تجهیز پلیس مبارزه با موادمخدر به پهپاد
۹۵۴۶۰۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
۲۵۸۰
فرمانده نیروی انتظامی از تجهیز پلیس مبارزه با مواد مخدر به پهباد خبر داد و گفت: این پهپاد‌ها در مرز‌ها و مرکز کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی از تجهیز پلیس مبارزه با مواد مخدر به پهباد خبر داد و گفت:‌ این پهپادها در مرزها و مرکز کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

سردار حسین اشتری در حاشیه همایش سراسری روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور که صبح امروز در مقر مرکزی ناجا برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران درباره‌ اینکه آیا پلیس گزارشی از کم کاری دستگاه‌ها در جمع‌آوری معتادان متجاهر را به مقام معظم رهبری ارائه داده است یا خیر، گفت‌: در بحث جمع آوری و شناسایی معتادان متجاهر، ناجا می‌تواند ورود کند و ما امروز می‌گوییم که طی 48 ساعت می‌توانیم معتادان متجاهر را شناسایی و جمع آوری کنیم اما به شرط آنکه محلی برای نگهداری این افراد وجود داشته باشد چرا که در حال حاضر محل‌های نگهداری کافی نیست و کسانی که مسئولیت دارند باید اقداماتی را در این زمینه انجام دهند.

قانون نگهداری معتادان متجاهر اصلاح شود

فرمانده ناجا با اشاره به قانون نگهداری و بازپروری معتادان متجاهر، اظهار کرد:‌ در حال حاضر طبق قانون معتادان متجاهر باید سه ماه و در صورت نیاز شش ماه در مراکز بازپروری نگهداری شود در حالی که به نظر می‌رسد لازم است قانون اصلاح شود تا برخی از این معتادان متجاهر دوره پاکسازی و درمان رابه طور کامل سپری کنند.

وی بار دیگر تاکید کرد که تعدادی از معتادان متجاهر در همین مدت دوره درمانشان را کامل می‌کنند اما در مورد افرادی که این مدت کافی نیست باید قانون اصلاح شود و این افراد بتوانند به جامعه و خانواده بازگردند.

رییس پلیس کشور در مورد دستگاه‌هایی که در این حوزه کم کاری کرده‌اند گفت: وظایف تمام دستگاهها طبق قانون مشخص شده و اگر همه دستگاهها وظایفشان را به درستی انجام دهند و ظرفیت‌ها کامل شود ما می‌توانیم طی مدت 48 ساعت اقدام به جمع آوری معتادان متجاهر کنند.

سردار اشتری همچنین در مورد تجهیزات پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: کارهای جدیدی صورت گرفته و امکانات خوبی نیز در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته است که از جمله آن می‌توان به تجهیز پلیس به پهپادها اشاره کرد که این پهبادها و دیگر تجهیزات تولید داخل بوده و در مرز و مرکز کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/11/07
آفرین پلیس ایران فرات شم
پاسخ ها
..........y.......Z.......
United Arab Emirates
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
''' پلیس باید با پهپاد به قاچاقچیان مواد مخدر ' از راه دور حمله کرده و آنها را نابودکند'
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج