پیام مقتدی‌صدر به معترضان عراقی
۹۵۶۸۹۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
۷۵۸۱ 
"سید مقتدی صدر" رهبر جریان صدر و حامی معنوی فراکسیون پارلمانی «سائرون» بار دیگر در پیامی توئیتری اعلام کرد: از هیچ کوششی برای جداسازی میان معترضان مسالمت‌جو و تخریب‌گران فروگذار نخواهم کرد.

ایرنا: "سید مقتدی صدر" رهبر جریان صدر و حامی معنوی فراکسیون پارلمانی «سائرون» بار دیگر در پیامی توئیتری اعلام کرد: از هیچ کوششی برای جداسازی میان معترضان مسالمت‌جو و تخریب‌گران فروگذار نخواهم کرد.

صدر یکشنبه شب در این توئیت نوشت:عاشق انقلاب ماه اکتبر (آبان ماه) بودم و همچنان هستم و در تمام لحظات تلخ و شیرین با آن زندگی کرده‌ام.

پیام مقتدی‌صدر به معترضان عراقی

وی افزود: از ابتدا آن را دنبال کرده‌ام و با روانم عجین شده است، خطراتی داخلی و خارجی که این انقلاب را تهدید می‌کرد، دفع کردم.

رهبر جریان صدر افزود: هرگز اجازه نخواهم داد که این انقلاب تهدید شود، همچنین از هیچ تلاشی برای پاکسازی این اعتراضات از تخریب‌گران فروگذار نخواهم کرد.

صدر ادامه داد: تلاش می‌کنم که تک‌تیراندازان را از اعتراضات و نفوذی‌ها را حذف و تحریک کنندگان را معترضان مسالمت‌آمیز جدا کنم.

وی همچنین با دفاع از کلاه آبی‌ها افزود که آنها معترضان را دوست دارند، با آنان و برای حفظ وجهه خود از هرگونه آتش‌زدن، بستن راه‌ها، اقداماتی خلاف عقل و منطق و نافرمانی خودداری خواهند کرد.

حامی معنوی فراکسیون سائرون اضافه کرد: فرد انقلابی باید برود و علم و فرهنگ بیاموزد و در یک زمان دیگر برای انجام اصلاحات دست به تظاهرات بزند.

صدر از تمام عراقی‌ها خواست که به خداوند و کشورشان چنگ بزنند و از آنان خواست که تخریب‌گر نباشند.

وی خطاب به هموطنانش افزود: دوستان، عراق ما در خطر است. از کشاندن آن به خشونت، تخریب و تندروی خودداری کنید.

حامی معنوی فراکسیون سائرون افزود: آن چنان که به خاطر دارم شما دوستداران صلح بودید و کشورتان را دوست داشتید.

صدر با حمایت از ادامه فعالیت کلاه آبی‌ها افزود: اجازه دهید که برادران کلاه آبی‌تان به فعالیت‌شان ادامه دهند، چرا که آنان کاری به معترضان مسالمت‌آمیز ندارند بلکه در کنار نیروهای امنیتی در صدد حفظ امنیت هستند تا ملت از امنیت و ثبات برخودار باشند.

حامی معنوی فراکسیون سائرون پیشتر نیز از کلاه آبی ها خواسته بود با نیروهای امنیتی برای حفظ مسالمت آمیز اعتراضات در میدان تحریر بغداد تلاش کنند.

وی از نخستین رهبران سیاسی عراق است که به طور قاطع حمایت خود را از «محمد توفیق علاوی» به عنوان نخست وزیر جدید عراق اعلام کرده است.

علاوی روز گذشته به عنوان نخست وزیر موقت برای برگزاری انتخابات، برخی اصلاحات اقتصادی و مبارزه با فساد موجود در عراق از سوی برهم صالح رییس جمهوری این کشور انتخاب شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/11/14
هنوز شخصا بهش شک دارم.. ... نمیدونم بهش میشه اعتماد کرد ولی تا اینجا ظاهر ا ادم وطن پرستی هست
Iran, Islamic Republic of
07:06 - 1398/11/14
چه تخصصی داری؟!!!!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1398/11/14
به چه مربوطه که خودت رو نخود هر آشی میکنی!!!
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/11/14
من از قیافه ش بدم میاد. بش میاد آدم متقلبی باشه.
United Kingdom
12:15 - 1398/11/14
ادم از خود راضی !
کسی خریدار حرف تو نیس چون حزب باد هستی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج