یحیی به کسی قول حضور در ترکیب اصلی نداده است
۹۵۳۷۳۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶
۲۳۱۲ 
یحیی گل محمدی سرمربی جوان تیم فوتبال پرسپولیس از آن دسته مربیانی است که به یک ترکیب ثابت اعتقادی ندارد و همواره در تیم های تحت هدایت خود، از ترکیب شناوری برای چیدن بازیکنانش استفاده می‌کند.

خبرآنلاین: یحیی گل محمدی سرمربی جوان تیم فوتبال پرسپولیس از آن دسته مربیانی است که به یک ترکیب ثابت اعتقادی ندارد و همواره در تیم های تحت هدایت خود، از ترکیب شناوری برای چیدن بازیکنانش استفاده می‌کند.او حداقل ۱۴ بازی در لیگ برتر را در پیش دارد و پرسپولیس در جام حذفی و احتمالا لیگ قهرمانان آسیا هم بازی های بیشتری باید انجام بدهد.

اگر پرسپولیس در مرحله گروهی بماند، حداقل 6 بازی هم به رقابت های این فصل آنها اضافه خواهد شد. در مجموع این تعداد بازی باید تا اواخر خرداد ماه به اتمام برسد. از این رو، گل محمدی مجبور است تا از همه بازیکنانش سود ببرد هرچند دست او برای انتخاب ترکیب اصلی کاملاً باز است زیرا مهره های زیادی در لیست سرخپوشان هستند اما در پرسپولیس بازیکنان از نیمکت نشینی حسابی ناراحت می شوند و این را در مصاحبه های شان نشان می دهند.

یحیی که خودش بازیکن پرسپولیس بوده این موضوع را به خوبی درک می کند اما گل محمدی در یکی از جلسات فنی تیم در جمع بازیکنان، شفاف و علنی اعلام کرده به هیچ یک از ستاره‌های این تیم قولی بابت حضور در ترکیب اصلی نمی دهد و هر بازیکنی که می خواهد در ترکیب به میدان برود، باید شخصاً بهترین عملکرد ممکن را هنگام تمرینات داشته باشد در غیر این صورت تضمینی برای حضورش در میدان دیده نمی‌شود.

این در حالی است که برانکو همواره از یک ترکیب ثابت در زمان حضور روی نیمکت پرسپولیس سود می برد و گابریل کالدرون با اینکه شعارهایی مبنی بر ساختن دو تیم را داده بود ولی او هم فقط با یک ترکیب ثابت در هفته‌های پایانی، پرسپولیس را به میدان می فرستاد اما یحیی می‌گوید هیچ بازیکنی حاشیه امنیت ندارد و رقابت بین بازیکنان برای حضور در میدان باید تا آخرین جلسه تمرین قبل از هر بازی ادامه یابد. به نظر می رسد این طرح گل محمدی بتواند زمینه ساز افزایش انگیزه برای همه بازیکنان حتی کاپیتان ها و چهره های سرشناس باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج