اختلاف ۸میلیونی اینتر و بارسا برای ویدال
۹۴۳۲۵۶
۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
۳۸۷۵
آرتورو ویدال ستاره شیلیایی بارسا برای پیوستن به اینتر دچار مشکل شده است. مبلغ پیشنهادی باشگاه ایتالیایی هشت میلیون یورو کمتر از رقم مدنظر بارسلونا است.

ورزش سه: آرتورو ویدال ستاره شیلیایی بارسا برای پیوستن به اینتر دچار مشکل شده است. مبلغ پیشنهادی باشگاه ایتالیایی هشت میلیون یورو کمتر از رقم مدنظر بارسلونا است.

آرتورو ویدال در هفته های اخیر کانون شایعات مختلف بوده است. همین چند روز پیش بود که گاتزتا دلو اسپورت و کوریره دلو اسپورت دو نشریه معتبر ایتالیایی خبر از مذاکرات جدی او با اینتر دادند.

ویدال از شرایطش در بارسا چندان رضایت ندارد چرا که اغلب نیمکت نشین است و در ایده های ارنستو والورده یک بازیکن تعویضی مفید تلقی می شود. ویدال تا به اینجا توانسته 5 گل برای بارسا در لالیگا به ثمر برساند که آمار قابل توجهی است؛ از جمله گل شنبه گذشته او به آلاوس در آخرین بازی سال.

امروز گاتزتا دلوا اسپورت گزارش داده است که در حال حاضر اختلاف دو باشگاه برای این انتقال هشت میلیون یوروست. فرناندو فلیسویچ، مدیر برنامه های بازیکن شیلیایی همان وکیل الکسیس سانچز است که نقش واسطه میان دو باشگاه را دارد و می تواند در انتقال موکلش نقش مهمی ایفا کند. در حال حاضر بارسا برای این انتقال 20 میلیون یورو طلب کرده است در حالی که مبلغ پیشنهادی اینتر 12 میلیون یورو است.

به په ماروتا، مدیر اجرایی اینتر چند روز پیش در مصاحبه ای گفت که این تیم سعی می کند در فصل نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظرش را به خدمت بگیرد و ترکیبش را تقویت کند. ویدال با توجه به سابقه حضور در یوونتوس به خوبی لیگ ایتالیا را می شناسد و می تواند عصای دست کونته در ادامه فصل باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج