مداح معروف برای انتخابات مجلس لیست می‌دهد
۹۵۴۶۴۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
۲۰۲۴۲
حاشیه دست از سر مداحان برنمی‌دارد. آنها بعد از دخالت‌های پیاپی در عرصه سیاست و انتخابات، بار دیگر به میدان آمده‌اند تا نقش خود را ایفا کنند.

خبرگزاری ایرنا: حاشیه دست از سر مداحان برنمی‌دارد. آنها بعد از دخالت‌های پیاپی در عرصه سیاست و انتخابات، بار دیگر به میدان آمده‌اند تا نقش خود را ایفا کنند. 

این روزها هم در حلقه یاران منصور ارضی خبرهایی است. باز هم یکی از نزدیکان او نامزد مجلس شده و به احتمال زیاد مانند دوره قبل در لیست اصولگرایان قرار خواهد گرفت. از مسجد ارک خبر رسیده که حلقه منصور ارضی، به بخشی از اصولگرایان پیغام داده‌اند که اگر لیست‌ها متنوع باشند، ما هم لیست می‌دهیم!

البته به نظر می‌رسد این بار ارضی و یارانش مجبورند از لیستی حمایت کنند که «فردی که عمرسعد خواندندش» هم در آن است و احتمالاً یکی از سرلیست‌ها باشد. اینجاست که باید گفت سیاست‌بازی به کسی رحم نمی‌کند و ممکن است نوحه‌خوان‌های امام حسین(ع) هم روزی به بیان و گمان خودشان به عمرسعد رأی بدهند.

سایت خبری فردانیوز، ۳۰ آذر ۸۶ نوشته بود: حاج منصور ارضی حسینیه صنف لباس‌فروشان و میان دعای عرفه سخنرانی می‌کرد، گفت: مداح که نباید فقط مداحی کند و من هم می‌خواهم حرف‌های خودم را درباره مسائل روز بیان کنم. وی با اشاره به واقعه کربلا گفت: به عمربن‌سعد گفتند که با قتل امام حسین(ع) به ملک ری نمی‌رسی که با تمسخر پاسخ داده بود اگر به گندمش نرسم به جوی طویله‌اش که خواهم رسید. وی افزود: برخی ابن‌سعدهای دوران ما هم این‌گونه‌اند و اگر به گندم ریاست جمهوری نرسیدند، به جوی شهرداری که رسیده‌اند و این برایشان کافی است!

البته این اهانت و عمرسعد خواندن یک چهره سیاسی، باب پیوند جدیدی بین شهرداری و مداحان باز کرد و گروهی از مداحان از حمایت‌های ویژه برخوردار شدند. شاغل شدن نزدیکان مداحان معروف در بخش‌های مختلف شهرداری، اختصاص یک بنای تاریخی که جزو میراث فرهنگی است به مداحان به‌عنوان خانه مداحان و حمایت‌های مالی از برخی هیئت‌ها و مداحان، نمونه‌ای از این فتح باب است.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:1
United Arab Emirates
13:38 - 1398/11/07
''''' مداح معروف !! آیا شما فکر میکنید' از مداح معروف و مداح غیر معروف'' برای ملت نان و آب میشود?
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/11/07
اوج بدبختی رانظاره گریم
واقعا بحال ایران وایرانی باید خون گریست
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/11/07
شما را بخدا اینقدر این مداح بد دهن وبی شخصیتو تو سیاست قاطی نکنید واینقدر بالو پر ندهید کیه مملکت آبرو داره این یارو و سیاست بس کنین
United Kingdom
14:55 - 1398/11/07
خودشان حاشیه ساز هستند و خودشان دست بر دارنیستند
United Kingdom
14:56 - 1398/11/07
واقعا ما دیگر خیلی بدبخت شدیم
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/11/07
همه نظر میدن تو هر مساله ای بازیگر توی پزشکی سلبریتی تو سیاست مداح تو انتخابات همه پروفسورن
United Arab Emirates
16:51 - 1398/11/07
مداح نگید بگید پول پاروکن ها . اینها برا پول مداحی میکنند نه امام حسین . بخدا هر مداحی ۱ساعته بالای ۳ میلیون تومان میگیرند . هفت تیر کش هم هستند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
اگر عرضه داشتی تو هم میرفتی ومیگرفتی
در ضمن روز قیامتی هم هست که باید جواب بدهی اگر اعتقاد داشته باشی
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/11/07
به حال این ملک و رعیت باید گریست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
جای تاسف داره
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1398/11/07
روزگار ما را همین لیستهای وچانه بازیها سیاه کرد امسال بازنشست شدم اگر حاضر شده بودم ده سال پیش با بیست سال خدمت بازنشسته شوم بهتر بود با پاداش آن موقع می تونستم گوشه ای از زندگیم را بالا بیاورم اما حالا هیچ ثباتی نیست و پول ملی بی ارزش شده است
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1398/11/07
برای مداح ها می شود دخالت در انتخابات
برای خواننده ها و بازیگرها و مجری ها می شود فعالیت انتخاباتی!!!!!!!!
عجب!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
بازیگرا که مثل این حضرات ثروت و زور و نفوذ توی قدرت ندارن.اونا میان فقط نظرشون رو میگن این نون به نرخ روز خورا چی؟؟؟؟؟؟ لیست میدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج