مطهری و فنایی با پرسپولیس قرارداد بستند
۹۵۰۴۶۸
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
۹۵۷۹
مربی و دستیار فنی سرمربی و مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس با حضور در باشگاه و پس از جلسه‌ای با مدیر عامل باشگاه، قرارداد بستند.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: حمید مطهری و داوود فنایی، بازیکن و دروازه‌بان سابق سرخپوشان ایران با حضور در باشگاه، قرارداد خود را به امضا رساندند تا فعالیت خود را به شکل رسمی در پرسپولیس و در گروه فنی یحیی گل‌محمدی آغاز کنند.

حمید مطهری که ۴۵ سال دارد بازیکن سابق پرسپولیس است که در دوران بازیگری، از پدیده‌های فوتبال ایران در خط میانی بود، اما یک آسیب‌دیدگی باعث خداحافظی زودهنگام او از دنیای بازیگری شد. مطهری خیلی زود به کسوت مربیان در آمد.

مطهری و فنایی با پرسپولیس قرارداد بستند

وی در مقطعی به عنوان سرمربی تیم امید پرسپولیس نیز فعالیت داشت. پاس، راه آهن، صبای قم، سایپا، پیکان، نساجی قائمشهر، شهر خودرو و سنگ آهن بافق از تیم‌هایی هستند که وی در آنها فعالیت داشته است.

او در ۱۳ سال گذشته به صورت مستمر در عرصه مربیگری حاضر بوده است و بخش اعظم آن را در لیگ برتر سپری کرده است. مربی پرسپولیس و دستیار فنی گل محمدی دارای مدرک حرفه‌ای و پیشرفته مربیگری از آسیا است.

و اما داوود فنایی هم امروز چهارشنبه قرارداد خود را به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها منعقد کرد. او، هم دوره با اسطوره دروازه‌بانی فوتبال ایران احمدرضا عابدزاده در پرسپولیس حضور داشت.

دروازه‌بان سابق سرخپوشان در تیم‌های؛ پیکان، ذوب‌آهن، سایپا، اکسین، شهرخودرو و چهار رده تیم‌های پایه تجربه مربیگری دروازه‌بانی دارد. او که ۴۴ ساله است دارای مدرک درجه A آسیا در مربیگری فوتبال و مدرک حرفه‌ای مربیگری در دروازه‌بانی فوتبال است.

همچنین مظاهر رحیم‌پور و محمد عسگری، امروز چهارشنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس و عقد قرارداد با سرخپوشان به عنوان مربی بدنساز جدید و آنالیزور تیم معرفی شدند.

مظاهر رحیم‌پور با ۴۲ سال سن که از این پس بدنساز تیم خواهد بود، در مربیگری فوتبال نیز دارای مدرک درجه A است. او در تیم‌های؛ اکسین، تراکتور و شهر خودرو با یحیی گل‌محمدی همکاری داشته است.

آلومینیوم هرمزگان، مس کرمان، صبای قم، راه‌آهن و بادران دیگر تیم‌هایی هستند که این مربی طی سال‌های اخیر در آنها فعالیت داشته است.

و اما محمد عسگری که ۳۲ سال سن دارد، از این پس در بخش آنالیز به مربیان تیم، به ویژه یحیی گل‌محمدی کمک خواهد کرد. وی در رده‌های ملی و باشگاهی دارای سابقه فعالیت است.

وی همراه با یحیی گل‌محمدی در تیم‌های؛ نفت تهران، ذوب‌آهن اصفهان، تراکتور، شهر خودرو و اکسین فعالیت کرده است. همچنین در تیم‌های نوجوانان، جوانان و امید هم با اکبر محمدی، محمد خاکپور و وینگادا همکاری داشته است و با امیر حسین پیروانی و صمد مرفاوی در تیم‌های پارسه و صبا کار کرده است. عسگری دارای مدرک مربیگری درجه B آسیا است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/10/26
آقای مطهری شمادیگه چرا!!؟؟این درست که بیشترمربیان دوست دارندروزی مربی تیمهای بزرگ شوند،امابچه قیمتی؟؟یعنی شماواقای گل محمدی علاقه مردم مشهد رابه تیم شهرخودروراندیدید،،،؟؟؟انهاهم عاشق تیم شأن بودن،،فکرنمی کنیدانهامثل طرف داران پرسپولیس انسان هستن؟؟یعنی هرتیمی که محبوب تراست بابدتیمی راکه بیان تهعدداری ول کنی وبروی انجا؟!شمابااین کارخودمحبوبیت انسانی خودرا ازدست دادید،،،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج