جلسه مدیران پرسپولیس در خصوص لیگ قهرمانان
۹۵۱۵۴۸
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
۲۵۱۴
جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار و طی آن حاضرین بر پاسخ قاطع فوتبال ایران به تصمیمات غیرورزشی ‌کنفدراسیون آسیا تاکید کردند.

خبرگزاری ایرنا: جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار و طی آن حاضرین بر پاسخ قاطع فوتبال ایران به تصمیمات غیرورزشی ‌کنفدراسیون آسیا تاکید کردند.

در این جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری‌فرد، یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی حضور داشتند.

در این نشست مدیرعامل و اعضای هیات مدیره درباره مسائل مرتبط با لیگ قهرمانان به گفت‌وگو پرداخته و بر پاسخ قاطع فوتبال ایران به تصمیمات غیرورزشی ‌تاکید کردند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در اظهار نظر ابتدایی خود عنوان کرده که باشگاه‌های ایران اجازه میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را ندارند و دیدارهای خانگی آنان باید در کشور دیگری برگزار شود.

مساله‌ای که با واکنش وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و چهار باشگاه پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو که در لیگ قهرمانان حضور دارند مواجه شده است.

در این جلسه محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارشی از روند مذاکرات برای جذب یحیی گل‌محمدی و دستیارانش به اعضای هیات مدیره ارائه کرد.

این در حالی است که اعضای هیات مدیره پیش از این موافقت خود را با جذب گل‌محمدی اعلام کرده بودند و پس از توضیحات انصاری‌فرد در جریان کامل جذب کادر فنی جدید و بازیکنان خارجی قرار گرفتند.

در این جلسه که یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی هم در آن حضور داشتند مدیر تیم پرسپولیس توضیحاتی در خصوص شرایط این تیم به اعضای هیات مدیره ارائه کرد.

همچنین یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس برنامه‌های خود را به اعضای هیات مدیره ارائه کرد. اعضای هیات مدیره برای سرمربی جدید پرسپولیس در مدت زمان قراردادش با این باشگاه آرزوی موفقیت کردند و ابراز امیدواری نمودند تا او بتواند نتایج خوب پرسپولیس را تداوم بخشد.

در ادامه این جلسه، اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و تصمیمی که کمیته مسابقات برای محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی اتخاذ کرده صحبت کردند.
مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند که کمیته اجرایی لیگ‌قهرمانان‌آسیا این تصمیم عجیب را وتو کند.

از طرف دیگر در این جلسه مقرر شد برخورد قاطعی با تصمیمات غیر ورزشی کنفدراسیون شده و اگر تصمیم نهایی کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا، محرومیت تیم‌های ایرانی از میزبانی باشد در آن صورت همه تیم ها از حضور لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۰ کناره گیری کنند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج