فال روزانه ۲۰/ ۱۱/ ۱۳۹۸
۹۵۹۰۷۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۵
۲۰۲۵
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه 98/11/20

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید سایه همای سعادت همواره بر سر شما است و در این سال فرصت‌های زیادی برای شادی و تفریح پیدا خواهید کرد و مشکلاتی نیز در سر راه شما قرار می‌گیرد، اما این مشکلات شما را از دنبال‌کردن هدف‌های‌تان دور نمی‌کند و در این سال با تلاش و پشتکار به دستاوردهای زیادی خواهید رسید. در سال تولدتان فرصت‌هایی برای دنبال‌کردن رویاهای‌تان پیدا می‌کنید، این فرصت‌ها را مغتنم بدانید و به آرزوهای دیرینه‌تان جامه عمل بپوشانید. در ماه اسفند با مشکل مالی روبرو خواهید شد، اجازه ندهید این مشکل جلوی پیشرفت شما را بگیرید و از هم‌اکنون فکری برای حل این مشکل مالی بردارید. در ماه‌های تیر و مرداد سال آینده ایده‌های خلاقانه‌ای به ذهن شما خواهد رسید، این ایده‌ها را دست‌کم نگیرید و برای اجرای آنها از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. زحمت و تلاش شبانه‌روزی شما در ماه‌های شهریور و مهر سال آینده به بار خواهد نشست و در این ماه مزد زحمات خود را دریافت می‌کنید. در ماه‌های آبان و دی سال آینده با مشکلاتی روبرو خواهید شد اما از آنجایی که در سال تولدتان بخت با شما یار است، این مشکلات سد راه شما نخواهند شد و تجربه‌های زیادی از حل این مشکلات بدست خواهید آورد. فرصت‌هایی که در سال تولدتان پیش‌روی شما قرار دارد را به موقعیت‌های موفقیت‌آمیزی تبدیل کنید و این سال را به گونه‌ای به پایان ببرید تا الهام‌بخش سال‌های آینده زندگی‌تان باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان شجاعی نیستید و از روبرو شدن با مشکلات هراس دارید، این رویکرد شما را به فرد غیرقابل‌اطمینانی تبدیل کرده و تن به انجام کارهای جدید نمی‌دهید. امروز زمان خوبی است که دلیل هراس‌های بی‌مورد خود را پیدا کنید و اجازه ندهید این ترس از درون شما را نابود کند، در عوض تصمیم بگیرید که با شجاعت و جسارت بیشتری عنان زندگی را در اختیار بگیرید و با آغوش باز به استقبال خوشی‌ها و مشکلات زندگی بروید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده‌اید و از منبعی که انتظارش را نداشتید، پول چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌ شما خواهد شد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان را ایجاد کند و قبل از اینکه دعوای میان شما بالا بگیرد، از عشق‌زندگی‌تان دلجویی کنید. از شرایط زندگی خود رضایت ندارید و دائم از زمین و زمان گله می‌کنید، به خاطر داشته باشید که بعضی از چیزها را در زندگی نمی‌توان تغییر دارد و دلیلی نیز برای ناراحتی وجود ندارد. در نتیجه از امروز به جای اشکال‌تراشی و گله از روزگار، آستین بالا بزنید و با تلاش و کوشش بیشتر، دستاوردهای چشمگیری را برای خود رقم بزنید. اعضای منزل توقع‌های زیادی از شما دارند و لحظه‌‌ای شما را به حال خودتان واگذار نمی‌کنند، امروز زمان خوبی است که با اهل منزل در این مورد صحبت کنید و از آنها درخواست نمایید که انتظارات خود را از شما پایین بیاورند. اهل تفکر و مطالعه هستید و امروز زمان خوبی دست می‌دهد تا فرصتی را با خودتان خلوت کنید و به مطالعه و تفکر مشغول شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با بزرگنمایی مشکلات، زندگی را به خودتان سخت گرفته‌اید و این رویکرد شما را عصبی و نگران کرده است. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز نگاهی واقع‌گرایانه‌ به مشکلات داشته باشید و نگرانی و اضطراب را از خودتان دور کنید. امروز یکی از دوستان شما به مشکل مالی گرفتار شده و نیاز به پول دارد، دست این دوست را بگیرید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، پول شما را باز پس خواهد داد. در انجام کارهای منزل کمک نمی‌کنید و اعضای خانواده از این رفتار شما به تنگ آمده‌اند، اجازه ندهید این وضعیت شما را به فرد منفوری در میان اهل منزل تبدیل کند و امروز با کمک در کارهای خانه، به اطرافیان ثابت کنید که روحیه همکاری و مساعدت زیادی دارید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید بهتر است امروز حسابی مواظب اطراف خود باشید، چرا که فردی عاشق شما شده و امروز به شما ابراز عشق خواهد کرد. این موقعیت را غنیمت بدانید و قلب‌تان را مهمان عشقی گرم و سوزان کنید. روز خوبی را برای گردش و تفریح در بیرون از منزل شروع کرده‌اید، اجازه ندهید چنین موقعیتی از بین برود و با گردش و تفریح، خودتان را آماده روزهای پرتلاش آینده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز صبح با نگرانی و اضطراب از رختخواب بلند‌شده‌اید و نگرانی‌ها لحظه‌ای دست از سر شما بر نمی‌دارند، اجازه ندهید این وضعیت روز شما را خراب کند و با هم‌صحبتی با دوستان و آشنایان، نگرانی‌های خود را فراموش کنید و به خاطر داشته باشید که پشت هر نگرانی، خوشی قرار دارد. یکی از دوستان قدیمی شما به مشکلی برخورده و امروز نیاز به کمک‌تان دارد، هرکاری که از دست‌تان بر می‌آيد را برای کمک به این دوست انجام دهید و مطمئن باشید ایشان این کمک را پیش خودش نخواهد گذاشت و در آینده دست شما را در حل مشکلات خواهد گرفت. راز سربه‌مهری را در سینه دارید و می‌خواهید این راز را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان در میان بگذارید، اما روز خوبی را برای افشای این راز انتخاب نکرده‌اید و بهتر است درباره برملا کردن این راز بیشتر فکر کنید. لحظه‌ای از کار و تلاش فارغ نمی‌شوید و بیشتر وقت خود را به کار اختصاص داده‌اید، این وضعیت باعث شده تا زمانی برای تفریح نداشته باشید و نشانه‌های افسردگی در وجود شما نمایان شده است. در نتیجه قبل از اینکه کار بیش‌از‌حد شما را از پا در بیاورد، وقتی را برای انجام کارهای موردعلاقه و تفریح کنار بگذارید و با پیدا کردن یک سرگرمی جدید به مبارزه افسردگی بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مواظب سلامتی خود نیستید و قبل از اینکه این وضعیت شما را در بستر بیماری گرفتار کند، بهتر است فکری به حال سلامتی خود بردارید. امروز یکی از همکاران یا همسایه‌ها باب گفتگو و صحبت را با شما باز می‌کند و به‌رغم اینکه کارهای زیادی دارید، مجبور می‌شوید مدت زیادی از وقت باارزش خود را به گفتگو با این فرد بپردازید. امروز محبت در میان اعضای خانواده موج می‌زند و کانون خانواده‌تان از همیشه گرم‌تر است. این شرایط را به فال نیک بگیرید و با انرژی گرفتن از عشق و محبت اعضای خانواده، به استقبال کارهای روزانه بروید. توقع‌های بی‌جایی از همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و زندگی را به ایشان سخت گرفته‌اید، قبل از اینکه ادامه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، رویکرد خود را نسبت به ایشان تغییر دهید و توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارید. امروز قرار است با دوستان و رفقای قدیمی بیرون بروید و خوش‌بگذرانید، اما مواظب هزینه‌های خود باشید چرا که امروز احتمال ولخرجی شما بسیار است.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع نکرده‌اید و اتفاق‌های خوبی انتظار شما را نمی‌کشد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این ناراحتی‌ها شما را از پا در نمی‌آورد و با رویکردی مثبت روز را ادامه دهید و مشکلات را نمک زندگی خود بدانید. به لحاظ مالی مشکلات زیادی را تحمل می‌‌کنید و به هر دری که می‌زنید پولی به دست نمی‌آورید، برای حل این مشکل امروز با یکی از بزرگان فامیل مشورت کنید و مطمئن باشید که راهنمایی‌های ایشان درهای جدیدی از پول و ثروت را به روی شما باز خواهد کرد. امروز بعد از ظهر فرصتی دست می‌دهد تا با اعضای خانواده بیرون بروید و حسابی تفریح کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و رابطه‌تان را با اهل منزل نزدیک‌تر نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های زیادی برای شما تدارک دیده و شب‌و‌روزی عاشقانه را در کنار ایشان تجربه خواهید کرد. امروز احتمال دارد میان شما و یکی از همسایه‌ها یا همکاران که سن‌و‌سالی از ایشان گذشته، مشاجره‌ای در بگیرد، اجازه ندهید این مشاجره رابطه شما و این فرد را خدشه‌دار کند و تا جایی که امکان دارد به این فرد احترام بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دیدگاه منفی به زندگی دارید و این رویکرد نه تنها شما را از دیگران عقب انداخته است، بلکه اطرافیان نیز شما را جدی نمی‌گیرند و تمایلی به نشست‌و‌برخاست با شما ندارند. امروز زمان خوبی است که دیدگاه خود را به زندگی تغییر دهید و با امید و انگیزه بیشتری به کار و تلاش مشغول شوید. امروز به مشکلی بر می‌خورید و برای این مشکل انتظار دارید که دیگران به کمک شما بیایند، اما چنین خبری در کنار نیست و اطرافیان شما درگیر زندگی خودشان هستند، در نتیجه به تنهایی آستین بالا بزنید و چاره‌ای برای حل این مشکل بردارید. امروز قرار است تصمیم مهمی اتخاذ کنید، اما از آنجایی که انسان عجولی هستید، احتمال دارد که عجله کار دست‌تان بدهد و بهترین تصمیم را نگیرید. در نتیجه به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و با صبر و شکیبایی، تصمیمی بگیرید که صلاح شما و اعضای خانواده را به دنبال داشته باشد. اهمیت زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌دهید و به گونه‌ای با ایشان رفتار می‌کنید که آب در دلش تکان نخورد، امروز عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که قدر این رفتار شما را می‌داند و روزی سرشار از عشق‌و‌محبت را پشت‌سر خواهید گذاشت. در محل کار یا منزل کار مهمی را انجام داده‌اید، امروز این کار در نظر اعضای خانواده یا همکاران جلوه می‌کند و احترام و توجه بیشتری را از همکاران یا اعضای خانواده دریافت خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

به فکر موفقیت و پیشرفت هستید اما فراموش کرده‌اید که راه پیشرفت از میان علم و مهارت می‌گذرد، در نتیجه امروز به فکر افزایش مهارت‌های خود باشید و با کسب علم‌و‌دانش، درهای بیشتری از موفقیت را به روی خود باز کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده‌اید و مجبور خواهید شد هزینه‌ای برای خرید کالای ضروری در منزل یا محل‌کار اختصاص دهید، این وضعیت ثبات مالی شما را از بین می‌برد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که در آینده‌ای نزدیک پولی به دست‌تان می‌رسد و جای خالی این خرید، پُر خواهد شد. مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد و مجبور می‌شوید وقت زیادی را با این مهمان سپری کنید، اما از بودن در کنار این مهمان لذت خواهید برد و لحظه‌های خاطره‌انگیزی را تجربه خواهید کرد. انسان مستبدی هستید و تمایل دارید تا نظر خود را به اهل منزل و اطرفیان نزدیک تحمیل کنید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی خودخواه و زورگو در بین اعضای خانواده تبدیل کند، این رفتار را تغییر دهید و اعمال‌نظر زورگویانه را کنار بگذارید. گرفتار مشکل حقوقی هستید و امروز زمان خوبی است که با مراجعه به وکیل و مراجع قانونی، تکلیف خود را با این مشکل یک‌سره کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دل پُری از شما دارد و رفتار ناشایست شما با ایشان زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده است. به خاطر داشته باشید که ادامه این وضعیت فاصله عمیقی میان شما خواهد انداخت و از امروز رفتاری شایسته را نسبت به عشق‌زندگی‌تان در پیش بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با یکی از دوستان قدیمی که تجربه بیشتری در زندگی نسبت به شما دارد برخورد خواهید کرد. از این دوست درخواست کنید تجربه‌های خود را با شما درمیان بگذارد و با به‌کار بستن این تجربه‌ها، زمینه گسترش کار و حرفه‌ خود را فراهم کنید و به سود بیشتری برسید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده‌اید و بهتر است عقد‌ هرگونه قرارداد و معامله‌های تجاری را به آینده موکول کنید. عشق محبوبی را در دل دارید و می‌خواهید که به دلدار خود پیشنهاد ازدواج بدهید، اما بهتر است در این پیشنهاد عجله نکنید و قبل از هرگونه پیشنهادی، یک‌بار دیگر آمادگی خود برای ازدواج و شرایط معشوق خود را بررسی نمایید. امروز احساس می‌کنید که کودک‌ درو‌ن‌تان بیدار شده و از صبح همه‌چیز را کودکانه و خوش‌ رنگ‌و‌لعاب می‌بینید. اجازه ندهید این احساس از بین برود و با تفریح و شادی، خاطره‌های خوش دوران کودکی را زنده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدت زیادی است که به فکر پس انداز و گذاشتن اندوخته‌ای برای روز مبادا هستید، اما به‌رغم صرفه‌جویی‌های زیادی که انجام می‌دهید، پولی برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. امروز این طلسم شکسته خواهد شد و پولی به دست‌تان می‌رسد که قسمتی از آن را می‌توانید برای آینده کنار بگذارید. عازم مسافرتی تفریحی هستید و در این مسافرت بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. انسان جذابی هستید و اطرفیان مانند آهنربا جذب شما می‌شوند، مواظب این روحیه باشید و طوری زندگی کنید که گرفتار دوستان ناباب نشوید. عادت بد و ناشایستی دارید و وقت و پول زیادی را صرف این عادت کرده‌اید، امروز به خودتان قول بدهید که این عادت ناپسند را کنار بگذارید و به جای دنبال‌کردن کارهای ناشایست، به فکر موفقیت و پیشرفت باشید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان شک کرده‌اید و شک و تردید از درون شما را آزار می‌دهد. ادامه این وضعیت به نفع شما نیست و در اولین فرصت احساس خود را با عشق‌زندگی‌تان در میان بگذارید و دلیل رفتار اخیرش را که باعث ایجاد شک در شما شده، جویا شوید. میان اعضای خانواده مشاجره‌ای در گرفته است و کانون خانواده شما گرمای سابق را ندارد، امروز زمان خوبی است که میان اهل منزل صلح و آشتی برقرار کنید و اجازه ندهید کانون گرم خانواده روبه سردی بگذارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

قصد دارید پولی که با هزارو‌یک زحمت بدست آورده‌اید را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کنید، اما بهتر است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری با افرادی که تجربه بیشتری از شما دارند مشورت نمایید و بی‌گدار به آب نزنید. امروز خبر فرخنده و غیر منتظره‌ای به دست شما می‌رسد و این خبر زمینه شادی شما و اهل منزل را فراهم می‌کند. با همسر یا عشق‌زندگی‌تان صادق نیستید و واقعیت‌های زیادی را از ایشان مخفی کرده‌اید، به خاطر داشته باشید که ماه پشت ابر نمی‌ماند و اگر نمی‌خواهید آبروی‌تان برود، رفتاری صادقانه را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان در پیش بگیرید. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرید و تا جایی که امکان دارد این مشاجره را ختم به خیر کنید. روز شلوغی را در پیش ندارید و امروز فرصتی دست می‌دهد تا به کارهای عقب‌افتاده‌تان رسیدگی کنید و کمی به خودتان برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی پیش پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز این فرد دِین‌اش را به شما ادا می‌کند و به لحاظ مالی مشکلی نخواهید داشت. علاقه‌ا‌ی به حضور در جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید. این وضعیت باعث شده تا دوستان زیادی نداشته باشید و از جامعه کنار گذاشته شوید. ادامه چنین رویکردی شما را به انسان منزوی تبدیل خواهد کرد، در نتیجه از امروز حضور بیشتری در اجتماع داشته باشید و دوستان بیشتری برای خود پیدا نمایید. امروز با فرد سرشناس و بانفوذی ملاقات خواهید کرد، صحبت‌هایی که این فرد با شما در میان می‌گذارد را آویزه گوش کنید و در آینده به کار بگیرید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان کار نادرستی انجام می‌دهد و این رفتار شما را حسابی دلخور خواهد کرد، اما اجازه ندهید این دلخوری فاصله‌ای میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند و از این کار نادرست چشم‌پوشی کنید و این کار را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس تنهایی و دلتنگی می‌کنید، نگذارید این شرایط روز شما را خراب کند و با همنشینی در کنار دوستان و آشنایان، خودتان را از تنهایی درآورید و دلتنگی را کنار بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مواظب خوردوخوراک‌تان نیستید و خوردن غذاهای ناسالم، سلامت شما را به خطر انداخته است. از امروز رژیم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید و دور خوراکی‌های ناسالم و مضر را خط بکشید. امروز یکی از اعضای خانواده به شما کمکی می‌کند و این کمک زمینه افزایش درآمد شما را به دنبال خواهد داشت. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید، اما این کارها را دائم پشت‌گوش می‌اندازید و نمی‌خواهید فکری به حال کارهای عقب‌افتاده‌تان بردارید. قبل از اینکه این وضعیت شما را به انسان بی‌مسئولیتی در نزد دوستان و آشنایان تبدیل کند، کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید و هرگز کارهای مهم را پشت‌گوش نیاندازید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هدیه‌ای برای شما خریده و با تقدیم این هدیه به شما ثابت خواهد کرد که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد. انسان خوش‌مشرب و مردم‌داری هستید، اما قبل از اینکه شناخت کاملی نسبت به غربیه‌ها پیدا کنید‌، با افرادی که نمی‌شناسید،‌ طرح دوستی نریزید چرا که در غیر این صورت خوش‌قلبی شما کار دست‌تان می‌دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج