۲هزار آیفون برای مسافرانِ کشتی مشکوک به کرونا
۹۶۱۳۳۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲
۱۰۵۰۲
دولت ژاپن به 2000 مسافری که در یک کشتی تفریحی با موارد مشکوک به ویروس کرونا گیر افتاده اند، آیفونهایی اهدا کرده است. این گوشی ها با هدف بهبود ارتباط با پزشکان اهدا شده است.

انتخاب: دولت ژاپن به 2000 مسافری که در یک کشتی تفریحی با موارد مشکوک به ویروس کرونا گیر افتاده اند، آیفونهایی اهدا کرده است. این گوشی ها با هدف بهبود ارتباط با پزشکان اهدا شده است.

این تلفن ها ارسال شده اند تا مسافران بتوانند برنامه ای را بارگیری کنند که در آن می توانند از دولت درخواست دارو کرده و با پزشکان صحبت کنند.

شاید برایتان سوال باشد چرا کاربران این برنامه را در تلفنهای پیشین خود نصب نکرده بودند؟ پاسخ این است که اگر تلفنهایشان در فروشگاههای اپلیکیشن کشورهایی غیر از ژاپن ثبت شده باشند ، ممکن است قادر نباشند برنامه را بارگیری کنند. بر همین اساس است که دولت ژاپن روش جدیدی را برای استفاده از فناوری پیدا کرده است که برای مقابله با شیوع ویروس کرونا کارامد به نظر می رسد.

۲هزار آیفون برای مسافرانِ کشتی مشکوک به کرونا

در سواحل ژاپن ، بیش از 3500 مسافر و اعضای خدمه بیش از یک هفته است که در یک کشتی تفریحی گیر کرده اند و تا کنون نیز نزدیک به 200 مورد ویروس کرونا شناسایی شده اند. قرار بود این سفر دو هفته ای 10 روز پیش به پایان برسد ، اما از آنجا که مقامات بهداشت ژاپن هنگام حضور قایق به بندر ، چندین مورد از ویروس را پیدا کردند ، همه مسافران در حالت قرنطینه قرار گرفته اند. مسافران توییت های مختلفی را درباره وضعیت خوراک و استراحت خود در کشتی منتشر کرده اند و سعی در هشدار به رسانه های محلی در مورد کمبود دارویی در کشتی را دارند.

اکنون در جدیدترین تحول، این تلفن ها با یک برنامه از پیش نصب شده توزیع شده اند که به افراد امکان می دهد دارو درخواست کنند و مشاوره هایی با پزشکان ترتیب داده و از مسئولان بهداشتی نیز اطلاعات دریافت کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1398/11/27
چه کاریه بابا...بیان ایران پیاده بشن دیگه...اپلیکیشن اینا هم نمیخواد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج