وکیلی: حرف‌های زیادی برای مردم گفته می‌شود
۹۶۲۶۵۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
۱۲۷۰۸ 
نماینده مجلس دهم گفت: این روزها حرفهای زیادی برای مردم گفته می‌شود و وعده‌های متعدد داده می‌شود، اما اینها تا عمل فاصله دارد.

خبرگزاری مهر: محمدعلی وکیلی در همایش مردمی ائتلاف اصلاح طلبان اظهارداشت: این روزها حرفهای زیادی برای مردم گفته می‌شود و وعده‌های متعدد داده می‌شود، اما اینها تا عمل فاصله دارد.

وی افزود: در مناظره با یک فعال اصولگرا گفتم وعده‌های رابین هودی به مردم ندهید. مردم مبتنی بر کارنامه اصلاح طلبان و اصولگرایان رأی خواهند داد.

نماینده مجلس دهم با اشاره به اینکه عده‌ای در صدد حذف اصلاح طلبان هستند، گفت: با غیبت اصلاح طلبان فاجعه مجلس هفتم تکرار خواهد شد. مجلس هفتم چه آورده ای برای مردم داشت؟

وی همچنین گفت: در مجلس هفتم دستور دادند که عده‌ای از دیوار سفارت عربستان بالا بروند که آسیب‌های این اقدام هنوز دامنگیر مردم است. مجلس هفتم چه کرد جز این که دستور داد عده‌ای از دیوار سفارت انگلستان بالا بروند و برای مردم هزینه درست کنند.

وی با اشاره به عملکرد اصلاح طلبان در مجلس دهم گفت: من نمی گویم مجلس دهم گل و بلبل بود، اما مجلس یک دست شر مطلق است. اگر اصلاح طلبان در این مجلس نبودند، معلوم نیست چه بلایی سر مردم می‌آمد. اگر من و علی مطهری در کمیسیون فرهنگی نبودیم، پژمانفر و سالک سالی صد طرح تصویب می‌کردند و مصوب می‌کردند که فضای مجازی بسته شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/11/30
اینایی که گفتین کاردولت اصلاح طلب بودبهانه دست عربستان وانگلیس دادچراعمون روزانگلیس درسفارت وبازگذاشته بود وماموران دخالت نکردن
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1398/11/30
وعده ی رابین هودی؟ اونی که میگفت انقدر رونق اقتصادی ایجاد کنم وعده ی رابین هودی میداد که اتفاقا مورد تایید شما اصلاح طلبان بود.

مجلس فعلی که یکدست نبود جز توهین نمایندگان به مردم و دور خوردن توسط رییس مجلس و این وضع اقتصادی چه کار کرده؟ اصلاح طلب و اصولگرا برادران همدیگه هستن ، مردم فریب بازی های شما رو نمیخورن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج