ارسال رایگان کتاب‌های درسی به مناطق سیل‌زده
۹۵۲۶۲۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹
۱۳۸۸۰
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی تأکید کرد: کتاب‌های درسی برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده که کتاب‌هایشان در سیل از بین رفته است به صورت رایگان ارسال شد.

ایسنا: مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی تأکید کرد: کتاب‌های درسی برای دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده که کتاب‌هایشان در سیل از بین رفته است به صورت رایگان ارسال شد.

احمدرضا امینی در این باره اظهار داشت: پس از حادثه سیل اخیر و با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، برآورد نیاز کتاب درسی دانش آموزان حادثه سیل دریافت گردید و تعداد ۸۸۶۱ جلد کتاب درسی برای دانش آموزان آسیب دیده در حادثه سیل استان هرمزگان و تعداد ۴۲۰۹۸ جلد کتاب درسی برای دانش آموزان آسیب دیده در حادثه سیل استان سیستان و بلوچستان در دوره و پایه های تحصیلی مختلف ارسال گردید.

وی ادامه داد: ضمناً دانش آموزان یا خانواده ها می توانند فایل PDF کتاب درسی را از پایگاه کتاب درسی به نشانی Chap.sch.ir دریافت و از آن استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، این سازمان پیش از این در راستای کمک به دانش‌آموزان مناطق سیل زده کشور و در اقدامی انسان دوستانه تعداد ۵ هزار بسته نوشت افزار شامل (۳۵۰۰ بسته به ناحیه ۴ اهواز و ۱۵۰۰ بسته به آموزش و پرورش منطقه شاوور) و تعدادی میز اداری، صندلی، کمد و رایانه را هم برای استفاده دانش آموزان، معلمان و کادر اداری مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال کرده بود.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1398/11/01
بابا ملت تو نون شبشون موندن از سرما یخ کردن کتاب جمع کردن ببرن که چی بشه البته برا سرما خوبه که اتیششون بزنن و خودشون را گرم کنن
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1398/11/01
تورا خدا پول بگیرید ، چرا اینقدر منت میزارید . چهل سال پیش تا پایان تحصیل مجانی بود ، به تمام مدارس نقاط کشور هم تغذیه رایگان میدادن بدون هیچ منتی .
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1398/11/01
''' ارسال رایگان کتاب درسی به مناطق سیل زده ' بدون اخذ هیچگونه مالیاتی!!
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/11/02
عقل که نباشه همینه،
الان کتاب بخورن؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/11/02
عقل که نباشه همینه،
الان کتاب بخورن؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج