خواننده «خندوانه»: هیچ وقت ممنوع‌التصویر نبودم
۹۵۴۱۰۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
۵۱۹۲ 
بازیگر سریال «زیر همکفـ» گفت: نمی‌دانم این افراد در جریان کار‌های من هستند یا خودشان را به آن راه می‌زنند. من چند کار تئاتر بازی کردم و قبل از این سریال در دو کلاس بازیگری دوره دیدم. یعنی می‌خواهم بگویم کاری را انجام نمی‌دهم که هیچ تجربه یا آگاهی نسبت به آن ندارم.

خبرگزاری فارس: بازیگر سریال «زیر همکفـ» گفت: نمی‌دانم این افراد در جریان کارهای من هستند یا خودشان را به آن راه می زنند. من چند کار تئاتر بازی کردم و قبل از این سریال در دو کلاس بازیگری دوره دیدم. یعنی می خواهم بگویم کاری را انجام نمی‌دهم که هیچ تجربه یا آگاهی نسبت به آن ندارم.

خواننده «خندوانه»: هیچ وقت ممنوع‌التصویر نبودم

بخشی از این میزگرد با عوامل سریال «زیرهمکف» و حرف‌های هومن شاهی را مطالعه کنید.

آقای شاهی حضور شما در این سریال یکسری حاشیه ایجاد کرد. یکسری گفتند خواننده زیر زمینی که آمده بازیگر شده.

- نمی‌دانم این افراد در جریان کارهای من هستند یا خودشان را به آن راه می زنند. من چند کار تئاتر بازی کردم و قبل از این سریال در دو کلاس بازیگری دوره دیدم. یعنی می خواهم بگویم کاری را انجام نمی‌دهم که هیچ تجربه یا آگاهی نسبت به آن ندارم و آقای گودرزی هم وقتی فیلم یکی از تئاترهای من را دیدند اعتماد کردند و دعوت کردند تا در کارشان حاضر شوم.

البته شما قبل‌تر هم در خندوانه فعالیت کرده بودید؟

- تیتراژ خندوانه و کودک شو را انجام دادم. در ۴ فصل خندوانه تیتراژ با من بوده و در برنامه هر آهنگی می خواندند کار من بود. فکر می کنم خیلی از این نقدها با علم قبلی و عامدانه بوده است و خیلی ها این را می دانستند که من تئاتر کار می کردم.

فکر می‌کنم دسته‌ای که این اعتراض‌ها را راه انداختند بیشتر حرفشان درباره این بود که به واسطه خوانندگی زیر زمینی شما اجازه حضور در تلویزیون را ندارید؟

- شاهی: اجازه اش را هم داشتم و اصلا ممنوع الکار و ممنوع صدا نبودم.

- گودرزی: مگر می‌شود شما در تلویزیون کار کنید و مجوز نداشته باشید؟

یعنی شما در هیچ مقطعی ممنوع صدا نبودید؟

- شاهی: نه فقط بعد از یکی از آهنگ‌هایی که خیلی هم هیت شد دوره کوتاهی کار نکردم. اما زمانی که همکاریم را با خندوانه آغاز کردم اول اسمم را در تیتراژ نمی زدند، اما بعدش زدند. در ادامه در برنامه کودک شو هم آهنگسازی انجام می دادم و کم کم از زیر زمین به روی زمین آمدم!

چه شد که تغییر سبک دادید؟

- شاهی: من تغییر سبک ندادم و هنوز هم در حوزه خوانندگی مشغول به کار هستم و علاقه مندم. روی آلبومم مشغول به کار هستم و امیدوارم بزودی بتوانم کنسرت برگزار کنم.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1398/11/06
قیافه رو نگاه ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
بهانه دیگه ای نبود
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1398/11/06
مگه کسی هم صداسیمای میلی نگاه میکنه
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1398/11/06
با این شکل و شمایل و صدای نداشته ، فقط توی ایران میتونستی خواننده و بازیگر بشی
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1398/11/06
توبایدخیلی خیلی ممنون رامبدپیرباشی اگه رامبدنبودواقعااستعدادتو گمنام میموندوشکوفانمیشدیعنی کشف توتوسط رامبد اگه بیشترنباشه قطعا کمترازکشف رونالدو توسط فرگوسن نیست رامبدپیرواقعاکاشف استعدادهاست همین چندوقت پیش هم تهمت ناروایی بهش زدن چون گفتن بازنش رفتن کاناداتا بچه شون اونجابه دنیابیادکلاسش خیلی بیشترازایران وازاین حرفهاولی واقعیتش این بودکه رمبوی پیررفته بودکانادابرای کشف استعدادهاحالازنش گیرداده بودگفته بودمنم میام بلاخره رمبوهم زنزلیل مگه میتونه نه بگه به اون ۳، ۴تازنای طلاق گرفته سرهمین نه گفتن رمبوبوده دیگه ازطلاق های قبلی درس عبرت گرفته نه نمیگه بله اگه آمریکا سیلوراستالونه داره ولقب رامبوی وطن پرست بهش دادن ماهم رامبود میانسال داریم که سیلوراستالونه و ستارخان تو وطن پرستی انگشت کوچیکشم نمیشن چون سیلوراستالونه وستارخان برای خودشون افت دونستن بچه شون تووطن خودشون به دنیابیان بردن خارج به دنیاآوردن برگشتن ولی رامبدایران باافتخارموندوگفت یچه من بایدتو وطن خودم به دنیابیاد
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1398/11/06
مدیریت حداقل این حق رو دارم یانه بدونم چرانظرم پخش نمیشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج