سولسشر: می‌خواهیم مثل لیورپول شویم
۹۴۳۰۳۲
۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۶
۲۵۷۵ 
اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد در مورد اهداف تیمش در آینده صحبت کرد.

ورزش سه: گرچه شیاطین سرخ در فصل جاری نتایج پرفراز و نشیبی گرفته اند، اما نتایج درخشان این تیم برابر تیم های بزرگ هواداران یونایتد را نسبت به آینده امیدوار ساخته است. اوله گونار سولسشر مدعی شد تیمش در اینده باید کیفیتی همپای تیم فعلی لیورپول داشته باشد و رسیدن به این هدف زمان بر خواهد بود.

اوله گونار سولسشر گفت: "ما نیم فصل را پشت سر گذاشته ایم و از همان ابتدا نیز می دانستیم که این فراز و نشیب ها در انتظار ما خواهد بود. ما این فصل را به مثابه سالی برای یافتن ترکیب تیم در فصل آینده قلمداد کردیم.

سولسشر: می‌خواهیم مثل لیورپول شویم

اما در حال حاضر کمی نسبت به برنامه ریزی خود عقب تر هستیم. ما می خواهیم تبدیل به تیمی شویم که می تواند در جریان همه بازی ها بر رقبای خود تسلط پیدا کند. رسیدن به چنین هدفی برای لیورپول نیز چندین سال طول کشید و ما نیز قصد داریم روزی تبدیل به تیمی با کیفیت فعلی لیورپول شویم. ما در حملات خوب عمل کرده و بازیکنانی سرعتی در اختیار داریم، اما باید این روند را در کل جریان بازی حفظ کنیم.

ما در مقابل واتفورد موقعیت های زیادی را ایجاد کردیم، اما هر بار که توپ را از دست می دهیم، حریف ضدحمله می زند و بنابراین ما باید در متوقف کردن ضد حملات رقبا بهتر عمل کنیم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج