخواهد گرفت.

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان این‌که «اشتغال جزو اولویت‌های اصلی دولت است»، گفت: برای ایجاد اشتغال پایدار بایستی بنگاه‌های کوچک و متوسط را هر چه بیشتر مورد حمایت قرار دهیم و در این راستا اقدامات زیادی انجام شده و مصمم هستیم اینگونه اقدامات را با قوت ادامه دهیم.

وی همچنین حمایت از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان را مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز با اقتصاد سنتی هیچ کشوری در دنیا نمی‌تواند به اهدافش برسد و ناچار هستیم به سمت اقتصاد دانش‌بنیان پیش برویم و این نیز جزو اولویت‌های دولت بوده و آن را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

در این جلسه استاندار اردبیل، مدیران عامل بانک‌ها و فعالان اقتصادی مهمترین ظرفیت‌ها و اولویت‌های سرمایه‌گذاری را برای توسعه و پیشرفت روزافزون استان اردبیل مطرح کردند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:50 - 1398/10/04
ملت نادان === جو. گیر. و یار شیطان
Iran, Islamic Republic of
04:51 - 1398/10/04
ملت نادان === امید. واهی
Iran, Islamic Republic of
05:27 - 1398/10/04
هر چه کنی به خود کنی.همونجور که با تخریب دولت قیل رای جمع کردی همون بلا هم داره سر خودتون میاد.دنیا دار مکافات هست جناب.
Iran, Islamic Republic of
07:01 - 1398/10/04
مگه این دولت نیاز به تخریب داره. خودش ویرانه ست
Iran, Islamic Republic of
07:04 - 1398/10/04
دولت خودش گندیده و خراب کنه لازم نیس تخریبش کنن
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1398/10/04
خدا نابودتون کرد شما تخریب شده هستین
Iran, Islamic Republic of
07:41 - 1398/10/04
ملت شریف ایران یادتان هست جناب جهانگیری چطور در برنامه زنده برای شیخ حسن رای جمع میکرد؟؟!! آیا تنها با تخریب دولت قبل نبود؟:
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1398/10/04
یعنی شماها برای رای آوری,رقیب را تخریب نمیکنید؟! عجب
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1398/10/04
آقای واعظی! واقعاً دولت نیاز به تخریب داره؟
تو این شش هفت سال کدوم گلی رو به سر ملت زدین؟
جز فرافکنی و مقصر جلوه دادن دیگران چه کردین؟
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1398/10/04
چپ و راست نداره همتون از سر هم هستید
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1398/10/04
خودتون باعث بی اعتمادی تخریب خودتون مملکت شدین امریکا چکارس بنزین شما گران کردید ...
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1398/10/04
خودتون باعث بی اعتمادی تخریب خودتون مملکت شدین امریکا چکارس بنزین شما گران کردید ملت کشتین بخاطر دوزدیهای فراوان خزانه خالی شد برای جبران ارز ده برابر کردید قیمت سکه رو چهار برابر کردید ملت خودشون عقل دارن
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1398/10/04
واعظی حرف نزنه مردم میگن لاله؟
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/10/04
کی دیده یکی بیاد زمین خالی رو تخریب کنه ؟
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/10/04
دولت تبخیر امید نیازی به تخریب نداره.با این وزرای بی عرضه
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/10/04
این دولت نیاز به تخریب نداره خودش خرابه خرابه خراب میفهمی خراب
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج