مانه: هدف ما از ابتدا هم قهرمانی بود
۹۶۶۰۷۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹
۲۱۹۴ 
مهاجم سنگالی لیورپول گفت: هدف ما از ابتدا هم قهرمانی در لیگ بود، بنابراین اگر بتوانیم این موضوع را محقق کنیم، برای باشگاه و هواداران بسیار عالی خواهد بود.

خبرگزاری میزان: سادیو مانه مهاجم سنگالی لیورپول با تاکید بر زحمت زیادی که برای رسیدن به شرایط کنونی کشیده‌اند، گفت: هدف ما از ابتدا هم قهرمانی در لیگ بود، بنابراین اگر بتوانیم این موضوع را محقق کنیم، برای باشگاه و هواداران بسیار عالی خواهد بود. ما به خوبی می‌دانیم لیگ برتر بهترین لیگ جهان است. ما باید سخت تلاش کنیم تا به آنچه می‌خواهیم برسیم.

وی درباره نحوه کار یورگن کلوپ گفت: یورگن روش خاصی در انجام کار‌ها دارد و مسئولیت بیشتری به بازیکنان خود در زمین می‌دهد که این یک نکته بسیار مهم است. او یک مربی عالی محسوب می‌شود و در قبال بازیکنان و باشگاه بسیار خوب کار می‌کند. او رفتار دوستانه‌ای با بازیکنان دارد که این مسئله یکی از نکات مثبت او به حساب می‌آید.

مهاجم سنگالی لیورپول در مورد هوادارانش در کشورش توضیح داد: آنها افتخار می‌کنند که من به این سطح رسیده‌ام. در حال حاضر همه جای کشورم طرفدار لیورپول هستند، این در شرایطی است که دو سال پیش طرفداران رئال مادرید، بارسلونا و منچستریونایتد در کشورم بیشتر بودند اما اکنون این شرایط تغییر کرده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج