واکنش پرسپولیس به محرومیت شجاع خلیل‌زاده
۹۵۴۴۵۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
۴۶۴۷
حسین قدوسی، در واکنش به محرومیت شجاع خلیل زاده گفت: باشگاه پرسپولیس امیدوار است که در حق بازیکن‌شان بی عدالتی نشود.

طرفداری: شجاع خلیل زاده و محمدرضا خانزاده، به دلیل بی انضباطی در جریان بازی امروز پرسپولیس و تراکتور، از سوی کمیته انضباطی تا اطلاع ثانوی محروم شدند.

حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس در پی صدور حکم محرومیت تا اطلاع ثانوی برای شجاع خلیل زاده این موضوع را پیگیری خواهد کرد و امیدواریم‌ مثل دربی در حق او و پرسپولیس احجاف نشود.

حسین قدوسی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: محرومیت خلیل زاده برای ما غیرمنتظره بود. بلافاصله بعد از صدور حکم با مدیرعامل، سرمربی و مدیر تیم و همین طور بازیکن صخبت کردم‌. اقای خلیل زاده از حکم محرومیت خود متعجب بود و تاکید داشت نه حرفی زده و نه اقدامی کرده‌. ما این موضوع را از طریق کمیته انضباطی بررسی می کنیم تا مشخص شود داور یا ناظر چه گزارشی ارایه کرده اند و یا مبنای حکم چه بوده.

وی افزود: بعد از دربی رفت خلیل زاده دو جلسه محروم شد و احمدزاده سه جلسه و تماشاگران پرسپولیس یک جلسه در حالی که درگیری های دیگر محرومیت نداشت و تخلفات سنگین تماشاگران برخی تیم ها محرومیت نداشته .در آن مقطع باشگاه به حکم اعتراض کرد و در جلسه استیناف با حضور بازیکن و خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه مشخص شد اقای خلیل زاده با استناد به یک عکس که هیس نشان دادن به داور تلقی شده محروم شده است در حالی که اثبات شد چنین برداشتی کاملا غلط بوده..

آنجا بازیکن قسم خورد فقط با اشاره دست به داور گفته "بخدا پتالتی نبود". کمیته استیناف هم سه چهار ساعت قبل از بازی دوم حکم داد و یک جلسه محرومیت را تبدیل به محرومیت تعلیقی کرد اما چون خلیل زاده بدلیل محرومیت در لیست هجده نفره کالدرون نبود و تمرینات سنگینی یک روز قبل و روز بازی انجام داده بود عملا بازی دوم را هم از دست داد و تعلیق هم در پرونده اش باقی ماند‌.

آقای انصاری فرد هم ضمن طرح اعتراض هایی صریح درخواست کردند انصاف نیست بازیکن با استناد اشتباه به یک عکس دو بازی را از دست دهد و محرومیت تعلیقی هم در پرونده داشته باشد و برخی بازیکنان که کلکسیون درگیری و پرخاشگری اشکار و بزن بزن را داشته اند محروم نشوند.

آن زمان مسوولان کمیته استیناف و انضباطی خود قبول داشتند در حق این بازیکن سخت گیری زیادی شد و مستوجب از دست دادن دو بازی نبود و گفتند تعلیق را هم رفع می کنیم.در حکم استیناف هم به صراحت قید شده بود داور دربی در پاسخ به استعلام رسمی ما اعلام داشته بازیکن هرگز به بنده بی احترامی نکرد.حال نیز اطلاعیه صادره نشان می دهد هنوز گزارش ناظر و داوری دریافت نشده است.

قدوسی تصریح کرد: باشگاه این موضوع و دلیل محرومیت را جویا می شود و پس از پیگیری موضوع اطلاع رسانی لازم را خواهد داشت.مسوولان کمیته انضباطی واقف هستند که در دو سه مورد پرسپولیس از احکام سخت گیرانه در قبال پرسپولیس و مهربانانه در قبال برخی تیم ها و نادیده گرفتن تخلفات شان بشدت متضرر شده است.باشگاه با مستندات قوی این مسایل را مطرح می کند.

وی در انتها گفت: حال نیز بررسی می کنیم که مبنای این حکم محرومیت تا اطلاع ثانوی چه بوده است.ما ضمن دریافت نظرات بازیکن و مدیر تیم موضوع و علل این حکم را جویا خواهیم شد و قبل از بررسی ها قضاوت تمام و کمال نمی کنیم اما خلیل زاده همچون دربی رفت که حقانیتش ثابت شد تاکید دارد مرتکب تخلفی نشده و از این حکم متعجب است و دلیل ان را از ما می خواهد‌ و ما هم ان را پیگیری می کنیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:30 - 1398/11/07
همه دیدن شجاع چطوری میزد وسر داور فریاد میزد وداور چرا اخراجش نکرد بخدا سوگلی وزیر هستین
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1398/11/07
برو بابا این باید حداقل ده جلسه محروم بشه!؟
ولی بازیکن تیم حکومتی است!
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1398/11/07
این شجاع حاشیه دارد تو تیم بزرگ نباید این همه حاشیه داشته باشی
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1398/11/07
دیگه باید چکار کنه یارو رو بیست دو دو سه نفر داشتن سوا میکردن و باز هم مجاب نمیشد ، همین رفتار وحشیانه باعث درگیری ورزشگاه و هزاران مصدوم شد ، بعد میگن چیزی نشده . چیزی نشده رو تعریف شما با شعور مردم خیلی تفاوت داره . برترین ها هم که مثل همیشه چاپ نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1398/11/07
ببند بابا دربی که تمام استقلالی ها رو محروم کردند بیرانوند رو هم از محرومیت در آوردن
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1398/11/07
سلام.بازیکنان باید حرمت داور را نگه دارند ولو اینکه تصمیم اشتباه گرفته باشد.باریکنان باید حرمت باریکنان حریف را نیز نگه دارند.فرهنگ احترام در ورزش باید جا بیفتد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
شجاع باغیرته افرین پسر هرچقد دوست داشتی بزن هوهدار پشتته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
شجاع باغیرته افرین پسر هرچقد دوست داشتی بزن هوهدار پشتته
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1398/11/07
بابا تورو خدا دست از حمایت این جور آدما بردارید ورزش یعنی فتوت و مردانگی نه نامردی و به گند کشیدن یه مسابقه فوتبال . امثال خلیل زاده باید تنبیه بشن تا دست از بی ادبی بردارند .منظور هر بازیکنی که بی ادب باشه تمام عوامل باشگاهها و هواداران باید ازش حمایت نکنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج