پرسپولیسی‌ها باید مشکل بشار را حل کنند
۹۴۴۷۶۲
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
۵۴۲۷ 
بشار رسن از اواسط نیم فصل اول به ترکیب فیکس کالدرون اضافه شد و درخشش فوق‌العاده‌ای داشت. به همین دلیل و البته دلایل مختلف دیگر طرفداران پرسپولیس نگران جدایی هافبک عراقی هستند.

خبرآنلاین: بعد از بازی پرسپولیس و نساجی که به نوعی پایان نیم فصل اول برای تیم ها به حساب می آمد، پرسپولیسی ها حرف هایی از بشار رسن شنیدند که کمی باعث نگرانی آنها شده. بشار به دلیل مشکلات مالی به باشگاه پرسپولیس فرصت داد و اگر این مشکلات او حل نشود ممکن است با باشگاه وارد چالش های جدیدی شود. بشار در این فصل در ترکیب پرسولیس درخشش خوبی داشته و هیچ کدام از طرفداران پرسپولیس دوست ندارند او از تیم جدا شود.

علاوه بر این دلیل دیگری هم وجود دارد که پرسپولیسی ها را وادار کند بیخیال بشار نشوند. طبق شنیده ها هافبک هایی مثل امید عالیشاه و سیامک نعمتی ممکن است نیم فصل دوم در لیست کالدرون جایی نداشته باشند. اگر در خصوص نعمتی هنوز چیزی مشخص نشده باشه حداقل درباره عالیشاه می توان گفت که احتمال جدایی او زیاد است. با این تفاسیر پرسپولیسی ها دیگر نمی توانند روی بشار ریسک کنند و او را از دست دهند و به همین دلیل باید هرطور شده مشکلات مالی هافبک عراقی را حل کنند تا شرایط برای ماندن او فراهم باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
-
13:10 - 1398/10/10
اگر مشکل رسن حل شود کاملا واضح و مبرهن است که وزیر یکطرفه ورنگی حمایت خود را از یک تیم در ایران میکند که این مغایر با قانون اساسی ایران است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج