واکنش مظلومی به ادعای جنجالی امیرآبادی
۹۶۲۴۶۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
۵۴۹۸ 
سرمربی سابق استقلال تهران صبح امروز میهمان برنامه سلام صبح به خیر بود درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

خبرورزشی: پرویز مظلومی، سرمربی اسبق استقلال تهران صبح امروز میهمان برنامه سلام صبح به خیر بود. مشروخ گفت‌وگوی او را در ادامه می‌خوانید:

خیلی‌ها درباره انتخابات فدراسیون فوتبال انتقاد دارند، پس چه زمانی قرار است عرصه به خود فوتبالی‌ها سپرده شود تا برای آن تصمیم بگیرند؟

صحبت کردن فایده‌ای دارد؟

انشاءالله فایده داشته باشد. از سکوت کردن که بهتر است.

سالیان سال است بزرگان ما دارند صحبت می‌کنند و گوش شنوایی وجود ندارد. مشکل از همین جا شروع می‌شود. متاسفانه نمی‌دانم چه کسانی در اساسنامه فدراسیون فوتبال دخیل بودند، اما اشتباه است. لابی گری در فوتبال زیاد است، اما حالا در اساسنامه آورده اند تا بروی ۱۰ تا رای جمع کنی. مسلما باید با لابی گری رای جمع کرد. یا می‌گویند باید ۱۰ سال سابقه مدیریت داشته باشی. یعنی چه؟!

با قانونی که گذاشته اند فوتبالی‌ها نمی‌توانند وارد این عرصه شوند و با این قانون خود به خود فدراسیون به دست کسانی می‌افتد که فوتبالی نیستند و فقط مدیریت کرده اند. قوانین را برای خودشان نوشته اند. ما آدم‌های بزرگی در فوتبال داریم، تحصیل کرده هستند، کاش می‌گذاشتند طرف باید ۱۰ سال سابقه مربی گری داشته باشد. متاسفانه دست و پای فوتبالی‌ها را برای ورود به فدراسیون بسته اند و یک سری آدم خاص که سیاسی هستند و شاید از کنار فدراسیون یا استادیوم رد شده باشند.

فقط داریوش مصطفوی بود که واقعا فوتبالی بود. آقای دادکان همینطور. بعد یکدفعه همه حذف شدند. به اعتقاد من فدراسیون را عقب بیندازند. چه عجله‌ای داریم؟ فدراسیونی که رییس نداشته مربی اش را هم که انتخاب کرده. ما روی همین هم بحث داریم که چطور او انتخاب شده و مسئول کیست؟ صحبت‌های کمیته فنی که حاکی از این است که کسی خبر ندارد! مصاحبه آقای کلانی را ببینید.

دوستان ابراز بی اطلاعی کرده اند. انتخابات را عقب بیندازند. اساسنامه را تغییری بدهند که حداقل فوتبالی‌ها وارد صحنه شوند و مسئله رای جمع کردن و این‌ها خوب نیست. شما هیات فوتبال تهران را ببینید از کی تا به حال می‌خواهد تشکیل بشود؟ اساسنامه این مشکل دارد. باید روی این مسائل حساس شد و نگاه مثبت تری داشت. تغییر اساسنامه سخت است و باید فیفا قبول کند.

درباره همین که اساسنامه فعلی را هم فیفا قبول کرده یا نه بحث است. نظرتان درباره اسکوچیچ چیست؟

کارنامه ایشان مشخص است. او موفقیت‌هایی داشته. ایشان بعد از خروج از تیم «خونه به خونه» در کشور خودش به او تیم ندادند. چه دلال بازی در این فوتبال است؟ مردم آبادان چه گناهی کرده اند؟ به شما کار دادند اسم ات را دوباره مطرح کردند بعد مرض قلبی گرفتی و برای دخترت مشکل پیش آمد؟ دلم از این فوتبال پر است. مگر می‌شود؟ اصلا جابجایی مربیان بابت مافیا است. گفتم حالم از این فوتبال بهم می‌خورد. چون این چیز‌ها را می‌بینیم. ما با شرایط خاصی به استقلال رفتم با عشق و علاقه رفتم خدمت کنم دیدم اصلا حالت دیگری است.

سال گذشته را می‌گویید؟

بله نمی‌خواهم وارد جزئیات بشوم. مرا بازی دادند و می‌خواستند از اسم من استفاده کنند که کردند. یک سری آدم‌ها پشت سر دیگران قایم می‌شوند. کم کاری و بی لیاقتی خودشان را پشت اسم‌های بزرگ قایم می‌کنند. برای استقلال آرزوی موفقیت دارم با عشق بدون یک ریال پول آمدم، اما مرا بازی دادند.

اول فصل این موضوع مطرح شد که شما سرپرست استقلال می‌شوید. آن موقع هم بازی تان دادند؟

بله. بزرگتر‌ها با من صحبت کردند و گفتند تیم بزرگتر می‌خواهد، بیایید کمک کنید، گفتم به خاطر استقلال چشم، مربی گری را انجام نمی‌دهم می‌آیم مدیر تیم می‌شوم. گفتم استقلال است دیگر. زندگی من ۳۰ سال در استقلال گذشته است. چه دوران بازیکنی، چه مربی گری زحمت کشیدیم و هرچه داریم از نام استقلال است. گفتم بعد از زنده یاد حجازی و پورحیدری که جایشان خیلی خالی است جایگزین باشم و بزرگتری کنم. گفتم چشم.

با اینکه بحث سرمربی گری من قبل از فرهاد وجود داشت. با من صحبتی نکردند، اما اسم ام جزو گزینه‌ها بود. با خودشان هم صحبت کردم و گفتم کاش اسم مرا نیاورید در این شرایط که مربی ایتالیایی رفته جایگزین ایشان شدن و جوی که راه افتاد خیلی سخت است. فرهاد هم ریسک کرد.

من برای معارفه آقا فرهاد و سر تمرین هم رفتم. بعد دیدم بحث‌هایی پیش آمده که من نباشم. می‌دانم چه کسی این کار را کرده. آدم‌هایی که خودمان آن‌ها را به باشگاه آورده ایم. کسی را که با التماس آورده ایم خودمان را حذف کرده! پشت صحنه در سکو‌ها هوار بزنید که مظلومی نباشد.

جوی که در استقلال وجود دارد برای هواداران هم نگران کننده است. سال گذشته فایل صوتی از فرهاد مجیدی هم بیرون آمد و او داشت خیلی تند درباره شما صحبت می‌کرد.

من با فرهاد هم صحبت کردم. او شاگرد خود من بوده است. ایشان زنگ زد و من توجهی به این مسائل نمی‌کنم. خیلی‌ها علیه مظلومی صحبت کردند و یک آدم کوچکی هم علیه من حرف زد که ارزش ندارد جواب بدهم. فرهاد به من زنگ زد و گفت من خیلی تعریف کرده بودم، اما فقط این بخش از صحبت هایم را گذاشتند.

گفتم خب به هر حال علیه من حرف زدی من یکی از بهترین بازیکن سمت راست فوتبال را می‌خواستم بیاورم. ما دخالتی در انتخاب بازیکن نداشتیم فقط کمیته فنی یک سری اسم درآورده بود و ما حسینی ذوب آهن که یکی از بهترین بازیکن‌های سمت راست است و دیروز بازی اش را دیدید پیشنهاد داده بودم. فرهاد آن موقع مربی موقت بود و موافق نبود. او با یکی از دوستان صحبت کرده بود و او هم بی معرفتی نکرده بود و فایل را منتشر کرده بود.

مهدی امیرآبادی اخیرا مصاحبه‌ای درباره ماجرای پودر‌های معروف کرده است دقیقا دوره شما بود ماجرا چیست؟

من خبر ندارم و مهدی باید خودش خبر بدهد. دیدم دلخوری پیش آمده و فرهاد هم شکایت کرده. مهدی بچه خوبی است، اما او اشتباه کرده و این مسائل نباید از خانواده به بیرون درز پیدا کند. من در جریان مسائل پزشکی نیستم، اما مسئله‌ای که به من مربوط است درباره دربی گفته بود من آماده بودم، اما آقا مهدی شما چند روز بود تمرین نکرده بودی با مسائلی که سر ناهار درباره کاپیتانی تیم پیش آمد و نتیجه بازی هم به همین خاطر عوض شد، ما شما را به اتفاق بهتاش فریبا و مربی خارجی نخواستیم و در یک اتاق صحبت کردیم؟ نگفتیم سر کاپیتانی مشکل داریم؟ گفتی آماده نیستم؟ این‌ها را وجدانا خودتان می‌دانید، اما این صحبت‌ها را بگذارید در خانواده بماند.

صحبت پایانی

آرزو دارم تیم ملی فوتبال با هرکسی که هست، چون آقای اسکوچیچ دیگر انتخاب شده، موفق باشد. چون مردم با موفقیت فوتبال ملی ما شاد می‌شوند و با یک برد چطور توی خیابان می‌ریزند. انتخاب اشتباه بوده، اما حمایت کنید تا تیم ملی نتیجه بگیرد که شادی در دل مردم بیاید. آرزوی موفقیت برای فوتبالمان و چهار تیممان در آسیا دارم؛ متاسفانه نتایج خوب نیست و تلاش کنند که در آسیا نتایج بهتری بگیرند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/11/30
دوپینگا و مافیا بازی ها رو بزارین داخل خانواده بزرگ استقلال بمونه و به بیرون درز پیدا نکنه :)))))))))))
پاسخ ها
لاجوردی پوشان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
یک خبر نگار موذی اومده مصاحبه کرده و چیزهایی پخش شد،،،اون موضوع صحت نداره،اما دوپینگ همه جا بوده،،،کاویانپور ،،برانکو،،استانکو،،،سیدجلال،مشتری دایمی،،،،در مورد فرهاد ده بار تست گرفتن،بعد هر برد در دربی،،،هدارو شکر،همش منفی بوده،،کش ندین،،،چون قهرمانی‌های دو شالی،حامهای تقلبی،جامهای اسنپی،،،،همش از پرسپولیس گرفته میشه ها،،،حالا هی خون خودتون رو کثیف کنین
آرمان
United Arab Emirates
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
آقای 17:43 اول سعی کن فارسی صحبت کنی و یه دور از متن صحبت پوچ خودت بخون بعد تشریف بیاورید برای سخنرانی و دفاع از دوپینگ‌های دسته جمعی.
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1398/11/30
امیر آبادی استقلالی نیست و حرف مفت نزند .
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1398/11/30
تو خودت سالها مثل زالو به این فوتبال به قول خودت کثیف چسبیده بودی و ارتزاق میکردی، حالا که تیمی نمیخوادت داری انتقاد میکنی؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1398/11/30
درشو بذارید ی مشت لنگی نفهم و از فوتبال هیچی ندون هر جا میرسید میخواید دخالت کنید فکر کردید تو لیگ ایران مهندسی شده قهرمان میشید اسیا هم دست وزیر ورزش لنگیتونه ن بابا اینجا از این خبرا نیس
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/11/30
خخخخخخخخخخخ
مملکته داریم. یارو دوپینگ کرده بعد میگه نباید خبرش نباید بیرون از خانواده بره بیرون
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
کاربر لا جوردی‌ پوشان به قول معروف بزک نمیر بهار میاد کمبیزه و خیار میاد این ضرب المثل نقل کار شما کیسه هاست تیم کیسه دوپینگ می کنه و بازیکنش در برنامه زنده تلویزیونی دوپینگ را لو میده آنوقت متاسفانه کیسه های ۶تایی خور شروع می کنند به حرف های چرت وپرت ونوشتن آن . فقط اینو میدونم که با دوپینگ وبدون دوپینگ تیم کیسه عددی برای پرسپولیس نیست
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1398/12/01
کیسه کشای شیش تایی دوپینگی چی میگین اخه. سالهای ساله ریزشین حتی با دوپینگ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج