بازی‌های دوستانه تیم ملی در فروردین لغو شد
۹۶۷۹۵۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
۱۳۵۱ 
تیم ملی فوتسال ایران قصد داشت در فیفادی فروردین‌ماه دو بازی دوستانه را برگزار کند، اما با شرایط کنونی عملا امکان این بازی‌ها نیست.

خبرورزشی: پس از تعویق بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا، کادر فنی تیم ملی فوتسال قصد داشت از نیمه دوم نوروز ۹۹ تمرینات تیم ملی را استارت زده و دو بازی دوستانه نیز در فروردین ماه برگزار کند.

پیش از این قرار بود در فیفا دی این ماه آرژانتینی‌ها به ایران سفر کنند، اما قهرمان جهان نامه اخیر ایران را بی پاسخ گذاشت تا کمیته فوتسال به دنبال حریفی تازه برای تیم ملی باشد. در این زمینه با تیم ملی عراق، دو تیم اروپایی و یک تیم آفریقایی مذاکراتی شد و هم‌چنین نامه‌ای نیز به برزیلی‌ها زده شد و ایران در آن خواست تا همراه با برزیل، آرژانتین و روسیه در یک تورنمنت چهارجانبه در برزیل شرکت کند که این نامه هم پاسخ داده نشد.

با این حال با شیوع بیماری کرونا نه تنها امکان برگزاری بازی‌ها در فروردین ماه نیست بلکه تمام اردو‌های تمرینی تیم ملی فوتسال هم لغو شد و عملا دو بازی دوستانه که مدنظر تیم ملی فوتسال در فروردین ماه بود نیز برگزار نخواهد شد و چنان‌چه با تیمی توافقی صورت بگیرد باید برای ماه‌های دیگر باشد تا تیم ملی پیش از بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا بدون حریف تدارکاتی نباشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج