ویدال از بارسلونا شکایت کرد
۹۴۳۶۳۸
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
۴۰۶۵ 
هافبک شیلیایی به دلیل پرداخت نشدن بخشی از قراردادش از بارسلونا شکایت کرد.

ایسنا: به نقل از مارکا، آرتورو ویدال برابر بارسلونا ایستاد. هافبک اهل شیلی درخواست ۲.۴ میلیون یورو از باشگاه کاتالانی کرد که از فصل گذشته پرداخت نشده است. بارسا این خواسته را درک نمی کند و لالیگا نیز نمی خواهد خود را وارد این جریان کند. شکایت ویدال زمانی صورت گرفت که بازیکن شیلیایی با پیشنهاداتی برای جدایی از بارسلونا روبرو است. اینتر بیش از دیگر تیم‌ها خواهان بازیکن آبی اناری‌هاست. با این حال بارسلونا نمی خواهد ویدال را بفروشد چون می داند بازیکن کلیدی در این لحظه از سال و نیم فصل دوم خواهد بود.

خبر شکایت ویدال را ابتدا نشریه ABC منتشر کرد و سپس باشگاه کاتالانی این موضوع را تایید کرد اما اعلام کرد این درخواست پذیرفته شده نیست. اختلاف طرفین به این خاطر است که ویدال به دلیل حضور در ۶۰ درصد بازی ها خواستار ۲.۴ میلیون یورو است که در قراردادش ذکر شده است. با این حال باشگاه کاتالانی معتقد است مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و از طریق یک بیانیه آن را به وکلای ویدال اطلاع داد.

بارسا به دلیل بندی که در قرارداد وجود داشت ۱.۷ میلیون یورو به هافبک شیلیایی داد اما وکلای این بازیکن خواستار ۴.۱ میلیون یورو شدند و معتقدند ۲.۴ میلیون یورو باید به خاطر فتح لالیگا به او داده شود.

علاقه اینتر

آینده ویدال در بارسا نامشخص است. بازیکن اهل شیلی بارها اعلام کرده از دقایقی که به او فرصت بازی داده می شود راضی نیست. به همین خاطر مدت ها است پیشنهاد را بررسی می کند تا از تیم کاتالانی جدا شود.

در چنین شرایطی ارنستو والورده نمی خواهد این بازیکن را از دست بدهد چون زمانی که به میدان می رود نمایش خیلی خوبی از خود بر جای می گذارد. ویدال اکنون پشت سر لیونل مسی، آنتوان گریزمان و لوییس سوارس چهارمین گلزن بارسا محسوب می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج