مردی که زنش را کُشت تا با دختر ۲۴ساله ازدواج کند
۹۵۲۰۰۸
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۱
۳۷۹۶۷
مرد به قتل همسر خود اعتراف کرد و گفت: قرص برنج خریدم، پودر کردم و در کپسولی ریختم و به‌عنوان داروی آرامبخش به خورد همسرم دادم.

شرق: مردی که با اقدام به خودکشی قصد انحراف تحقیقات پلیسی و رفع ظن به خود را داشت، در نهایت صبح دیروز به قتل همسرش اعتراف کرد.

 ساعت ۱۵ بیست‌ونهمین روز آذرماه، مأموران کلانتری ۱۱۵ رازی، بازپرس کشیک قتل تهران را در جریان مرگ زن جوانی قرار دادند که در بیمارستان جان خود را از دست داده بود.

پس از آن، بازپرس محمدتقی شعبانی از شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران در بیمارستان حضور یافت و هدایت تحقیقات پلیسی را برعهده گرفت. در بررسی‌های اولیه نشانه‌هایی از مسمومیت به‌عنوان علت مرگ زن جوان به دست آمد. شوهر این زن نیز گفت: همسرم به‌خاطر برخی مشکلاتی که داشت از دارو‌های گیاهی استفاده می‌کرد که ممکن است دلیل مسمومیتش باشد.

در ادامه تحقیقات، مرد جوان به‌خاطر ضد‌و‌نقیض‌گویی مورد ظن بازپرس و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت، اما این مرد ۱۴ دی‌ماه اقدام به خودکشی کرد و اگرچه زنده ماند، اما تا حدودی از شدت ظن به او کم و فرضیه خودکشی زن جوان تقویت شد. باوجوداین در ادامه تحقیقات سرنخ‌هایی به دست آمد که این مرد را بار دیگر به‌عنوان مظنون اصلی قتل نشان داد.

همکاران این مرد که بازاریاب یک شرکت خصوصی است، گفتند که او از زندگی زناشویی خود راضی نبود و بار‌ها گفته بود همسر خود را خواهد کشت. همچنین همکاران متوفی نیز گفتند زن جوان اخیرا به همسرش مشکوک شده بود. به‌این‌ترتیب این مرد بار‌ها مورد تحقیق قرار گرفت تا اینکه سرنخ دیگری به دست آمد که نشان می‌داد او قصد ازدواج مجدد دارد.

در نهایت این مرد به قتل همسر خود اعتراف کرد و گفت: قرص برنج خریدم، پودر کردم و در کپسولی ریختم و به‌عنوان داروی آرامبخش به خورد همسرم دادم.

در بخش دیگری از تحقیقات، دختر ۲۴ ساله‌ای که این مرد قصد داشت به خواستگاری او برود، مورد بازجویی قرار گرفت و گفت: من و این مرد چهار ماه پیش با هم آشنا شدیم، من صندوقدار مغازه‌ای هستم که در کنار محل کار برادر او واقع شده است. بعد از آشنایی قرار شد او به خواستگاری من بیاید، اما نیامد و گفت: اقوامشان فوت شده‌اند و باید تا چهلم آن‌ها صبر کنیم. حتی خانمی زنگ زد و گفت: مادر اوست و بعد از چهلم به خواستگاری می‌آیند.

این دختر ادامه داد: تا این اواخر اصلا تصور نمی‌کردم خواستگارم همسر داشته باشد، چون تمام روز تا ساعت پنج عصر مرتب با هم در ارتباط بودیم و حتی تماس تصویری هم داشتیم، اما بعد از آن ساعت به این بهانه که زود باید بخوابد تا بتواند چهار صبح سر کار برود ارتباط زیادی با من نداشت.

در نهایت من به‌خاطر اینکه او به خواستگاری نمی‌آمد، با وی جروبحث کردم و حتی در خیابان صدایم را برایش بلند کردم که در نهایت گفت: ازدواج کرده و همسرش دخترعمویش است، اما می‌خواهد او را طلاق بدهد، اما زنش راضی به طلاق نیست. حتی گفت: چندبار تصمیم به قتل او گرفته، اما موفق نشده است.

این دختر در مورد تصمیم محمد برای قتل همسرش گفت: او مدعی بود که یک‌بار با بستن کانال‌های کولر و درآوردن لوله بخاری، یک‌بار با ریختن سم در غذا و یک‌بار هم با اجیرکردن راننده برای تصادف ساختگی قصد قتل داشته که هربار به دلایلی موفق نشده است.

این دختر که مدعی است فریب خورده، گفت: وقتی فهمیدم خواستگارم زن دارد، با او ارتباط نداشتم تا اینکه خبر داد همسرش خودکشی کرده است و بعد هم عکس خودش را برایم فرستاد که کنارش تعداد زیادی قرص بود و گفت: خودکشی کرده است. بعد از آن هم از او خبر نداشتم تا اینکه مأموران به سراغم آمدند و در مورد قتل همسرش از من تحقیق کردند.

درحال‌حاضر این مرد و دختر جوان هر دو در بازداشت هستند و تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
05:29 - 1398/10/30
مرد متاهل هوس باز پلید کثیف بی وجدان بی خدا و جهنمی رو باید اعدام کنن
Iran, Islamic Republic of
05:37 - 1398/10/30
چرا دومی بازداشته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
احتمال همدستیش بالاست
United Arab Emirates
05:53 - 1398/10/30
خدایا همه ما را از شر وسوسه های شیطانی دور نگه دار انسان برای رسیدن هوسهای شیطان چه جنایتها می کند جان انسان مظلومی را بگیرد تا به وصالش برسد و عاقبت هم ننگ و آبروریزی
پاسخ ها
ی
United Arab Emirates
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
''' چرا از ' سن '' قاتل خبری اعلام نشده ? تا ببینیم این آقا لیاقت ازدواج با خانم ۲۴ ساله را دارد یا نه ! و اصلا چرا این آقا از روز نخست با یک دختر خانم ۲۴ ساله ازدواج نکرد?
Iran, Islamic Republic of
06:17 - 1398/10/30
این هم از مردم ما این جور مردها رو باید وسط شهر اعدام بکنن تا عبرت بقیه بشه اشغال کثافت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
نمیدونم طلاقو برای چی گذاشتن،یکی نمیگه خب قاتل طلاقش میدادی چرا کشتیش
elahe
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
آخه خودش میخواست طلاق بده باید مهریه رو کامل پرداخت میکرد یا انقد باید اذیتش میکرد که خودش بدون گرفتن مهریه حاضر به طلاق بشه راه دوم طولانیه پس میزنن میکشن که مهریه ندن هم راحت به ازدواج بعدیشون برسن جون آدما که ارزشی نداره براشون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
ته که زنها خیلی پاکند هر قتل تو ایران ما یک طرفش زن هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
ته که زنها خیلی پاکند هر قتل تو ایران ما یک طرفش زن هست
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1398/10/30
باسم نمردتصادف ساختگی هم ن ماشالله خانوما۱۰۰۰جون دارن
Iran, Islamic Republic of
08:07 - 1398/10/30
به احتمال زیاد دختره نقش شیطان را داشته !!! ای دختره ی احمق از کجا معلوم چنین فردی فردا همین بلا را سر خودت ....
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1398/10/30
از زن هاي ساده لوح كه خر حرف هاي يك مرد احمق هوسباز مي شن حالم بهم مي خوره .چقدر حماقت .چرا متوجه نيت مرد نمي شي اگر آدم بود كه سراغ نفر دوم نمي رفت آدم هاي خائن چه زن و مرد آي كيو پاييني دارن بفهميد .
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1398/10/30
حالا این احمق هم میره پیش همسرش .....
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/10/30
کار مردان ایران همینه هوس بازی و جنایت
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/10/30
اول شناسنامشو میدیدی ؟شایدم برات مهم نبود یک مرد احمق به خاطر تو و فردای به خاطر دیگری حاضره زن قبلی رو بکشه اگه ما قانونی داشتیم که انچه در زندگی مشترک بدست میومند نصف میشد هیچ زنی به خاطر مادیات تحمل یک زندگی سخت رو نمیگرد این یکی از دلایلشه که میشد بچه هم اگه بود در کنارت نگش داری ولی برای حقوق زن قانون قوی وجود نداره زندگی اجباری هم عاقبت نداره
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/10/30
خدا لعنتش کنه زودتر اعدامش کنید
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1398/10/30
مردک هوسباز چرا قتل نامرد خب طلاقش میدادی
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/10/30
چرا ایرانیا زنشون میکشن یا مرد زندگی شون
باید مهریه حذف بشه کامل بعد حق طلاق توافقی باشه
اگه مردی گفت طلاق باید زن باره یا برعکس که قتل کم بشه
خیلی مرگ آسون شده واسه بعضی آدمها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج