موسوی اصرار داشت یک مفسد اقتصادی را به استقلال بیاورد!
۹۶۵۷۸۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۷
۹۰۴۵ 
خلیل زاده:
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: من پاسخی به ادعای کذب آقای موسوی ندارم، ولی بهتر است به همه جواب دهد که چرا اصرار داشت یک متهم فساد اقتصادی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال باشد.

خبرگزاری فارس : رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: من پاسخی به ادعای کذب آقای موسوی ندارم، ولی بهتر است به همه جواب دهد که چرا اصرار داشت یک متهم فساد اقتصادی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال باشد.

اسماعیل خلیل‌زاده در خصوص شکست استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: کادر فنی و بازیکنان استقلال در بازی مقابل از جان مایه گذاشتند و ما از آن‌ها متشکریم، متاسفانه تمرکز تیم را چند ساعت قبل از بازی بهم ریختند وگرنه نتیجه متفاوت‌تر از این می‌شد که اتفاق افتاد.

وی در پاسخ به این سوال که موسوی گفته مدیران باشگاه استقلال صداقت ندارند گفت: من پاسخی به ادعای کذب آقای موسوی ندارم، ولی بهتر است به همه جواب دهد که چرا اصرار داشت یک متهم فساد اقتصادی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال باشد.

خلیل زاده افزود: حرف برای گفتن زیاد است، ولی نه تنها فایده‌ای ندارد بلکه باشگاه استقلال نیاز به آرامش دارد و هرکس دلسوز باشگاه باشد در این شرایط از حق خود کوتاه می‌آید ما هم از کنار این حرف‌ها می‌گذریم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج