تارتار: پیروزی مقابل نفت، کار بزرگی بود
۹۵۴۳۷۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
۱۸۵۸ 
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: تاکنون رفتار سرمربی نفت آبادان را در فوتبال کشورمان ندیده بودم.

خبرگزاری فارس: مهدی تارتار پس از برتری ۲ بر صفر نفت مسجد سلیمان مقابل نفت آبادان اظهار داشت: بازی زیبایی بود و دو تیم فوتبال روی زمین را بازی می‌کردند. نفت آبادان تیم قابل احترامی است و یک مربی جنتلمنی دارد. در جریان بازی که ۲ بر صفر شدیم، آمد به من تبریک گفت. تاکنون چنین چیزی را ندیده بودم. تیمی هستند که شخصیت نباختن داشته‌اند. هر دو باخت آن‌ها در آزادی مقابل استقلال و پرسپولیس بوده است.

وی ادامه داد: کار بزرگی کردیم و بچه‌های ما زحمت زیادی کشیدند و تیم قابل احترامی را شکست دادند. از هواداران تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند و بازیکنان هم جانانه جنگیدند. هیات مدیره هم تلاش می‌کند. درست که تا الان قول‌هایی که داده بودند عمل نکردند، امیدوارم عمل کنند و از این به بعد با دغدغه کمتری کارمان را دنبال کنیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه تیمش بازی خوبی را انجام داده است، گفت: خوشحالم که هر سه تیم خوزستانی امسال توانستند موفق باشند. امیدوارم همین روند را ادامه دهیم. کادرفنی من با وجود مشکلاتی که داشت، برای این بازی زحمت زیادی کشید.

تارتار در مورد اینکه آیا نفت می‌تواند جلوی تیم‌های بزرگ هم چنین نمایشی داشته باشد، عنوان کرد: ۵، ۶ تیم برای قهرمانی بسته شده‌اند و کار سختی در هفته‌های آینده داریم. فقط از هواداران و مسئولین می‌خواهم که توقعات بالا نرود. ما تیمی هستیم که با بودجه محدودی بسته شده‌ایم. بازیکنان کم نام و نشان، اما با انگیزه زیادی داریم. انتظار داریم که ما را حمایت کنند. باخت در فوتبال همیشه است و ممکن است چند هفته هم نتیجه نگیریم.

وی در مورد اینکه آیا مشکلات مالی خللی در روند نقل و انتقال شما داشت یا خیر، گفت: بله به خاطر همین موضوع چند بازیکن مطرح ما جدا شدند. مشکل مالی تاثیرگذار بوده، اما کادر فنی سعی کرد بازیکنانی بیاورد که انگیزه داشته و تشنه موفقیت باشند. ببیند امید سینگ و مهدی زبیدی با چه انگیزه‌ای وارد زمین می‌شود. خوشبختانه در جذب نفرات خوب عمل کردیم تا نقاط ضعف‌مان را بپوشانیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج