پرسپولیس با سرعت باد به سمت پوکر قهرمانی!
۹۶۵۰۳۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
۵۵۴۵ 
حکم کمیته انضباطی در خصوص بازی با سپاهان می‌تواند پرسپولیسی‌ها را به پوکر قهرمانی امیدوارتر کند.

خبرورزشی: پرسپولیسی‌ها تا قبل از روز یک‌شنبه ۴۱ امتیاز داشتند و با همین توشه مسافر اصفهان شدند. در این سفر، اتفاقات عجیبی رخ داد که همه چیز در ارتباط با این موضوع را می‌دانید، اما تکلیف این بازی با رأی کمیته انضباطی مشخص خواهد شد. این کمیته برای اعلام رأی نهایی یک هفته زمان تعیین کرده هر چند به نظر می‌رسد با توجه به مستنداتی که مطرح شده، برتری پرسپولیس در این پرونده حتمی باشد.

اگر فرض را بر این بگیریم که پرسپولیس با حکم انضباطی با حساب ۳ بر صفر برنده شود، چه اتفاقاتی در جدول رده‌بندی رخ خواهد داد؟ چه بر سر پرسپولیس، سپاهان و جدول می‌آید؟ معادلات قهرمانی چطور خواهد بود؟ اینها، بخشی از سؤالاتی است که ذهن اهالی فوتبال را به خود مشغول کرده است. با همین فرض، معادلات را بخوانید:

امتیاز شیک

پرسپولیس ۴۴ امتیازی خواهد شد و در فاصله ۱۰ ایستگاه مانده تا پایان فصل، صدرنشینی خود را تحکیم می‌بخشد. سرخپوشان با این امتیاز، با سرعت باد به سمت پوکر قهرمانی می‌تازند به خصوص که شیک‌ترین امتیاز فصل را از سپاهان کسب می‌کنند.

فاصله ۷ امتیازی

تراکتور در حال حاضر با ۳۷ امتیاز از ۲۰ بازی در رده دوم جای گرفته است. آن‌ها هم مشغول رقابت با سرخپوشان تهرانی هستند، اما بر فرض حکم کمیته انضباطی به سود باشگاه پرسپولیس، فاصله تراکتور با صدر جدول به عدد ۷ می‌رسد. عددی که تراکتور را نسبت به قهرمانی چندان امیدوار نگه نمی‌دارد.

استقلال- فولاد حساس می‌شود

در این صورت، بازی عقب مانده استقلال مقابل فولاد خوزستان هم حساس خواهد شد زیرا استقلال حالا پس از ۱۹ بازی صاحب ۳۶ امتیاز شده و نسبت به پرسپولیس ۸ امتیاز فاصله می‌گیرد. آن‌ها اگر فولاد را شکست بدهند، به رده دوم جدول و فاصله ۵ امتیازی با سرخ‌ها می‌رسند که جایگاه مناسب‌تری برای جنگیدن بر سر قهرمانی است.

سپاهان چه می‌شود؟

سپاهان به خاطر از دست دادن این سه امتیاز، از قهرمانی دور می‌ماند. آن‌ها در طول این فصل ۱۰ بازی را با تساوی و شکست به پایان رسانده‌اند و از سوی دیگر، صاحب ۹ برد و ۳۶ امتیاز بودند. با فرض این شکست، تعداد شکست‌های این تیم به عدد ۲ می‌رسد و امتیاز بیشتری به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد و با صدر جدول و جایگاه پرسپولیس ۸ امتیاز فاصله می‌افتد.

پرسپولیس و ۲۸ گل زده

جالب اینکه با چنین حکمی، تعداد گل‌های زده پرسپولیس نیز به عدد ۲۸ می‌رسد. حتی با فرض چنین موضوعی، پرسپولیس در پایان هفته بیستم، ۱۱ گل از استقلال کمتر دارد. همین حالا، استقلال ۱۴ گل بیشتر از پرسپولیس به ثمر رسانده است.

چشمک به پوکر

حکم کمیته انضباطی می‌تواند پرسپولیسی‌ها را به پوکر قهرمانی امیدوار کند. تنها ۱۰ هفته باقی مانده و فاصله ۷ امتیازی با تیم دوم جدول، حاشیه امنیت بسیار خوبی را می‌سازد به خصوص که پرسپولیس بعد از بازی با شهرخودرو به سراغ تیم‌های پایین جدول می‌رود و دیگر با مدعیان اصلی قهرمانی، تقابل ندارد که در این صورت، شانس بیشتری برای جمع‌آوری امتیاز می‌بیند. سایر مدعیان هم باید با هم بازی کنند که امتیازاتی بین‌شان رد و بدل می‌شود و این موضوع هم به سود پرسپولیس است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1398/12/07
البته با امتیازات باد آورده !
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1398/12/07
امتیاز شیک نه اپتیاز کثیف براش بهتره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
از فوتبال چی میفهمی جوجه قانون گفته هرتیمی نیاد بازنده است بخاطر تعصب کورکورانه منطق فراموش نکن
س
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
من یه اصفهانی طرفدارتیم ذوب آهن اصفهانم اماخدایی دربازی پرسپولیس و سپاهان تیم پرسپولیس مقصرنیست وهیچ گناهی نداره هئیت مدیره سپاهان فریب تفکر و طرفند بد سرمربیشان آقای قلعه نویی قرارگرفتن وکارخیلی بدی انجام دادن و ظلم شده به تیمهائیکه درکورس قهرمانی وصدرجدول بودن هرچندتیم سپاهان با دراختیارنداشتن دوسه بازیکن کلیدی خودشایدهم شکست میخورد وسپاهانیهاهم بخاطر فرار ازشکست احتمالی دست به چنین کاری زدن به هرصورت وسپاهانیا خیلی خیلی زشت بوده
کیسه سوراخ آسیا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
ممد دانیالی،امتیاز سوزشی خیلی بهتره.
شما گروه تاسیا دعا کنید که هرچه زودتر کرونا جونتونو بگیره تا این روزا رو‌نبینید.
خوار و خفیف شدید تو این چندسال.
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1398/12/07
اره هی برای خودتون ببرید و بدوزید از بس این سالها الکی الکی جام بهتون دادن مزه کرده
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
کیر تو مادرت اگر تو سپاهانی هستی
hamiiiiiid
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
بسوزید بسوزید،از این جام بسوزید.
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1398/12/07
برای این ۳ امتیاز پرسپولیس مقصر نیست! فقط سپاهان مفصر است که با این مدیریت و عملکرد ضعیف هم به خودشون و هم به سایر تیم ها ضرر زدند و بس!!!
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1398/12/07
برای این ۳ امتیاز پرسپولیس مقصر نیست! فقط سپاهان مفصر است که با این مدیریت و عملکرد ضعیف هم به خودشون و هم به سایر تیم ها ضرر زدند و بس!!!
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1398/12/07
پوکر وزیر جواب داد سر تیم پدیده روهم بریدین بازی بعدی لنگ با پیکانه برید دنبال حاشیه درست کردن تیم پیکان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
چشمتون بترکه!!
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1398/12/07
پرسپولیسم توبهترینی ولایق قهرمانی
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/12/07
زنده پول بیت المال ،داوری های یک طرفه ومهندسی قهرمانی از۶۰سال قبل همین بوده وخواهدبودهمان زمان تیم دولتی بودعده ای اعتصاب مرد رفتن تیم دیگربنام شاهین بعدرفتن پبکان بعدانقلاب هم روزانو روزی ازنوبازهم زنده پول بیت المال ورانت داوری گرفتن پنالتی برای انهاراحت برای علیه انهاحرام وگناه کبیره است
اس اس چهارفینال و دوجام آسیایی ⭐⭐
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1398/12/07
بله وضعیت جدول طوری بود ک لنگ اگ بازی میکرد باسپاهان و میباخت سپاهان واستقلال میرسیدن ب دوامتیازیش. بعدش بازی بعدی پیروزی با یه تیم مدعی دیگه ب اسم پدیده بودک قطعا امتیازازدست میداد اونوقت اگ استقلال گل گهررومیزد میومدصدر یاسپاهان بازیشومیبردمیومددوم و پیروزی میرفت سوم.‌ ب همین راحتی‌ .اما اومدن این دوبازی مهم و تعیین کننده رو مهندسی کردن و پیروزی رو راحت عبوردادن‌. اول ک اومدن سپاهان رو تحت فشار وزور قراردادن ک مقابله ب مثل کنه ک سه هیچ بدن به پیروزی ک همینجورم شدو رسانه ها و مخصوصامیثاقی تورسانه ملی هم رسانشونه و داره قضیه رو طوری پیش میبرن ک افکارعمومی رو منحرف کنن. سپاهان چهل هزاربلیط فروخت اما شب بازی یهومیگن هوادار نبایدبیاد!درحالی ک همه جای دنیاچنین تصمیماتی روسه روزقبل اعلام میکنن. درآستانه بازی باپدیده هم پدیده رونابودکردن دوبازیکن اصلیشومحروم کردن وخوده پدیده رو هم جریمه و محروم کردن درحالی ک همین دوبازیکن دوهفته پیش توکمیته انضباطی بخشیده شده بودن.مهندسی کردن همه چیزو.چاپ کن جان خداقسم
پاسخ ها
پرسپولیس عشق است
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
بسوزید :))))
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/12/07
شما نرید سمتشون اسنپ میاره واستون
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/12/07
شله زرد دست بکاری زد که مثل خر توش مونده
عادت کرده بودن تاج همیشه فرشته نجات شون باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج