نحوه پرداخت یارانه کودکان بی‌سرپرست
۹۴۳۳۷۳
۰۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
۷۵۸۹
مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشورنحوه پرداخت یارانه کودکان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی و کودکان مجهول‌الهویه را تشریح کرد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشورنحوه پرداخت یارانه کودکان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی و کودکان مجهول‌الهویه را تشریح کرد.

سعید بابایی درباره نحوه پرداخت یارانه کودکان تحت پوشش بهزیستی که در مراکز این سازمان حضور دارند، گفت: با توجه به اینکه این کودکان توسط مراکز شبه خانواده نگهداری می‌شوند، اطلاعات مربوط به انها کاملا مشخص است و یارانه‌اشان به منظور نگهداری این فرزندان در اختیار مراکز قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه کمکی که به بخش غیردولتی می‌شود در نهایت شاید بین ۲۰ تا ۳۰ درصد پاسخگوی نیازهای آنها باشد، اظهار کرد: به این ترتیب شاهد مشارکت بیش از ۷۰ درصدی خیران برای نگهداری کودکان در مراکز شبه خانواده هستیم.

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور در خصوص یارانه کودکان مجهول الهویه نیز توضیح داد: این کودکان اگر در ابتدا مجهول الهویه باشند بلافاصله با طی مراحل قانونی مرتبط، مشکل هویتی‌شان برطرف و شناسنامه و کد ملی برای آنها صادر می‌شود، بر اساس همین اطلاعات هویتی نیز یارانه‌اشان تخصیص می‌یابد تا با کمک آن بتوانیم از آنها حمایت بیشتری کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1398/10/06
یعنی چی عکسشون بزنیدفک. وفامیلاشون پیدامیش شناسنامه دادن مگه اینقدرالکیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج