نجات ۱۳ دانش‌آموز در ارتفاعات شمال تهران
۹۵۸۳۱۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۷
۱۰۴۱۲
عوامل هلال احمر شمیرانات ۱۳ دانش‌آموز به همراه مربی خود را که در ارتفاعات شمال تهران دچار مشکل شده بودند، نجات دادند.

خبرگزاری فارس: عوامل هلال احمر شمیرانات ۱۳ دانش‌آموز به همراه مربی خود را که در ارتفاعات شمال تهران دچار مشکل شده بودند، نجات دادند.

ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران با اعلام این خبر، اظهار کرد: در حدود ساعت ۱۸:۳۰ امروز از طریق ندای امداد و نجات هلال احمر استان تهران مطلع شدیم که یک تیم شامل ۱۳ دانش‌آموز با مربی خود در ارتفاعات کلکچال دچار مشکل شدند.

وی ادامه داد: بلافاصله هماهنگی‌های لازم انجام و یک تیم امداد و نجات در کوهستان به منطقه حادثه اعزام شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران بیان کرد: با توجه به این که تاریکی هوا وجود داشت و برف سنگین در منطقه بود اما عوامل عملیاتی هلال احمر شمیرانات با سرعت بالا جست‌وجو را آغاز و در یک ساعت این ۱۴ نفر را پیدا کردند.

تاجیک نوری اضافه کرد: پس از پیدا شدن افراد گم شده، ارزیابی اولیه توسط تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر شمیرانات انجام و خوشبختانه هیچ کدام از این ۱۴ نفر مشکل خاصی جز سرمازدگی جزئی نداشتند.

وی یادآور شد: این ۱۴ نفر به مسیر امن بازگشته و حال عمومی تمام افراد مساعد گزارش شده است.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران در پایان از تمامی هموطنان که قصد کوهنوردی را دارند در خواست کرد تا مسیرها را به خوبی بشناسند و در صورت بروز حوادث با شماره ۱۱۲ با عنوان ندای امداد و نجات هلال احمر استان تهران تماس حاصل کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج