برادرکشی در جنت آباد شمالی
۹۶۴۰۲۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
۱۲۰۶۰ 
‌ رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت آباد از درگیری مرگبار دو برادر در خانه اش خبر داد.

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت آباد از درگیری مرگبار دو برادر در خانه اش خبر داد.

سرهنگ علیرضا یوسف‌وند در خصوص این پرونده اظهار کرد: روز گذشته پسر جوانی در جنت آباد شمالی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از درگیری با برادر بزرگترش خبر داد که تیمی از مأموران کلانتری به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأمور موتور سوار با حضور در جلوی خانه پدری پسر جوان تحقیقات را آغاز کرد که جوان ۳۱ ساله ادعا کرد برادر بزرگترش که اعتیاد به مواد مخدر دارد به او و همسرش فحاشی کرده و از دست کارهای او خسته شده است که در همین حین پدر خانواده برای میانجیگیری به جلوی در ساختمان آمد و همراه با مأمور پلیس شروع به آرام کردن پسرش کرد.

رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت آباد ادامه داد: در حالی که مأمور پلیس با پدر و پسر جوان در حال صحبت بود ناگهان پسر بزرگ خانواده که اعتیاد به مواد مخدر دارد از پشت پنجره آشپزخانه در طبقه اول شروع به فحاشی به برادرش کرد که در این صحنه پسر جوان با بستن در خانه به روی پلیس و پدرش داخل خانه شد و مأمور پلیس و پدر خانواده پس از شکستن شیشه در ورودی موفق به باز کردن در خانه شدند اما وقتی وارد خانه شدند با صحنه خونینی روبرو شدند.

این مقام پلیسی ادامه داد: پسر بزرگ خانواده از ناحیه سینه هدف ضربه چاقو قرار گرفته بود و با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد که با اعلام این خبر به اورژانس خیلی زود پزشکان در محل حاضر شده و جوان زخمی را به بیمارستان سینا منتقل کردند اما این پسر به خاطر شدت خونریزی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

سرهنگ یوسف وند در خصوص صحنه قتل گفت: مأمور پلیس که در صحنه جرم حضور داشت جوان ۳۱ را هدف تحقیق قرار داد و این جوان در اعترافاتش عنوان کرد که وقتی وارد خانه شدم برادرم با چاقو به سمتم حمله کرد که با صندلی از خودم دفاع کردم و با صندلی آشپزخانه یک ضربه به دست بردارم زدم که همین باعث شد چاقو به بدن برادرم وارد شود و سپس روی زمین افتاد.

وی در پایان گفت: در صحنه جرم صندلی شکسته نیز وجود داشت که با دستور بازپرس ویژه قتل پسر جوان بازداشت و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1398/12/04
برادر از برادرش سیره... چ دلگیره... خدایا چی بگم از این زمین که جوری میشه که بچه های ک از کودکی سر ی سفره بودن حالا قاتل هم شدن
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/12/04
مگه ایران امنیت نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
@حرف حق تلخ اس@
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
فعلا امنیت رفته مرخصی
انشا الله بعد از کرولا بر‌میگردد
خخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1398/12/04
وقتی میشنوم قاتلی بگه که طرف مقابلش با چاقو حمله کرده بهش و اون طرف رو هل داده و یا با چیزی زده بهش و یا انداختش و یا غیره که باعث شده چاقویی که دست طرف مقابلش بوده فرو رفته به بدن خود طرفی که چاقو دستش بوده خنده ام میگیر. اخه مگه میشه؟ فکر کردی مردم خرن؟
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1398/12/04
امان ازاعتیاد که باعث برادرکشی ناخواسته شدهیچ برادری بدبختی برادرش رانمیخواد
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/12/04
دمت گرم ، اینجور آدمارو فقط باید به قتل رسوند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تابه حال فکر کردیخودت چطوررفارمیکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تابه حال فکر کردیخودت چطوررفارمیکنی
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1398/12/04
اﻳﻦ ﻫﻤﻪ ﻣﻮاﺩﻣﺨﺪﺭﺭاﺟﻪ ﻛﺴﻲ ﻭاﺭﺩﻣﻴﻜﻨﺪ
پاسخ ها
لابراتوار
Ireland
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
کسی وارد نمیکنه خودشون در ایران می سازن ....
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1398/12/07
خدایاازدست ادمهای بیشعورونفهم به توپناه میبرم .بارالهاهرجه انسان نفهم وبداخلاق واعصاب خوردکنه ازروی زمین نابودکن تابقیه باارمش چندصباحی زندگی کنندامین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج