شکار طلاجویان توسط سرخ پوستان! +عکس
۹۵۲۳۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۰
۱۷۱۰۰ 
هر چند مردم در این نقطه از زمین تا 5 بیشتر بلد نیستند بشمارند، اما برای حفظ میراث خود از جمله ذخایر طلا با هر غریبه ای نبرد می کنند.
خبرآنلاین: هر چند مردم در این نقطه از زمین تا 5 بیشتر بلد نیستند بشمارند، اما برای حفظ میراث خود از جمله ذخایر طلا با هر غریبه ای نبرد می کنند.

"مردمان موندوروکو" جمعیتی حدود 12 هزار نفر را تشکیل می دهند که به عنوان بومیان سرخ پوست در کنار برزیلی ها در دو ایالت پارا و ماتو گروسو قرنهاست در حاشیه رودخانه آمازون و کنار معادن طلایی که متعلق به خود می دانند، زندگی می کنند.

این مردمان که سال 1788  قبیله موراس، دشمن اصلی خود را شکست دادند، در کنار برزیلی ها زندگی می کنند و کاری به کسی ندارند اما جویندگان طلا که شنیده اند گنج های فراوانی در سرزمین موندوروکویی ها وجود دارد، به صورت پنهانی و غیر قانونی سعی کرده اند به این معادن و خزائن دست پیدا کنند.

آنها برای تضمین ایمنی سرزمین های خود دست به اسلحه برده اند. از آنجایی که آنها به نحوه بازداشت جویندگان طلا ، اعتراض داشته و خسته شده اند، دست به اسلحه های قدیمی و مدرن برده و حالا شکارچی جویندگان طلا در منطقه را بدام می اندازند.

در دهکده های آنها رسم است که تمام مردان بالای 13 سال با هم یکجا در یک کلبه زندگی کرده و تمام زنان و بچه های زیر 13 سال نیز در کلبه ای دیگر زندگی می کنند. آنها تا عدد 5 را دارند و عدد بالاتر و محاسبه را نمی دانند.

آنچه می بینید بخشی از کار روتین آنها برای شکار جویندگان طلا در سرزمین شان است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1392/12/12
کی اونجا عکس تهیه کرده ...نخوردنش؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج