نوازی: شرایط استقلال هر روز سخت‌تر می‌شود
۹۶۳۶۶۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
۳۴۳۵ 
‌هافبک پیشین استقلال گفت: اشتباهات داوری دیدار استقلال برابر الاهلی به آبی پوشان ضربه زد و این تیم نتوانست به امتیازی دست پیدا کند.

خبرگزاری مهر: محمد نوازی با انتقاد از عملکرد خط دفاعی استقلال گفت: متاسفانه در لیگ قهرمانان آسیا مدافعان استقلال پراشتباه ظاهر شدند. از دانشگری که در استقلال بازی می کند بعید است که به راحتی اجازه دهد بازیکن حریف از کنار او گذر کرده و پاسِ گل بدهد. دانشگر چندین اشتباه داشت و امیدوارم کادر فنی در بازگشت آبی پوشان به تهران برای خط دفاع تمرینات ویژه ای را در نظر بگیرد.

وی اظهار داشت: این روزها با اتفاقاتی که در استقلال رخ می دهد شرایط این تیم سخت و سخت تر می‌شود. سرپرست تیم به دلیل فشارهای زیاد می رود و برمی گردد. افرادی که هیچ تجربه ای در استقلال نداشته و کسی هم آنها را نمی شناسد به یکباره پست می گیرند و اصلاً معلوم نیست در باشگاه استقلال چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است؟ آبی پوشان نیاز به آرامش دارند این تیم روزهای خوبی را سپری نمی کنند و امیدوارم مسئولان استقلال چاره ای برای این اتفاقات بیاندیشند.

نوازی خاطرنشان کرد: حق استقلال در دیدار برابر الاهلی باخت نبود اما اعتقاد دارم اتفاقاتی که از داخل باشگاه رخ می دهد بر روی بازیکنان هم تاثیر منفی گذاشته و توانایی بازیکنان را گرفته است.

هافبک پیشین استقلال در مورد دیدار روز یکشنبه این تیم برابر ذوب آهن اصفهان گفت: در اسفندماه آبی پوشان باید ۸ بازی سنگین را برگزار کنند. این فشار زیادی به این تیم خواهد آورد. ذوب آهن این روزها با کادر فنی جدید نتایج نسبتاً خوبی گرفته و مطمئناً نمی خواهد در تهران بازنده باشد. امیدوارم حداقل چند بازیکن مصدوم استقلال بتوانند به این دیدار برسند تا دست کادر فنی برای انتخاب بازیکن باز باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج