بارسا ناامید شد؛ رقم فروش جدید برای کوتینیو
۹۵۸۵۴۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰
۶۶۱۱
بارسلونا دیگر به این اطمینان رسیده است که هیچ باشگاهی در دنیا حاضر نیست 120 میلیون یورو برای فیلیپه کوتینیو هزینه کند.

ورزش سه: به نقل از موندودپورتیوو، فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی تابستان امسال با قراردادی قرضی با بند خرید دائمی 120 میلیون یورویی راهی بایرن مونیخ شد. دوران حضور کوتینیو در بارسا تنها یک سال و نیم به طول انجامید و عملکرد ناموفق او باعث شد تا بارسلونا او را به بایرن واگذار کند.

سران بارسا قصد داشتند تا بخش قابل توجهی از هزینه ای که برای کوتینیو متقبل شده بودند (120+40 میلیون یورو) را بازگردانند و به همین دلیل بند خرید او در بایرن 120 میلیون یورو ارزش دارد اما طبق ادعای رسانه های آلمانی، بایرن مونیخ قصد فعال کردن این بند را ندارد و کوتینیو را به بارسا برگشت خواهد داد.

به این ترتیب اگر اتفاق خاصی نیفتد، کوتینیو باید تابستان به بارسا برگردد اما او ماندنی نخواهد بود و باشگاه کاتالان به دنبال فروش او به باشگاهی دیگر خواهد بود. بارسا که دیگر اطمینان یافته باشگاهی برای این بازیکن 120 میلیون یورو پرداخت نخواهد کرد، حالا حاضر است با رقمی بین 80 تا 90 میلیون یورو کوتینیو را واگذار کند.

در همین رابطه شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه لیورپول علاقه مند است تا کوتینیو را بازگرداند اما باید دید حاضر است 80 میلیون یورو هزینه کند یا خیر.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج