اکبرپور: ارثیه استراماچونی به خوب کسی رسید
۹۴۷۶۱۴
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
۱۹۵۲ 
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فرهاد عاشق سیستم تهاجمی است و می‌تواند روند استراماچونی را ادامه دهد.

خبرورزشی: علیرضا اکبرپور معتقد است استقلال تهاجمی که از استراماچونی به ارث مانده بهترین تیم برای سرمربی جوان و شجاعی همچون فرهاد مجیدی است که جرأت و جسارتش را در روز‌های پایانی فصل قبل نشان داد.

فرهاد مجیدی بالاخره سرمربی استقلال شد. این اتفاق را چطور ارزیابی می‌کنید؟

فرهاد همیشه روحیه برنده بودن داشت و این به استقلال و هم‌تیمی‌هایش کمک می‌کرد تا بیشتر اوقات برنده زمین را ترک کنند. یادتان هست فصل قبل چه گفت...؟!

کدام حرف مجیدی مد نظرتان است؟

همان جا که گفت دوست دارد تیمش زیاد گل بزند. گفت حتی اگر گل بخوریم ولی دو برابرش گل می‌زنیم. همین روحیه برای تیمی مانند استقلال که طرفدارانش دوست دارند آن را برنده و تهاجمی ببینند کافی است تا نتایج مورد نظرش را بگیرد. فصل قبل هم که مربی استقلال شد تیمش را تهاجمی به میدان می‌فرستاد.

استقلال بهترین خط حمله را دارد. فکر می‌کنید این کمکی به او می‌کند؟

حتماً! اتفاقاً استراماچونی ارثیه خوبی برای فرهاد باقی گذاشته است. یا به شکل دیگر بخواهیم بگوییم باید گفت ارثیه استراماچونی دست اهلش افتاد. چون فرهاد عاشق سیستم تهاجمی است و می‌تواند این روند را ادامه دهد.

فکر می‌کنید چقدر در این زمینه موفق عمل می‌کند؟

قطعاً به نیرو‌هایی که در اختیار دارد بستگی دارد. از آنجا که حاج‌آقا فتح‌الله زاده و یکی دو نفر از قدیمی‌تر‌های استقلال به هیئت‌مدیره رفته‌اند امیدوارم تیم خوبی برای نیم‌فصل دوم بسته می‌شود و استقلال با تکیه بر نیرو‌هایی که از قبل داشته می‌تواند باز هم راهش را با قدرت ادامه دهد. فقط باید دید در دل مسابقات چه می‌شود. دور برگشت بازی‌ها سخت‌تر می‌شود و قطعاً رقبا سخت‌تر گل می‌خورند. در کل فکر می‌کنم انتخاب فرهاد خوب بود.

فکر می‌کنید استقلال در کدام پست‌ها بازیکن لازم دارد؟

حتماً یکی دو مهاجم می‌خواهد، چون نمی‌توان در همه دیدار‌ها قائدی و دیاباته را به زمین فرستاد در آن‌صورت از کیفیت بازی آن‌ها کاسته می‌شود. مدافع هم می‌خواهد. اگر بتواند پاتوسی را هم برگرداند برای تقویت فاز تهاجمی تیم عالی است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج