احتمال بازگشت منصوریان به ذوب آهن ضعیف شد
۹۴۶۵۹۱
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
۴۸۷ 
مذاکرات باشگاه ذوب آهن با علیرضا منصوریان برای بازگشت به این تیم خیلی موثر نبود تا احتمال بازگشت سرمربی سابق این تیم ضعیف شود.

خبرگزاری مهر: بعد از آنکه علیرضا منصوریان در پایان هفته پانزدهم لیگ برتر بنا بر صورتجلسه ای که در باشگاه تنظیم شده بود ترجیح داد به تعهدش پایبند مانده و از جمع سبز پوشان جدا شود و حتی تیمش را مقابل سایپا همراهی نکرد، مسئولان باشگاه ذوب آهن به فکر راضی کردن او و بازگشتش به این تیم افتادند.

ذوب آهنی به موازات رایزنی با منصوریان جهت راضی کردنش به بازگشت، با برخی گزینه های دیگر نیز مذاکراتی را پیش بردند.

منصوریان برای بازگشت به ذوب آهن شروطی تعیین کرد از جمله اینکه بازیکنان کلیدی اش مثل ارسلان مطهری، اسماعیلی فر و دیگران برای نیم فصل دوم از این تیم جدا نشوند، بازیکنان مورد نیاز به منظور تقویت تیم برای نیم فصل دوم جذب شوند، پرداختی بازیکنان برای آغاز نیم فصل به حد متعارفی برسد و دوری یکی از مدیران فوتبالی از تیم بزرگسالان.

پیگیری ها در این خصوص مشخص کرد مذاکرات ذوبی ها با منصوریان خیلی موفقیت آمیز نبود و سرمربی پیشین این تیم هنوز راضی به بازگشت نشده است. احتمال بازگشت منصوریان به جمع سبزپوشان به حداقل رسیده و ممکن است طی یکی دو روز آینده وی با این تیم تسویه حساب کرده و ذوبی ها نیز سرمربی جدید شان را رسماً مشخص کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج