چرا دائم احساس خستگی مزمن دارید؟
۹۵۸۵۶۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
۱۱۸۱۷
همه ما در طول زندگی به علت مشغله و فعالیت های روزمره احساس خستگی می کنیم. درواقع احساس خستگی موضوع عجیبی نیست. اما این که دچار خستگی مزمن باشیم موضوع خطرناکی است.

انتخاب: همه ما در طول زندگی به علت مشغله و فعالیت های روزمره احساس خستگی می کنیم. درواقع احساس خستگی موضوع عجیبی نیست. اما این که دچار خستگی مزمن باشیم موضوع خطرناکی است.

 خستگی مزمن و تحریک پذیر می تواند نشانه ای از چندین بیماری جدی باشد. این که در طول روز مدام احساس کسالت، خواب آلودگی و مشکل بی حوصلگی داشته باشید، باید مورد پیگیری قرار گیرد.

یکی از شایع ترین حدس ها برای این حالت را می توان افسردگی دانست. درواقع افرادی که دچار افسردگی هستند، در بسیاری از موارد حس می کنند که تاب و توان انجام هیچ کاری را ندارند، بی حوصله هستند و از انجام امور ساده خانه نیز ناتوانند.

اما افزون بر افسردگی، بسیاری از بیماری های فیزیکی مانند سرطان و حتی بیماری های قلبی نیز می تواند زمینه ساز همین احساسات باشد. فراموش نکنیم که قلب، خون را به هر عضو بدن می رساند. در صورت عدم وجود جریان خون مناسب، به ویژه به سمت مغز و ماهیچه ها ، بدن احساس خستگی می کند."

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1398/11/19
خیلی ساده مفید و مخصر توضیح دادید مرسی
فقط وحشت و استرس را یادآوری کردید لطفا راهکار و مبارزه بااین نوع مشکلات را که گریبان گیر کثرت جمعیت کشور شده را ارائه کنید وگرنه کسی که خودش متوجه افسردگی و سرطان بشه تکلیفش روشنه
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1398/11/19
بخدا خسته شدیم هرچی کارمیکنم باز نمیتونم از عهد زندگی بر بیام
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1398/11/22
گل گفتی دوست عزیز مرحبا واقعا دخل خرج با هم نمی خانه کی حرف ماراگوش می کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج