امیری: محرومیت باشگاه‌های ایرانی قطعی نیست
۹۵۱۵۷۶
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۹
۶۶۵۱ 
معاون باشگاه استقلال می گوید امکان برگزاری بازی های لیگ قهرمانان آسیا در کشور ثالث وجود ندارد.

ورزش سه: بهرام امیری در مورد موضع باشگاه استقلال برای بازی در کشور ثالث گفت: موضع ما همان است که آقای خلیل زاده شب قبل در مورد آن صحبت کردند. عزت ایران بسیار مهم است و این از همه چیز برای ما و فوتبال ایران مهمتر است.

او ادامه داد: از بحث عزت ملی که بگذریم، باشگاه‌های ایرانی باید هر ۴ روز یک بار بازی کنند و نمی‌شود ما تمام بازی‌ها را در خارج از خانه بازی کنیم.

اینطوری باشگاه‌های درگیر لیگ قهرمانان آسیا با خستگی زیادی روبرو می‌شوند و کیفیت شان افت می‌کند. این شرایطی است که می‌تواند حسابی به ما آسیب بزند. این را در نظر بگیریم تا متوجه شویم که امکان برگزاری بازی در بیرون از ایران اصلا وجود ندارد ضمن اینکه حق تماشاگر ما است که بازی‌های تیم شان را از نزدیک تماشا کنند.

معاون باشگاه استقلال در مورد اینکه این نگرانی وجود دارد که سایر باشگاه برخلاف رویه آبی‌ها عمل کنند و در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند هم گفت: چنین اتفاقی رخ نخواهد داد. هر ۴ باشگاه مصوبه را امضا کرده اند و این تصمیم شخصی نیست که یک باشگاه تصمیم دیگری بگیرد.

امیری در مورد اینکه عده‌ای مدعی شده اند اگر استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شرکت نکند از جذب بازیکن جدید خارجی منصرف خواهد شد هم گفت: چنین چیزی نیست، ما با نظر آقای مجیدی تیم مان را تقویت می‌کنیم.

معاون باشگاه استقلال در مورد محرومیت باشگاه‌های ایرانی در صورت انصراف از حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم می‌گوید: چنین چیزی نیست، کمیته انضباطی‌ای اف سی باید تصمیم بگیرد و در آیین نامه آمده است ممکن است تا ۲ سال یک باشگاه محروم شود، اما ۴ باشگاه شرایط یکسانی دارند و دلیل قانع کننده‌ای ارائه می‌کنیم تا بتوانیم آن‌ها را مجاب کنیم. اگر از لیگ قهرمانان آسیا انصراف بدهیم تا ۲۰ هزار دلار جریمه می‌شویم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج