ماجرای آدمکشی پژوسواران نقابدار!
۹۶۲۱۷۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
۱۴۹۹۸ 
سرنشینان نقابدار دو دستگاه پژو ۴۰۵ که به اتهام قتل مسلحانه مالک یک فروشگاه صوتی و تصویری تحت تعقیب پلیس آگاهی بودند، در چند عملیات جداگانه دستگیر شدند و راز این جنایت هولناک را فاش کردند.

روزنامه خراسان: این جنایت هولناک در دقایق اولیه بامداد بیست و پنجم دی در حالی رخ داد که متصدی یک فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی در حال نصب دوربین مدار بسته درون مغازه اش بود در همین هنگام ناگهان دو خودروی پژو 405 نقره ای و سفید رنگ که هرکدام سه سرنشین نقابدار داشتند در نزدیکی فروشگاه توقف کردند که ناگهان صدای شلیک سه گلوله پی در پی سکوت خیابان شهید نظامدوست در بولوار طبرسی شمالی را شکست. بنابراین گزارش، یکی از این گلوله ها که از سلاح وینچستر شلیک می شد به سر متصدی فروشگاه اصابت کرد و او قبل از رسیدن نیروهای اورژانس به دلیل عوارض ناشی از اصابت گلوله در دم جان سپرد و مهاجمان نقابدار نیز از محل گریختند.

ماجرای آدمکشی پژوسواران نقابدار!

با گزارش این حادثه به نیروهای انتظامی، بلافاصله ماموران گشت کلانتری طبرسی شمالی در خیابان شهید نظامدوست 30 حضور یافتند و با حفظ صحنه جنایت، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند.

این گزارش حاکی است، با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل حادثه، تحقیقات میدانی در این باره آغاز شد و جسد جوان 30 ساله که «سید جواد- ع» نام داشت برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

بررسی های تخصصی کارآگاهان با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در حالی ادامه یافت که سرنخ های مهمی از این جنایت وحشتناک به دست آمده بود.
بررسی سرنخ های موجود حکایت از آن داشت که مهاجمان مسلح روز قبل از جنایت در یک تعمیرگاه خودرو، اقدام به تعویض روغن موتور خودرو کرده اند از سوی دیگر نیز تحقیقات میدانی کارآگاهان به بررسی غیرمحسوس دوربین های مدار بسته در نزدیکی محل وقوع جنایت کشید و مشخص شد که سرنشینان خودروهای پژو 405 با راننده یک دستگاه خودروی جک هم دقایقی قبل از این حادثه وحشتناک درگیر شده اند اما شماره پلاک خودروهای پژو گل مالی شده بود!

بنابراین کارآگاهان به سراغ راننده جک رفتند و از وی درباره علت درگیری با سرنشینان پژو سوال کردند. این راننده جوان گفت: یکی از سرنشینان پژو در همان محل سکونت دارد و یک بار دیگر نیز برای من ایجاد مزاحمت کرده بود! من قصد دارم با دختری در همان محل ازدواج کنم! ولی گویا آن جوان نمی تواند این موضوع را تحمل کند به همین دلیل با من درگیر می شود. آن شب نیز من نامزدم را در نزدیکی منزلشان پیاده کردم که ناگهان او و دوستانش سبز شدند و با یک بهانه واهی قصد درگیری داشتند که بالاخره با وساطت دیگران این مشاجره های لفظی پایان یافت و آن ها از محل دور شدند.

با مشخص شدن هویت یکی از سرنشینان پژو که حامد نام دارد، تحقیقات کارآگاهان با نظارت مستقیم سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) وارد مرحله جدیدی شد اما وقتی کارآگاهان با دستور قاضی احمدی‌نژاد عملیات دستگیری وی را آغاز کردند، مشخص شد که او و همدستانش به تهران گریخته اند به همین دلیل مشخصات ظاهری و هویتی متهم به کلیه عوامل انتظامی و گشت‌های غیرمحسوس اعلام شد و از سوی دیگر ردیابی‌های اطلاعاتی کارآگاهان برای شناسایی دیگر عوامل این جنایت مسلحانه تغییر کرد.

بنابر گزارش خراسان، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در ادامه پیگیری این پرونده جنایی و با استفاده از شگردهای تخصصی، در نهایت متهمان را به مشهد کشاندند و هر کدام از آن ها را در عملیات های جداگانه به دام انداختند و سلاح وینچستر مورد استفاده در این جنایت وحشتناک را نیز کشف کردند.

به دنبال دستگیری هفتمین متهم این پرونده، روز گذشته قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی وانقلاب مشهد، با حضور در پلیس آگاهی خراسان رضوی به تحقیق از متهمان پرونده پرداخت.

یکی از عاملان قتل مسلحانه که دیگر همه راه های گریز از مجازات را بسته می دید، مقابل قاضی احمدی نژاد دست از داستان سرایی برداشت و در حضور سروان جمالی (افسر پرونده) لب به اعتراف گشود و راز این قتل را افشا کرد. او به قاضی ویژه قتل عمد مشهد گفت: آن روز با دوستانمان سوار بر چهار خودرو (دو پراید و دو پژو 405) به نیشابور رفتیم تا با افرادی که اختلاف داشتیم صحبت کنیم اما طرف های مقابل نیامدند و ما به ناچار به مشهد بازگشتیم. شب بود که وارد مشهد شدیم و به طرف بولوار طبرسی شمالی رفتیم. ساعاتی را دور زدیم و مشروب نوشیدیم. در مسیر نیز «حامد» (یکی از متهمان) با راننده خودروی جک که در حال پیاده کردن یک دختر از خودرو بود، درگیر شد ولی در نهایت آن ها را جدا کردیم. در مسیر یکی از دوستانمان به قصد خرید «بنگ» (مواد مخدر) از خودرو پیاده شد و ما شش نفر باقی ماندیم. داخل دو خودروی پژو سه نفر نشسته بودیم. سرنشینان دو خودروی پراید نیز وقتی از نیشابور به مشهد آمدیم از ما جدا شدند. ساعت حدود 23:40 بود که «سجاد» از درون خودرو به سمت مغازه دار شلیک کرد. روز بعد از طریق شبکه های اجتماعی در جریان مرگ مغازه دار قرار گرفتیم و به تهران گریختیم.

«سجاد-چ» (متهم به قتل مسلحانه) نیز گفت: از حدود دو سال قبل با سبزواری ها (مقتول اهل سبزوار بود) در همان محل سکونتمان اختلاف داشتیم این کینه قدیمی به درگیری بین ما و دیگر نزدیکان مان کشیده بود تا این که آن شب وقتی از نیشابور بازگشتیم تصمیم گرفتیم زهرچشمی هم از آن ها بگیریم و قدرت نمایی کنیم اما قصد قتل نداشتیم. فقط می خواستیم آن ها را بترسانیم. آن شب باران آمده بود و ما پلاک خودروها را گل آلود کردیم و من که در صندلی عقب نشسته بودم به سوی «جواد» شلیک کردم و بعد هم از محل گریختیم.

بنابراین گزارش، تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان این جنایت با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی احمدی نژاد همچنان ادامه دارد و متهمان نیز با قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفتند.

قاضی ویژه قتل عمد مشهد در پایان اولین جلسه بازپرسی از متهمان ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در به سرانجام رساندن پرونده های جنایی به خراسان گفت: هنوز زوایای تاریکی در این پرونده وجود دارد که باید مورد بررسی های دقیق قرار گیرد اما آن چه تاکنون درباره علت و انگیزه این جنایت مسلحانه به چشم می خورد، خودنمایی و غرورهای کاذب دوران جوانی است که فرجامی تلخ در پی دارد، بنابراین مسئولان فرهنگی و مدیران مبارزه با آسیب های اجتماعی همواره باید از طریق رسانه های گروهی به ویژه صدا و سیما درباره عواقب خطرناک این گونه پدیده های هولناک به جوانان و خانواده ها هشدار بدهند و فعالیت های فرهنگی را در حاشیه شهرها تقویت کنند تا جوانان و خانواده ها با فرجام گردن کشی های کاذب و خودنمایی با انواع سلاح های سرد و گرم آشنا شوند و دست از این گونه رفتارهای خطرناک بردارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1398/11/29
معلوم نیست مشهدچه خبره؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1398/11/29
کثافتا،اینا همشون عقده دارن
پاسخ ها
........shanjani......
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
پژو سواران نقابدار '' و در اینجا هم '' همان ۶ نفر نقابدار تشریف دارند!!
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1398/11/29
اینها را سریع برای عبرت دیگران باید اعدام کرد
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/11/29
فرهنگ مشهد آمیخته فرهنگ افغانستان شده
پاسخ ها
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
اولینکه فرهنگ افغانستان وایران مشترک است و مردمان بسیار بسیار با شرفی دارد دوماینکه گناه خودتان را به گردن دیگران نیاندارید سوم اینکه باشگاهای بدنسازی ها باید توسط نیروی انتظامی واطلاعات باید زیره نظر باشند چون در این باشگاها برای زیبای بدن از داروهای ومکملهای حیوانی وهورمونی استفاده می شود که بر رفتار اجتماعی جوانان تاثیر منفی دارد که خشم وبی رحمی را در نهاد جوانان بوجود می اورد
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1398/11/29
همش لاف میزنندکه امنیت دارییم والاازنظرامنیت کشوردهم هم نیستیم نه توروخدااین امنیته شمابه این میگیدامنیت بیان توروزروشن تیربارانت کنن
پاسخ ها
سلام بر ابوطیز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
باشه تو راست میگی
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1398/11/29
اعدامی وجود نداره، اینقدر خانواده مقتول را به دادگاه میکشانند و اذیت میکنند که خودش بگه رضایت میدم
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1398/11/29
اعدام ، اعدام ، اعدام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
مشهدچه خبره
بدون نام
-
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
انشاالله واسه خودت پیش بیاد بعد ی عده بیان بگن اعدام اعدام منم میگم احسنت احسنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
چرا مشهد اینقدر جرم جنایت زیاد شده واقعا افغانستان شده
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1398/11/29
دو روز دیگه با پول آزاد می شوند بلد نیستند آنها را به جزای عملشان برساند
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1398/11/29
بازم مشهدمشهدنگوبگو کابل ایران نگوبگوافغانستان شده باتبخیرامیدبودجه منابع شغلامون اشغال کردن وبییکار
United Kingdom
22:36 - 1398/11/29
چه جالب، خودشون میگند: مشروب نوشیدیم!, چه احترامی برای خودشان قائل هستند، اسلحهٔ وینچستر!, اینا دیگه آخر تمام گنده‌لاتها هستند، درست مثل فیلمهای تکزاسی، و عیناً مثل گردن‌کلفت های زمان قاجار و بعدش، این آشغالها باید بدون اهمال و اتلاف وقتی به طناب دار بوسه بزنند.
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/11/29
جناب قاضی لطفا فقط اعدام جواب میده و دیگر هیچ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج