بیدود‌های برقی و دنده‌ای به پایتخت می‌آید
۹۵۵۹۸۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
۱۸۶۹۳ 
مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک با اشاره به اینکه فاز بعدی فعالیت بیدود در پایتخت ارائه دوچرخه‌های دنده‌ای و برقی است،‌ گفت: قرارداد حمایتی از شرکت بیدود توسط شهرداری تهران به زودی منعقد می‌شود.

خبرگزاری فارس: مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک با اشاره به اینکه فاز بعدی فعالیت بیدود در پایتخت ارائه دوچرخه‌های دنده‌ای و برقی است،‌ گفت: قرارداد حمایتی از شرکت بیدود توسط شهرداری تهران به زودی منعقد می‌شود.

یعقوب آزاده‌دل مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک اظهار داشت: قرارداد حمایتی از شرکت بیدود توسط شهرداری تهران به زودی منعقد می‌شود و فضای تبلیغاتی در ایستگاه‌ها به این شرکت اختصاص داده شده تا بخشی از هزینه‌های خود را تأمین کند.

وی گفت:‌ فاز بعدی فعالیت بیدود در پایتخت ارائه دوچرخه‌های دنده‌ای و برقی است و قرار است برنامه‌هایی در این راستا برای سال آینده اجرایی شود.

مدیر توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک ادامه داد: بیشترین دوچرخه‌های بیدود در منطقه‌های 6 و 11 قرار دارد و از 60 ایستگاه این شرکت 30 ایستگاه آن مربوط به این دو منطقه است.

آزاده‌دل خاطرنشان کرد: شهرداری و مدیریت سیستم‌های حمل و نقل پاک با آموزش و پرورش تفاهم‌نامه‌ای منعقد کرده که بر اساس آن به صورت پایلوت دانش‌آموزان سه منطقه 6، 11 و 12 علاوه بر اینکه مهارت‌های دوچرخه‌سواری یاد می‌گیرند برای مدارس آنها پارکینگ دوچرخه در نظر گرفته خواهد شد همچنین مسیر ایمن دوچرخه مورد توجه شهرداری قرار دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1398/11/11
حتما برای خانومها هم حرامه
خخخ
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/11/11
من ساکن شیراز هستم و طرح بیدود اینجا اجرا شده،طرح خوبیه ولی کیفیت نداره متاسفانه،ولی برای شروع خوب بود ولی به لحاظ کیفی مشکل داره و باید حل بشه،به عنوان مثال دوچرخه ها متاسفانه از کیفیت پایینی برخوردار هستند.
اگر تصحیح کنند عالی میشه
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/11/11
شهرداری باید رایگان در اختیار مردم بذاره تا فرهنگش جا بیفته . این اپلیکیشن بیدود فقط جیب مردم خالی میکنه. شهرداری فکر میکنید به فکر آلودگی هواست. اخه.
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1398/11/11
تهران ماشین می خواهد چه کار اصلا ....
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1398/11/11
اول به خوزستان بفرستید بعد پایتخت
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/11/12
پایلوت یعنی چی؟
چیزی ازتون کم میشه بگید آزمایشی؟ باسوادا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج